Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mi pali na mieście 14 przy normalnej jeździe a jak depne to i 18:)

Opublikowano

chopaki ja mam staga 300 czy jakos tak i ostatnio bylo 12,5 a teraz zszedlem do 11,4 ale przy 70% to trasa a 30% to miasto i leciutenka noga :) a w druga strone to jak czasem trzeba zeby turbo podmuchalo to i 15 moze lyknac! :)

Opublikowano

chopaki ja mam staga 300 czy jakos tak i ostatnio bylo 12,5 a teraz zszedlem do 11,4 ale przy 70% to trasa a 30% to miasto i leciutenka noga :) a w druga strone to jak czasem trzeba zeby turbo podmuchalo to i 15 moze lyknac! :)

czasami jak dobrze dmucha to i 19 miałem

Opublikowano

70% trasa 30% miasto 4 osoby plus bagaże 9/100

ta sama trasa ale tylko we dwoje 8/100

krótkie odcinki 50/50 trasa/miasto 10,5/100

Opublikowano

70% trasa 30% miasto 4 osoby plus bagaże 9/100

ta sama trasa ale tylko we dwoje 8/100

krótkie odcinki 50/50 trasa/miasto 10,5/100

Jaka instalacja ?

U mnie BRC SQ 24

Trasa +/- 90 km/h - 8 L

Mieszna +/- 80-90 km/h - 9 L

Miasto (ciezki but) - 12 L

Opublikowano

a ja jutro jade na regulacje gazoliny i jak bedzie git to bede sie chwalil na nowo.. :evil:

Opublikowano

Stag300+valteki+tomasetto alaska

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Przy normalnej jeżdzie 50% miasto 50% trasa pali w granicach 12-13l gaziora na trasie ok 11 literków miasto (zależ które i jakie w nim korki występują :rolleyes:) 15-17. :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

u mnie na 17/235/45 palil 11-12 na 15/195/65 zima pali 10 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Stag + hana 2000 + magic III

Notorycznie 13/l na 100 km - odcinki najczęściej po 15 km ale trzymam do 4 tys. obrotów/min. a czasem więcej :), w trasie do 160 km/h - tym sie nie da spokojenie jeździć (1.8 T + chip do ok. 190 - muszę go dokładnie sprawdzić). Przy jeździe ala emeryt zszedłem do 11. Generalnie pali tyle ile benzyny ale syndrom LPG działa i sie depcze turbinę :good:

Opublikowano

Stag 300+Matrix hd544+scorpion gt

Trasa prędkość 120-160km/h - 11,4l

W mieście ok.12-13l

Opublikowano

Sosnowiec - Limanowa ( na a4 non stop 200-220 km/h )

wieczorem Limanowa - Sosnowiec na a4 max 110 km/h bez szarpania, wyprzedzania

zrobione 327 km weszło na tej samej stacji co przed trasą 33 litry wiec 10,2 na 100 km :)

koła zimowe już 195/65/15

Opublikowano

Wczoraj zrobiłem trasę 600km, Starogard Gd - Szczecin i z powrotem i spalanie wyszło 11/100KM. :decayed:

Instalacja Prins VSI.

Opublikowano

umnie spalanie miesci sie w granicach 10,5-11l(przy spokojnej jezdzie)

Opublikowano

Na gazie zrobiłem ok 2500km i spalanie waha się od 8 do 10 l gazu . To chyba niezły wynik . Stag IV . Zastanawia mnie tylko że do 53l butli nie udało mi się wlać więcej jak 39l gazu . Gdzieś zagubiło się 3l ?! :polew:

Opublikowano

Witam

Instalacja ma przejechane ok 10000 km. (Stag 4, listwa Valtec, reduktor Tomasetto)

Jeżeli tylko miasto 10-11 litrów.

Jeżeli tylko trasa to wychodzi spalanie na poziomie 9-9.5 litra.

Mi się wydaje że to zależy jeszcze od jakości gazu.

Najgorsze jest to że teraz robi się już zimno i mi będzie brał więcej paliwa na rozpałkę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W zimie po strojeniu instalacji (mapki ładnie pokryte) około 14 litra.

Opublikowano

jak jezdze spokojnie ~12-12,5

jak sie trzeba pobawic to max jaki osiagnalem to ~16l

Opublikowano

Wiem, że nie na temat ale przed chwilą tankowałem na B.P. gaz - 2,69zł. :shocked:

Opublikowano

ja tankuję ok 140 L gazu i skok z 2,26 na ,2,69 daje mi ostro po kieszeni przy spalaniu 20-28 L/100 :thumbdown::wallbash: ktoś chce chyba wykończyć oszczędnych, z tego co wiem z Shella to kierownik ustala cenę dnia, ostatnio chciałem takiemu :bicz3: ale uciekł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.