Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@gordo Jedyna rzeźba to lekka obróbka kostki z poduszki która idzie do modułu( trzeba ją delikatnie zwężyć) , a co do reszty, jak nie masz aktualnie multifunkcji to bd musiał wyposażyć się jeżeli nie masz, w odpowiedni moduł i taśmę.. 

Opublikowano
7 minut temu, Tkoczu_ napisał:

@gordo Jedyna rzeźba to lekka obróbka kostki z poduszki która idzie do modułu( trzeba ją delikatnie zwężyć) , a co do reszty, jak nie masz aktualnie multifunkcji to bd musiał wyposażyć się jeżeli nie masz, w odpowiedni moduł i taśmę.. 

Dzięki. Mam multifunkcję oraz łopatki F1.

Czyli nie muszę nic dokupywać dodatkowo.

Opublikowano

Zobaczysz czy podejdzie?

 

 

 

Edytowane przez gordo

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, gordo napisał:

Zobaczysz czy podejdzie?

 

SmartSelect_20210722-113304_OLXpl.jpg

SmartSelect_20210722-113249_OLXpl.jpg

Tak, śmiało możesz zakładać, ale ja bym wolał ścięta kiere:kox:

Opublikowano

Będzie ścięta ale muszę najpierw mieć pewność, że podejdzie bez dodatkowych kosztów :)

Dzięki wielkie za pomoc. 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, gordo napisał:

Będzie ścięta ale muszę najpierw mieć pewność, że podejdzie bez dodatkowych kosztów :)

Dzięki wielkie za pomoc. 

Nie ma sprawy, jak coś to wal na pw :) 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś w trawie piszczy że wlatuje nowe koło :kox:

3D743C21-2106-46C6-8232-204D15354692.jpeg
 

lub 

04900F60-5E8B-4FC0-8358-7A66FEA203CC.jpeg
 

Co myślicie ? :hi:

Opublikowano

Jedno i drugie powinno ładnie siąść ?

Kwestia które się bardziej widzi Tb, ja wolę mniej sprzych w kole ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Jedno i drugie powinno ładnie siąść ?

Kwestia które się bardziej widzi Tb, ja wolę mniej sprzych w kole ?

No chce coś nowego, trzeba trochę pazura dodać, ale takiego dylematu jeszcze nie miałem.. 

wiem że jr28 fajnie siedza, ale zaś tych jr33 nikt nie ma i by było coś innego

W najgorszym wypadku wrzucę rotory i elo :grin:

Opublikowano
3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Coś w trawie piszczy że wlatuje nowe koło :kox:

3D743C21-2106-46C6-8232-204D15354692.jpeg
 

lub 

04900F60-5E8B-4FC0-8358-7A66FEA203CC.jpeg
 

Co myślicie ? :hi:

Z tych dwóch JR28. Zobacz sobie jeszcze na markę Tomason. Też zastanawiałem się nad JR, ale ET mają słabe do B8 i wpadłem na Tomason TN1 :kox:

Opublikowano

Te JR33 fajne:wink: nie widziałem takich, tym bardziej na B7..

Jr28 też super:grin:

Opublikowano
8 minut temu, R4xx napisał:

Z tych dwóch JR28. Zobacz sobie jeszcze na markę Tomason. Też zastanawiałem się nad JR, ale ET mają słabe do B8 i wpadłem na Tomason TN1 :kox:

A jak wygląda sprawa w B8 z ET? 

Opublikowano

Pierwsze bo drugie już było. :ph34r:

Opublikowano
20 minut temu, Adam87 napisał:

A jak wygląda sprawa w B8 z ET? 

Z tego, co czytałem, 30 siedzi ładnie, ale jeszcze dziś będę dokładnie mierzył. 

Opublikowano
57 minut temu, R4xx napisał:

Z tego, co czytałem, 30 siedzi ładnie, ale jeszcze dziś będę dokładnie mierzył. 

Aha:wink:

Dzięki za info:notworthy:

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, R4xx napisał:

Z tych dwóch JR28. Zobacz sobie jeszcze na markę Tomason. Też zastanawiałem się nad JR, ale ET mają słabe do B8 i wpadłem na Tomason TN1 :kox:

Przecież w JR możesz sobie Et wybrać, masz przedział 20-40, Nw czy we wszystkich modelach ale można 

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, afroo. napisał:

Pierwsze bo drugie już było. :ph34r:

Tak to siedzi na b8, może w b7 nie bd tragedii :eusathink:

98A8BCF8-3E40-45E0-BF25-D5482F8F9041.jpeg

CD969B2D-61B1-4BB4-BEFD-FDB6F63ECBB8.jpeg

Opublikowano

Przymierzałem te jr 33 do siebie. Kumpel je ma w b8

Ile pamiętam to 8.5 cala i et 30 albo 32

 

IMG_20200622_190312.jpg

IMG_20200622_190406.jpg

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
  • Autor

@Rob@k ja napewno bd wrzucał 9,5J ET 40 , No i na bank srebrne 

Ale patrze tak teraz na te foto i szału nie ma, ale to może przez to że są czarne 

Opublikowano

Na pewno 9.5 będą lepiej wyglądały. Też chciałem kupić te felgi tylko po przymiarce jakoś emocje opadły. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.