Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

A6 2.8 ACK tip+q - trasa (troche wyprzedzania, do 120km/h staralem sie trzymac) - 11.5l lpg. W miescie wlasnie testuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj adp 1.6 nas stagu 60% trasa 40% miasto spala 12 litrów gazu ,musze podjechac do gazownika gdyz przy normalnej jedzie troszke przyduzo, jak co zdam relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 litrow gazu 1.8T z chipem na 180km instalacja BRC 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACK, A6 TIP+Q sedan. Ostatnie dokonania - 17l lpg w miescie, niestety sprzet kiepski - Stag 300, KME Silver i valteki czerwone. Dotankowalem znowu do pelna i zamierzam jezdzic bardziej dynamicznie - zobaczymy wyniki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,8 ADR Stag 300 kiedyś było 10/100 ale teraz 12/100 (4-letnie valteki, cud że jeszcze żyją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 1.6 [ADP] sekwencja Lovato Smart, nowe świece i kable, jeżdżony głównie na krótkich odcinkach - spalanie 9-10l/100km. Jeżdżę dość dynamicznie więc możliwe że przy lżejszej nodze spali mniej. Przy takich odcinkach benzyny niestety też trochę bierze. W trasie nie mierzyłem bo rzadko gdzieś dalej wyjeżdżam. Ogólnie jestem zadowolony z instalacji ale zawsze chciało by się żeby szybciej gaz się załączał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adp 1.6 od 11-14,5 lpg trasa mieszana co dzien 20km 60% trasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założoną sekwencję LOVATO i moje 2,8 V6 w cyklu mieszanym pali mi 14 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 turbo , intalacja sekwencyjna AKME :

Mistao 13,5 l

Trasa do 100 km/h ---> 10,5

Trasa do 140 km/h ---> 12l

Trasa powyzej 140 km/h ---> 13,5 do 14,5 ( ale to jak autostradą non stop 160km/h)

doi tego trzeba doliczyc zuzycie benzyny dopuki sie nie przelaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 V6 instalacja BRC plug drive spala 12-14 litrów w cyklu mieszanym na trasie 10.5l najlepszego gazu. U mnie w mieście jest to gaz z Bp. Nigdy nie lałem gazu słabej jakości więc nie wiem jak by to wtedy wyglądało. Mój ojciec ma A4 B5 1.6 ANA i użytkując jego auto stwierdziłem że gazu z Bp spala 8,5-9 natomiast jakiś innych sików spala 10-10,5. wniosek jest taki ze nigdy nie lać najtańszych SIKÓW bo nie ma z tego żadnych zysków. JEŹDZI SIĘ DROŻEJ I GORZEJ!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...