Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na trasie przy prędkościach >~150 12,4 lytra :decayed:

Opublikowano

Witam kolegów spalanie na mieście różnie "V" 2.6 ma co brać ale nie jest to tragedią

Miasto - tu można mówić różnie od 14-17 zależy ile stoję na światłach

Średnie- 12-14

Trasa - 8-15 przy czym jazda oszczędna nie przekraczająca 2 tys obrotów to 8 a przy 4 tys 13-15

Benzyna

miasto 17-18

średnie 14-16

trasa 8-10

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co prawda nie audi, ale bmw e46 z silnikiem 2.5litra palilo w wawie w miescie ok 17 litrow, trasa 10 litrow LPG , spadek mocy ok 10% , stag 300 + eg 200kw + matrix hs

Opublikowano

co prawda nie audi, ale bmw e46 z silnikiem 2.5litra palilo w wawie w miescie ok 17 litrow, trasa 10 litrow LPG , spadek mocy ok 10% , stag 300 + eg 200kw + matrix hs

ALT 130KM

80% trasa 20% miasto - 13 litrow LPG

Opublikowano

No a u mnie ostatnio się zmieniło, niestety na gorsze :polew:

:naughty:

zimą na 15'' kołach tankowałem 54 litry i robiłem ok. 450km w jeździe mieszanej

teraz założyłem 19'' i tankując 54 litry robię tylko +/- 380km :gwizdanie:

trochę się zdziwiłem :naughty:

Pucek,może teraz Ci licznik ciula? :decayed: :decayed: :decayed: Kiedy w koncu sie zjawisz na rybnickim spocie-dzisiaj na 17-ą jest jakby cos
Opublikowano

Siemanko. :cool1:

Zrobiłem łącznie 300km.

200km trasa.

100km miasto.

Spalił mi 27,5l.

Średnie spalanie na poziomie 9,1l

W przybliżeniu:

Miasto - 12l/100km

Trasa - 8l/100km

Trasa bez szaleństw, średnio 110km/h.

Miasto również spokojnie, bez przeciągania na biegach.

Myślę, że jest bajecznie. :gwizdanie:

Opublikowano

Siemanko. :cool1:

Zrobiłem łącznie 300km.

200km trasa.

100km miasto.

Spalił mi 27,5l.

Średnie spalanie na poziomie 9,1l

W przybliżeniu:

Miasto - 12l/100km

Trasa - 8l/100km

Trasa bez szaleństw, średnio 110km/h.

Miasto również spokojnie, bez przeciągania na biegach.

Myślę, że jest bajecznie. :gwizdanie:

w trasie pali tyle samo co chevrolet Aveo 1.2...... :decayed:

Opublikowano

Siemanko. :cool1:

Zrobiłem łącznie 300km.

200km trasa.

100km miasto.

Spalił mi 27,5l.

Średnie spalanie na poziomie 9,1l

W przybliżeniu:

Miasto - 12l/100km

Trasa - 8l/100km

Trasa bez szaleństw, średnio 110km/h.

Miasto również spokojnie, bez przeciągania na biegach.

Myślę, że jest bajecznie. :gwizdanie:

w trasie pali tyle samo co chevrolet Aveo 1.2...... :decayed:

No to pięknie mi autko pali. :naughty:

Opublikowano

Witam ja 2 tyg temu założyłem do mojego ADR-a instalke lovato smart, wszystko jest ok ,przełącza się płynnie i szybko dosłownie po 2 min max, co do działania nie mam naprawdę zastrzeżeń autko jeździ kulturalnie i w miarę żwawo jest trochę słabsze ale wiadomo zakładając podtlenek lpg liczyłem sie z tym . Sen z powiek spędza mi tylko spalanie, pierwszy pomiar 11,25 na setke z przewagą trasy, drugi pomiar nie wiem bo,odłączyłem akumulator i mi się dzienny licznik skasował, trzecie tankowanie pokaże mi chyba jeszcze wyższe spalanie bo po 200 kilometrach wskaźnik pokazuje 1/3 butli. Myślicie ze da się to jakos wyrególować? Na lpg zdecydowałem się po przeczytaniu tego tematu ze ADR pali około 10-10,5 litra a tu lipa. A może przyczyna lezy po stronie niedogrzanego silnika ,bo podczas jazdy nie łapie 90 stopni tylko tak 75 i to trochę muszę przejechać. 90 złapie ale w korku i to po przejechaniu z 5 kilometrów. Jak myślicie ma to jakiś związek ze spalaniem,miał ktoś taki przypadek?

Opublikowano

Termostat do wymiany kolego skoro nawet w lecie nie lapie Ci 90 stopni.

Opublikowano

Mi 90 stopni łapie po przejechaniu około 2 km po mieście - po nocy. :) Tak jak kolega wyżej napisał - termostat do wymiany. :gwizdanie:

Opublikowano

A4 1.8 ADR, STAG 4 plus, Spalanie gazu w granicach 10L w cyklu mieszanym. Trasa ok 8-9L

Opublikowano

termo... wymieniony po 2-3 kilometrach jest 90 i trzyma teraz będę litrażował ciekawe co pokaże? pozdrawiam

Opublikowano

Witam.

wiem że ten temat juz byl wałkowany kilka razy.Posiadam instalację lpg stag300 plus sekwencja na wtryskiwaczach magicjeta i parowniku laveto.INTERESUJE MNIE SPALNIE MOJE JEST NASTĘPUJĄCE.

- miasto 14 do 15 lpg

-trasa 11,5 do 12 lpg

- tryb mieszany 13,5 do 14.

W butle wchodzi mi 48 litrów gazu gdy jeżdżę większość po mieście to robię jakieś 340 do 350 km czy to dobre spalanie czasami mi wyjdzie nawet 320km.

Mój silnik to 2.4 V6 163 PS Avant

Proszę o wiarygodne raporty spalania.

Opublikowano

Mi kiedyś palił podobnie jak Tobie Jacek.

Teraz robię na 46 litrach 300km (dziś mam 330 i rezerwę, ale miałem trasę 170km).

Wg mnie ostatnio coś za dużo bierze.... Może przez klimę?

Instalacja Stag 300 plus, wtryski Magicjet, reduktor tłokowy Magic III, 200 koników pod maską...

Opublikowano

Na lpg zdecydowałem się po przeczytaniu tego tematu ze ADR pali około 10-10,5 litra a tu lipa. A może przyczyna lezy po stronie niedogrzanego silnika ,bo podczas jazdy nie łapie 90 stopni tylko tak 75 i to trochę muszę przejechać. 90 złapie ale w korku i to po przejechaniu z 5 kilometrów. Jak myślicie ma to jakiś związek ze spalaniem,miał ktoś taki przypadek?

ad1.

mój palił średnio 11-13, na trasie schodził do 10 i było ok

ad2.

miałem walnięty termostat po wymianie też liczyłem na spadek spalania ale pozostało tak samo więc nie koniecznie niedogrzany silnik to wyższe spalanie

Opublikowano

1.6 AHL instalacja Brc trasa 11 miasto ok. 13 :/ sam nie wiem czy to duzo czy malo bo dopiero zalozylem instalacje

Opublikowano

Miałem tak samo jakiś poprzedni właściciel mojej niuni ponawiercał otwory w kołnierzu termostatu przez co nie łapał temperatury po wymianie termostatu spalanie pozostało bez zmian czyli samo miasto 15-16 a teraz na klimie 18

Opublikowano

Hi,

jestem właścicielem A4-ki od ok miesiąca, a od 2 tyg. jeżdżę na sekwencji STAG. Jestem b.zadowolony w jeździe po Wa-wie pali mi ok.11l, a w trasie ok 9l. Najlepsze jest to, że na gazie silnik się zrobił elastyczniejszy.

Pzdr all.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.