Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 minut temu, Muskel1 napisał:

W nowym aucie z gwarancją wymiana zawieszenia na inne wiąże się z jej utratą, więc należy tu sobie wyważyć, co jest komu ważniejsze. 2cm niższe zawieszenie i brak gwarancji czy nowe auto w oryginalnym stanie, gwarancją i prześwitem 2cm większym niż po wymianie. Ja wybieram opcję 2 :wink:

bzdura, zawieszenie i hamulce można zmienić i nie wpływa to na gwarancję auta

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Nie bzdura bo tak jest. Nie utracisz jej kompletnie, bo na silnik i komponenty niezależne od zawieszenia dalej pozostanie. Problem zacznie sie gdy coś się uwali (głupi czujnik samopoziomu) i zaczniesz się dochodzić z ASO bo ich zdaniem będzie obniżenie zawieszenia przyczyną. Oni tylko czekają na możliwość odmówienia napraw w ramach gwarancji. Po co im to ułatwiać i sobie komplikować życie? 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

I tak odrzucają każdy problem z zawieszeniem i hamulcami, elementy eksploatacyjne bez względu na przebieg.

Opublikowano
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

I tak odrzucają każdy problem z zawieszeniem i hamulcami, elementy eksploatacyjne bez względu na przebieg.

O tym właśnie piszę. Gwarancja producenta jest w przeciwieństwie do ustawowej rękojmi, dobrowolnym świadczeniem producenta. Oni stawiają warunki i sobie mogą przebierać jak im się podoba. Nie masz prawnie żadnych roszczeń. Możesz tylko liczyć na ich dobrą wolę. Wymiana komponentów w fabrycznie nowym aucie nie przyczynia się do ich dobrej woli. Wręcz przeciwnie. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

D4NTE a jak Ci się box sprawuje? To jest ten największy 405l? Na autostradzie dużo głośniej? Jeździsz z nim cały czas czy zakładasz jak potrzebny?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.04.2021 o 13:34, vvv napisał:

D4NTE a jak Ci się box sprawuje? To jest ten największy 405l? Na autostradzie dużo głośniej? Jeździsz z nim cały czas czy zakładasz jak potrzebny?

Kupiłem ten 360L.

Do 100km/h spoko później zaczyna robić się coraz głośniej. Jeszcze nie zrobiłem pułki na niego więc na dachu mi siedzi ale w weekend jest plan do działania

Edit

Pułka gotowa

Pasuje teraz kupić jeszcze jakiś pokrowiec, może ktoś coś poleci? ?
 

20210415_190715.jpg

Edytowane przez D4NTE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pokrowiec kupiony na box jak i na belki bagażnika :cool1:

20210422_180639.jpg

20210423_154649.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Detaling i powłoka przed sezonem letnim ogarnięta. Efekt końcowy jest mega ???

IMG-20210507-WA0046.jpg

IMG-20210507-WA0047.jpg

IMG-20210506-WA0019.jpg

IMG-20210506-WA0014.jpg

IMG-20210506-WA0013.jpg

IMG-20210507-WA0001.jpg

IMG-20210506-WA0012.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Detailingi to zawsze dobry pomysł:kox:, Aqua dobra, odporna chemicznie, mam nadzieje ze w dwóch warstwach:rolleyes:

Opublikowano

Wygląda super:thumbup1:

Opublikowano
W dniu 14.04.2021 o 20:58, kamelus_ napisał:

Z tego co widzę to auto nie ma S-line interior a co za tym idzie nie ma zawieszenia S-line. Kolega napisał że ma 1BE czyli zawieszenie sportowe które najwyraźniej nie jest obniżane w B9 lift.  S-linowe 1BV stoi nieco niżej

Poniżej foto auta na salonie z 1 BV

image-1.webp 113 kB · 33 pobrań

Co wspólnego z zawieszeniem ma pakiet wewnętrzny s-line? 

Opublikowano
3 minuty temu, black70 napisał:

Co wspólnego z zawieszeniem ma pakiet wewnętrzny s-line? 

To że zawieszenie s-line jest integralną częścią pakietu s-line interior :whistling:

Opublikowano

Gdzie tu widzisz coś o zawieszeniu?

 

 

sline_inter.png

Opublikowano

Tu masz zewnętrzny:

 

sline ext.png

Opublikowano
53 minuty temu, black70 napisał:

Gdzie tu widzisz coś o zawieszeniu?

Najwyraźniej to jakaś akcja promocyjna lub audi właśnie zmieniło politykę bo od zawsze zawieszenie sportowe S-linie było elementem  S-line interior. Zgodnie ze specyfikacją którą przedstawiłeś kolega D4NTE powinien mieć zawieszenie pneumatyczne a jak widać nie ma.

Opublikowano

Pneumatyka to zupełnie coś innego. Jest dostępna jako opcja.

edit: tak mi się wydaje, bo nie czaję tego zapisu zmiana wysokości. Jak wspomniałem wcześniej, regulowane zawieszenie do dodatkowo płatna opcja w konfiguratorze.

Edytowane przez black70

Opublikowano
9 minut temu, black70 napisał:

Pneumatyka to zupełnie coś innego. Jest dostępna jako opcja.

edit: tak mi się wydaje, bo nie czaję tego zapisu zmiana wysokości. Jak wspomniałem wcześniej, regulowane zawieszenie do dodatkowo płatna opcja w konfiguratorze.

To jak rozumieć zapis ze zmianą wysokości? Przecież gwintu nie wsadzili.

Co ciekawe w A3 i A5 w obecnych pakietach S-line nic nie ma o zawieszeniu.

Tak czy inaczej to jakiś świerzy pomysł bo D4NTE ma s-line zew. i zawieszenie opcjonalne  sportowe a nie s-line czyli tak ja to zawsze było.

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam całą sesję w lepszej jakości  :naughty:

dsc_5068_51165433456_o.jpg

dsc_5084_51164769872_o.jpg

dsc_5090-2_51165435106_o.jpg

dsc_5092_51165717293_o.jpg

dsc_5093_51164771177_o.jpg

dsc_5094_51164815222_o.jpg

dsc_5097_51165481706_o.jpg

dsc_5099_51166218619_o.jpg

dsc_5105_51165670088_o.jpg

dsc_5106_51164772762_o.jpg

dsc_5108_51166538795_o.jpg

dsc_5114_51166539845_o.jpg

dsc_5118_51165677358_o.jpg

dsc_5119_51164775817_o.jpg

dsc_5123_51166542150_o.jpg

dsc_5126_51165442316_o.jpg

dsc_5131_51166224804_o.jpg

dsc_5136_51166532245_o.jpg

dsc_5139_51165443591_o.jpg

dsc_5142_51164766737_o.jpg

dsc_5143_51164779672_o.jpg

dsc_5145-2_51164766342_o.jpg

dsc_5147_51165445051_o.jpg

dsc_5149_51164780902_o.jpg

Opublikowano

Pięknie Panie :oklasky:

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, black70 napisał:

Pięknie Panie :oklasky:

Dzięki:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.