Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem tak samo jakiś poprzedni właściciel mojej niuni ponawiercał otwory w kołnierzu termostatu przez co nie łapał temperatury po wymianie termostatu spalanie pozostało bez zmian czyli samo miasto 15-16 a teraz na klimie 18

:shocked:

zdecydowanie za dużo 2.8 tyle palą jeżdżąc dynamicznie

Opublikowano

witam mi pali tak kolo 16-18 pozdrawiam

Opublikowano

Miałem tak samo jakiś poprzedni właściciel mojej niuni ponawiercał otwory w kołnierzu termostatu przez co nie łapał temperatury po wymianie termostatu spalanie pozostało bez zmian czyli samo miasto 15-16 a teraz na klimie 18

Miałem tak samo jakiś poprzedni właściciel mojej niuni ponawiercał otwory w kołnierzu termostatu przez co nie łapał temperatury po wymianie termostatu spalanie pozostało bez zmian czyli samo miasto 15-16 a teraz na klimie 18

norma fabryczna 12.6 PB miasto bo to automat dodać jeszcze na klimę i wychodzi około 14 PB więc jak gazu bieże16-18 to moim zdaniem pali w normie
Opublikowano

W normie? Szczerze mówiąc to w ubiegły weekend pytałem kuzyna ile LPG pali jego A4 1.8 125km ADR z 96 roku i powiedział że w mieście pali mu 11/100km w mieście w trasie bierze ok 9,5/100 LPG więc trochę mnie dziwią wyniki rzędu 18/100km LPG w 1.6 :wink4:

Opublikowano

nie 1.6 tylko 1.8t tiptronic quattro

Opublikowano

W normie? Szczerze mówiąc to w ubiegły weekend pytałem kuzyna ile LPG pali jego A4 1.8 125km ADR z 96 roku i powiedział że w mieście pali mu 11/100km w mieście w trasie bierze ok 9,5/100 LPG więc trochę mnie dziwią wyniki rzędu 18/100km LPG w 1.6 :wink4:

wnioskuję z twojej wypowiedzi że twojemu kuzynowi jego A4 pali około 9 litrów benzyny co według mnie jest nieralne aby w mieście audi spaliło 9 litrów no chyba że o 2 w nocy kiedy nie ma korków
Opublikowano

9 l :mysli::no:

Opublikowano

Nawiązując do spalania kolegi --18 litrów,to jak wczesniej pisałem znajomemu w 2,8 193ps w Quattro i tiptronic spala 18-19 w miescie ,Moja oska taki sam silnik w manualu 15 z klimą 16,tak ,że w 1,8 T jakby ciut za dużo łykała

Opublikowano

1.8 T Q - od 11,4 do 14,5

Opublikowano

Dużo zależy od stylu jazdy moja w trasie przy jeździe eco spaliła 5.8, a z butem w podłodze na pustej drodze 10,5 :naughty:

normalnie 7-9

(mowa o benzynce)

Gazu +- 2,5L

Opublikowano

sory zapomnialem dodac ze 197km jest (zmiana mapyi wtryskow)

Opublikowano

W normie? Szczerze mówiąc to w ubiegły weekend pytałem kuzyna ile LPG pali jego A4 1.8 125km ADR z 96 roku i powiedział że w mieście pali mu 11/100km w mieście w trasie bierze ok 9,5/100 LPG więc trochę mnie dziwią wyniki rzędu 18/100km LPG w 1.6 :wink4:

wnioskuję z twojej wypowiedzi że twojemu kuzynowi jego A4 pali około 9 litrów benzyny co według mnie jest nieralne aby w mieście audi spaliło 9 litrów no chyba że o 2 w nocy kiedy nie ma korków

czytaj uważnie kolega napisał 9.5 w trasie - co jest realne ale przy spokojnej jeździe ( mi palił na trasie ok10 litrów, przy jeździe 120-160km/h miasto 11-12 średnio

BTW czytajcie o jakich silnikach ludzie piszą bo mieszacie :tongue4:

Opublikowano

Miszka82 jaka masz instalacje?

Opublikowano

W normie? Szczerze mówiąc to w ubiegły weekend pytałem kuzyna ile LPG pali jego A4 1.8 125km ADR z 96 roku i powiedział że w mieście pali mu 11/100km w mieście w trasie bierze ok 9,5/100 LPG więc trochę mnie dziwią wyniki rzędu 18/100km LPG w 1.6 :wink4:

wnioskuję z twojej wypowiedzi że twojemu kuzynowi jego A4 pali około 9 litrów benzyny co według mnie jest nieralne aby w mieście audi spaliło 9 litrów no chyba że o 2 w nocy kiedy nie ma korków

czytaj uważnie kolega napisał 9.5 w trasie - co jest realne ale przy spokojnej jeździe ( mi palił na trasie ok10 litrów, przy jeździe 120-160km/h miasto 11-12 średnio

BTW czytajcie o jakich silnikach ludzie piszą bo mieszacie :tongue4:

Ja czytam uważnie a napisałem 9 litrówPB czyli benzyny co jest odpowiednikiem 11 litrów lpg zakładając że pali około 20% więcej lpg niż benzyny więc nie zwracaj mi uwagi tylko czytaj ze zrozumieniem
Opublikowano

:mysli:

Opublikowano

Miszka82 jaka masz instalacje?

BRC Sequent 24 chyba to była ( nie mam już tego autka i nie pamiętam :wink4: )

W normie? Szczerze mówiąc to w ubiegły weekend pytałem kuzyna ile LPG pali jego A4 1.8 125km ADR z 96 roku i powiedział że w mieście pali mu 11/100km w mieście w trasie bierze ok 9,5/100 LPG więc trochę mnie dziwią wyniki rzędu 18/100km LPG w 1.6 :wink4:

wnioskuję z twojej wypowiedzi że twojemu kuzynowi jego A4 pali około 9 litrów benzyny co według mnie jest nieralne aby w mieście audi spaliło 9 litrów no chyba że o 2 w nocy kiedy nie ma korków

czytaj uważnie kolega napisał 9.5 w trasie - co jest realne ale przy spokojnej jeździe ( mi palił na trasie ok10 litrów, przy jeździe 120-160km/h miasto 11-12 średnio

BTW czytajcie o jakich silnikach ludzie piszą bo mieszacie :tongue4:

Ja czytam uważnie a napisałem 9 litrówPB czyli benzyny co jest odpowiednikiem 11 litrów lpg zakładając że pali około 20% więcej lpg niż benzyny więc nie zwracaj mi uwagi tylko czytaj ze zrozumieniem

no, a temat dotyczy spalania LPG, a nie PB

koniec OT

Opublikowano

Różnica około20%

Opublikowano

dzieki

Opublikowano

Panowie a jak u Was wygląda spalanie LPG z klimatyzacją bo u mnie po wawie jak temp 23-26*C to wzrasta o jakieś 2 l lpg/100km. A jak temp w okolicach 30*C to nawet 4l lpg wiecej wciągnie jak troche korka w centrum podłapie i pare przestojów międzyczasie będzie samochód sie nagrzeje i znów odpalanie i schładzanie środka.

Opublikowano

Znaczy kuzyn mówił że tyle mu pali i ja myślę że jest to bardzo możliwe. Ja mam 1.8T AJL i w mieście w korkach i przy włączonej klimie zmieniając biegi przy 3-3,5tyś bierze mi ok.11-12l więc gazu brałaby 13-14. To że 2.8 bierze dużo-to akurat mnie nie dziwi ale moje 1.8T 180km bierze tyle co napisałem więc myślę że z gazem wyrobiłbym się spokojnie w 14-14,5 litrach nie jadąc jak emeryt. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.