Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

spalanie slnika 1.8 na sekwencji miesci sie w granic 10/12L na 100km ja mialem 1.8TQ w sekwencji 4 generacji i przy mojej jezdzie palilo nie mniej niz 12l/100km LPG wiec spalanie w trasie moze miec 10-11 spokojnie :naughty:

Co nie zmienia faktu, że auto kolegi Siwyego pali za dużo tego gazu przy zwykłym 1.8 :) Sam masz T i Twój pali mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też przy spokojnej jeździe dużo poniżej niż 10 litrów lpg w trasie nie zejdę, w mieście ok 13.5 (krak :wallbash:)

te silniki słyną że lubią wypić jakby miały turbine i 180 szkap.

opowieści, że adr pali w mieści 11 litrów można wsadzić w chmury :gwizdanie: (chyba, że ma bardzo zubożałą mieszankę; miasto w postaci 1.5 kilometra prostej bez skrzyżować; rozpędza się do 60 i do kolejnych świateł jedzie na luzie) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cykl mieszany ok 18 litrow, ale jeszcze sie wszystko uklada, but dosc ciezki i 4 kapcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w trasie 10 l szok ale w mieście od 11-13 l przy spokojnej .A czy jest różnica między 1,8 t 150 km bo każdy ma inne spalanie wiem że to może zależeć od instalacji i buta .Chodzi mi że jest parę odmian tego silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest różnica między 1,8 t 150 km bo każdy ma inne spalanie wiem że to może zależeć od instalacji i buta .Chodzi mi że jest parę odmian tego silnika ?

A o co w ogóle chodzi w tym pytaniu?

Dużo zależy od miasta. Inne warunki jazdy, kazdy przyciska na kazdym biegu z rózna siła, toczy sie na biegu a nie na luzie itp.

U mnie 100% miasto warszawa ponad 14l LPG trzeba wlać przy Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej posiadalem a3 1.8T 205KM (na gazie 195) auto spalalo od 9-12 litrow gazu na trasie, po miescie max 17 na krotkich odcinkach srednio ok 14-15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój po wczorajszych testach tzn trasa 520km przy prędkościach 90-180km spalił 11,5l a w drodze powrotnej prędkość do 120km wyszło spalanie 9l oczywiście lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13l trasa, ok 15-16 cykl mieszany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja mam 1.6 i sekwencyjny gaz, na pełnym zbiorniku do któregotankuje 35 litrów przejade od 340 w mieście do 400 na trasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 / 100 miasto - przy w miarę spokojnej jeździe, przy kopycie 15 - 16 l

7,5 - 8,5 /100 trasa przy tempomacie kiele setki ustawionym i bez szaleństw, przy wariacjach do 11 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa 9-10, miasto od 13 w górę.

Ogólnie spalanie gazu różni się od tego co pokazuje FIS o OK 20%

(oczywiście jeżeli stroimy instalację pod kątem minimalnego spadku mocy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...