Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ja na 34 Litrach robie jakieś 220- 240 km w mieście to ok 14 litrów

BFB 163 KM + virus + koła 18" 235/40

czy to normalka ? czy może sie czepiam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ja na 34 Litrach robie jakieś 220- 240 km w mieście to ok 14 litrów

BFB 163 KM + virus + koła 18" 235/40

czy to normalka ? czy może sie czepiam ??

Sam sobie odpowiedzialeś normalka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie o świecach,filtrach i okresowym czyszczeniu przepustnicy i sprawdzaniu błędów bo niskie spalnie niestety samo się długo nie utrzyma bez odpowiedniej pielęgnacji. u mnie 8-9 (zależy od pośpiechu)trasa do 12,5l w mieście z klimą pojawiały sie wieksze wyniki ale spowodowane były słabymi świecami i zabrudzoną przepustnicą (przy okazji falowały obroty przy zdjęciu nogi z gazu) i brakiem wymiany filtrów przy instalacji gazowej ,noga raczej lekka chyba ze łysole z 2 litrowych beemek szczerzą kły na światlach wtedy troszkę wzrasta ale lubie ich oglądać w lusterkach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie naprawdę nie mam żadnych problemów z instalką - nie odczuwam w jeździe żadnej różnicy w komforcie (czy sposób zasilania może wpływać na komfort???)- tak naprawdę to gdybym nie wiedział to nie zauważyłbym, że jadę na gazie... gazownik stwierdził, że akurat w 1.6 ADP można zastosować "zwykłą instalkę" ale z "lepszą elektroniką" - tak też zrobił:) - i jak dotąd jestem w 100% zadowolony (tfu tfu:))

To że nie zauwazasz zmiany w jezdzie z beny na lpg może wynikac ze stylu jazdy-przewaznie czuc różnice-nawet przy moim 2,8 193 ps przy ostrej jezdzie jest odczuwalny słabszy "ciąg"od 1-3.4 instalacja sekw.Stag 300 jak mu dokórw. na obroty ostro to odcina gaz i przechodzi na benzyne -jakby wtryski nie wyrabiały :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie naprawdę nie mam żadnych problemów z instalką - nie odczuwam w jeździe żadnej różnicy w komforcie (czy sposób zasilania może wpływać na komfort???)- tak naprawdę to gdybym nie wiedział to nie zauważyłbym, że jadę na gazie... gazownik stwierdził, że akurat w 1.6 ADP można zastosować "zwykłą instalkę" ale z "lepszą elektroniką" - tak też zrobił:) - i jak dotąd jestem w 100% zadowolony (tfu tfu:))

To że nie zauwazasz zmiany w jezdzie z beny na lpg może wynikac ze stylu jazdy-przewaznie czuc różnice-nawet przy moim 2,8 193 ps przy ostrej jezdzie jest odczuwalny słabszy "ciąg"od 1-3.4 instalacja sekw.Stag 300 jak mu dokórw. na obroty ostro to odcina gaz i przechodzi na benzyne -jakby wtryski nie wyrabiały :evil:

Lipna instalacja i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po miescie wychodzi 13-14.a na trasie 10-11.zalezy jak Cisne. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy 18" kołach wciągała 16 litrów ,

po zmiania na 16" teraz pali 13 literków

jazda 3/4 w mieście 3/4 lekka noga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po instalacji LPG, jak na razie spalanie wychodzi 12,5L/100km, 25tys. miasto + trasa 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami komp pokazuje 9,9/100 a czasami 27,5/100 :decayed:

zależy jaki mam humor :polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy 18" kołach wciągała 16 litrów ,

po zmiania na 16" teraz pali 13 literków

jazda 3/4 w mieście 3/4 lekka noga

Serio ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...