Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

po zmianie miejsca pracy mniej cisne na pedał gazu ... spalanie w granicach 10-10,5 ale jada w przedziale 100-120 km/h ...

mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie miejsca pracy mniej cisne na pedał gazu ... spalanie w granicach 10-10,5 ale jada w przedziale 100-120 km/h ...

mk

mam tyle samo tyle że w Q :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nową instalację i w trasie pali mi 8,5l/100km przy prędkości około 100km/h, a po mieście 12,5l/100km.

Trochę duża różnica między miastem, a trasą - 4 litry, ale wydaje mi się, że jest dobrze. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10,8 LPG-to średnie spalanie (pomiar z około 2000km) z czego- 80% trasa(120-140 km/h) a te 20% po mieście to na bardzo krótkich odcinkach(nie uwzględniłem pb w pomiarach, a temp. przełączania mam ustawioną na 45 st.)-do 3km-instalka Landi Renzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie najnizsze spalanie wyszlo ok 8,7 l przy trasie non stop 90km/h

na codzien, jezdze w bardzo mieszanym stylu, tzn trasa ok. 80km w jedna strone(predkosci 90-120), potem po miescowosci przez caly dzien ok 25-30km, z czego 20 razy samochod odpalam i gasze i wracam do domu kolejne 80km (z predkoscia 90-120)

i w takim cyklu srednie spalanie oscyluje w granicach 10,8

ostatnio troche przegonilem po trasie, sporo redukcji na 3 bieg przy wyprzedzaniu i wciagnal 13,4 l

takze i tak jestem bardzo zadowolony, bo pb palil tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche off top, ale nic nie przebije mojego tico, ktorym terz smiga dziewczyna, audi jest u mechanika, to jezdze w tym tyg ticiem i w trasie, przy bucie, obciazony pali 6,5 gazu,a w miescie, przy pelnym bucie niecale 8 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tankowałem po przejechaniu 100km po mieście bez szaleństw.

Wyszło 14 litrów - chyba coś za dużo...

Mi tyle wychodzi tylko, że mam q no i stolica.[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:28_________________________________________________przy pomiarze na 100km istnieje bardzo duży współczynnik błedu. Np podczas tankowania inacej zawór zareagowało, inna stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie tankowanie mnie mile zaskoczyło, bo wyszło 12,5l/100km. Może i ten zawór źle odbił...

Codziennie pokonuję tą samą trasę, nawet w tych samych godzinach więc i czas stania w korkach jest podobny. :) Styl jazdy również bez zmian.... Stacja BP - ta sama. :naughty: Zobaczymy co pokaże następne tankowanie. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na gazie wziął ostatnio 12l/100km w większości po mieście, przy normalnej jeździe (czyli mało oszczędnej). A na pół trasa, pół miasto zjechał do średniego spalania w okolicach 10l/100km.

Więc bardzo dobrze, spodziewałem się, że będzie trochę większe. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu NIESTETY również założyłem instalację gazową.

Reduktor KME Silver Układ sterujący STAG 4 Listwa wtryskowa Magic. Jakie jest Wasze zdanie na temat tych podzespołów ?

I druga sprawa po pierwszym tankowaniu wyszło mi 15 l na 100 km. Mój silnik to 1,8T AVJ 150 km. Wydaje mi się, ze trochę za dużo. Czy można coś pokopać w zasilaniu paliwem przy zakładaniu instalacji gazowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu NIESTETY również założyłem instalację gazową.

Reduktor KME Silver Układ sterujący STAG 4 Listwa wtryskowa Magic. Jakie jest Wasze zdanie na temat tych podzespołów ?

I druga sprawa po pierwszym tankowaniu wyszło mi 15 l na 100 km. Mój silnik to 1,8T AVJ 150 km. Wydaje mi się, ze trochę za dużo. Czy można coś pokopać w zasilaniu paliwem przy zakładaniu instalacji gazowej?

Podzespoły niskobudżetowe ale poprawne i powinny dawac radę bez zająknięcia. Pewnie zła regulacja przyczynia sie do wysokiego spalania i złych odczuć z jazdy. Po tyś km powino sie wszystko ułożyć i ponowna regulacja musi zdziałac cuda = zero róznicy gaz/benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sołtys trochę powiem szczerze mnie podłamałeś. Niskobudżetowe mam rozumieć a) nie wytrzymają tyle co te z górnej półki B) będzie z nimi więcej problemów c) a i b ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...