Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kkasyka zawsze się dobrzs prezentuje ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, _małyTM_ napisał:

coś mnie swędzi pod nosem, że felgi to chyba nie jedyna nowość?:wink:

Prezent od Ciebie zakładany na zloty, bo policja lubi się przywalić :kox:

Opublikowano
5 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Prezent od Ciebie zakładany na zloty, bo policja lubi się przywalić :kox:

blenda usa ? :)

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, monthrey12 napisał:

blenda usa ? :)

Sii :) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i stało się :wink:

F3E2DFD8-1100-47D0-9D29-EECE77BBBE0B.jpeg

Opublikowano

Gwint? :kox:

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, george napisał:

Gwint? :kox:

Tak, mts wleciał 

Opublikowano

Wincej zdjęć :kox:

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, raaf napisał:

Wincej zdjęć :kox:

Już nie bd taki niecierpliwy :grin:

Opublikowano

Elegansio:thumbup:

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, raaf napisał:

Wincej zdjęć :kox:

Masz!:grin:

Tył już na samym dole a jest wyżej niż seria..:facepalm:

933D81F8-5085-49D6-ABD6-2EBE25A6065B.jpeg

Opublikowano

Dołóż butlę z gazem. :grin:

Opublikowano

Elegancko siedzi ?

Opublikowano

Jak tyl siadzie tak jak przod to będzie super ? 

To nawet jak regulacje wyrzucisz to może być mało ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, raaf napisał:

Jak tyl siadzie tak jak przod to będzie super ? 

To nawet jak regulacje wyrzucisz to może być mało ?

Zobaczymy, w czw jak wrócę do Pl to ogarnę temat, jeszcze na geometrię skocze :kox:

Opublikowano

Daj znać jak się jeździ względem 1bv.

Opublikowano
5 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Masz!:grin:

Tył już na samym dole a jest wyżej niż seria..:facepalm:

933D81F8-5085-49D6-ABD6-2EBE25A6065B.jpeg

mam ten sam problem i szukam rozwiazania, ponoc sa jakies gumy pod srezyny specjalne pod zawias 1be czy 1bv ktore niby sa ciensze?
8E0 512 145    - podkładka plastikowa od 1BA (13mm gruba/wysoka)
8E0 512 149 P - podkładka gumowa od 1BE/BV (nie wiem jakiej grubości)
8E0 512 297 J  - podkładka gumowa od 1BE/BV (nie wiem jakiej grubości)

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, gordo napisał:

Daj znać jak się jeździ względem 1bv.

O wiele lepiej..

Opublikowano

Dobra robota. Fajnie teraz wygląda. Tył jeszcze usiądzie trochę. U mnie było tak samo. 

Opublikowano
W dniu 2.07.2022 o 19:20, Mukade93 napisał:

mam ten sam problem i szukam rozwiazania, ponoc sa jakies gumy pod srezyny specjalne pod zawias 1be czy 1bv ktore niby sa ciensze?
8E0 512 145    - podkładka plastikowa od 1BA (13mm gruba/wysoka)
8E0 512 149 P - podkładka gumowa od 1BE/BV (nie wiem jakiej grubości)
8E0 512 297 J  - podkładka gumowa od 1BE/BV (nie wiem jakiej grubości)

Siema, gumy spowodują podniesienie zawiasu, Tkoczu natomiast musi obniżyć tył :D

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.