Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

koryguje swój powszedni post ... po kilku przejechanych bakach spalanie LPG na poziomie 11-12 litrów :)

mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciężką nogę w mieście 12 poza 10l

To przy lekkiej powinieneś zamknąć sie w 8 :polew:

Co rozumiesz ciężka noga??? bo tyle przy ciężkiej nodze to panda 1,1 potrafi spalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by narzekał na jazdę za pół ceny benzyny...

Ja na butli 46 litrów robię w cyklu mieszanym 400km :slina: także jestem happy.

Trasa 450-460km.

A to wszystko za 100zł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciężką nogę w mieście 12 poza 10l

To przy lekkiej powinieneś zamknąć sie w 8 :polew:

Co rozumiesz ciężka noga??? bo tyle przy ciężkiej nodze to panda 1,1 potrafi spalić

jak dla mnie ciężka noga to 170 na trójce, 200 na czwórce i tak do 7 tyś rpm, a dalej piątką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Suwalki Warszawa (320km) przejechane w 3,5h spalanie ok 11 z czego od wyszkowa 160-180km/h z pelnym bagaznikiem i 4 osoby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11-15 miasto (16 klima i but)

średnio 12,5 trasa

mieszany dynamicznie 13 (klima)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w 1.6 ADP instalka BRC sequent pali ok 12/100 w miescie.... :mysli: trasa podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam mam 1.6 ADP i tak sie zastanwialem czy to duzo jak na trasie spalil mi 11/100 w komplecie z tobolami i na klimie :mysli: czy normalnie pali bo w miesicie wychodzi podobnie :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 ADP :gwizdanie:

90% trasa 10%miasto w tym z 40% na klimie

spalił 10l gazu, a gaz zatankowany na stacji Bliska po 2,05plnów :D:naughty:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 14:34_________________________________________________na PB palił 8l przy takiej samej trasie...

W miare spokojna jazda, chociaz nie zawsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi motostat wyliczył ostatnio po 2 tankowaniach 13l/100km LPG w cyklu mieszanym z przewagą miasta. Myślę że wynik rewelacyjny jak na V6 i Quattro. Inna sprawa że staram się jeździć w miarę oszczędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie panowie jak to jest jakbym pojechał zeby mi zmniejszyli dawke gazu tak zeby auto palilo 10/100 lub mniej to duzo bardziej stanie sie mułowate, bo z tego co tutaj piszecie to musze miec cos nie halo jak silnik 1.6 pali ok 12/100 ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie panowie jak to jest jakbym pojechał zeby mi zmniejszyli dawke gazu tak zeby auto palilo 10/100 lub mniej to duzo bardziej stanie sie mułowate, bo z tego co tutaj piszecie to musze miec cos nie halo jak silnik 1.6 pali ok 12/100 ... ??

Stanie sie jak będziesz miał za ubogą mieszankę to wypali CI zawory i głowica do roboty.

Niestety silniki 1,6 palą wiećej niż 1,8 a nawet 1,8t jak sie je kręci na obroty żeby jako tako jechały.

Można oczywiście jechac na regulację zobaczyć czy wszystko ok, czy mapy się pokrywają i tyle. Wydaje mi sie spalanie masz ok jak na ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...