Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jak u Was wygląda spalanie LPG z klimatyzacją bo u mnie po wawie jak temp 23-26*C to wzrasta o jakieś 2 l lpg/100km. A jak temp w okolicach 30*C to nawet 4l lpg wiecej wciągnie jak troche korka w centrum podłapie i pare przestojów międzyczasie będzie samochód sie nagrzeje i znów odpalanie i schładzanie środka.

u mnie max co odnotowałem był winik 15l/100km więc jakieś 3-4litry więcej niż normalnie - miasto non stop klima, korki i kilkanaście krótkich odcinków z częstym odpalaniem auta (1.8 ADR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-13 litrów na setke przy cenie gazu 2.3zł to okolo 30 zł na setkę , miałem kupowac benzynke 1.8 ale wybrałem disla 2.0 w utrzymaniu codziennym prawie na to samo wychodzi przy dynamicznej jeździe w mieście 7 litrów na 100 km to jakies 35 zł na 100km więc różnica nie dużą i odchodzi montaż LPG a to już spory wydatek , wiem, wiem będziecie pisać że 1.8 ma kilka kucyków więcej ale to nie jest jakaś kolosalna różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po założeniu instalacji BRC Sequent 24. Spalanie w cyklu "do pracy" (9km trasy -->4km miasta) wyszło ok 11-12 l. Zalałem za 30zł żeby sprawdzić ile na tym zrobie i mam już 107 km zrobione i jeszcze jeżdże :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja na Licencji Landi renzo sekwencja :)

Aries Brzeszcze K.Nicieja :) polecam gaziarzy jak ktos z okolicy osw to niema lepszych :)

8.5 - 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy skromnym silniku 1.6 w miesicie lyka ok.10 w trasie szczerze mowic wychodzi podobnie moze ok. 9 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam maje 2.8 pali 13.5 jazda mieszana z przewagą miasta jak na taki silnik moim zdaniem spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój pali 13l w mieście w którym co 200-300 metrów jest skrzyżowanie a trasę sprawdzę jadąc nad morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego masz smarta tego lovato? bo ja mam smart i pali mi w cały swiat, ale to chyba wina sondy, bo wczoraj miałem 2 błedy błąd mieszanki i sondy, usunąłem je i inny samochód, żwawy i kulturalny, ale dziś znowu mi sie pojawiły,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...