Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trasa 8 l przy spokojnej jeździe, miasto 10-11 - instalacja sekwencja stag. spalanie z opisu dotyczy tylko benzynki :naughty:

:polew: :polew: :polew: proszę cie przestań

no co jak nie używa pedału gazu :gwizdanie:

Opublikowano

trasa 8 l przy spokojnej jeździe, miasto 10-11 - instalacja sekwencja stag. spalanie z opisu dotyczy tylko benzynki :naughty:

:polew: :polew: :polew: proszę cie przestań

no co jak nie używa pedału gazu :gwizdanie:

ja też wierze :tongue4:

Opublikowano

:) nie zapominaj, że to full size truck a nie mała limuzynka, ot silnik nie jest wysilony ale osiągi ma bardziej niż zadowalające :)

co nie zmienia faktu ze i tak nie jedzie :decayed:

Opublikowano

piotrekb90 jest w podpisie :) generalnie Ford F-150 5,4 Triton, 2000 4x4 z 6,5 ft. paką i średnią kabiną - OT się robi :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 22:18_________________________________________________Buba poniżej 7 s do 96 km/h to jak na ciężarówkę nie jedzie ? nie rozśmieszaj mnie :polew:

Opublikowano

OT

:) nie zapominaj, że to full size truck a nie mała limuzynka, ot silnik nie jest wysilony ale osiągi ma bardziej niż zadowalające :)

Sam kiedyś miałeś taką małą limuzynkę z małym, słabym motorkiem póki Ci nie zwinęli, a teraz się szczycisz jakimś pick-up'em...

Kiedyś kupisz sobie cabrio i na forum pick up'ów będziesz im tyrał jakie to mają zjebane auta...

Każdy chwali to co ma :)

EOT

Opublikowano

nie krytykuję limuzynek i nie szczycę się ciężarówką, chodziło o spalanie LPG większe niż człowiek by zakładał w tych limuzynkach - czytaj ze zrozumieniem :)

BTW gdyby mi nie zwinęli to pewnie dalej bym "słabą" limuzynką śmigał

EOT

Opublikowano

kurde to nie jest śmieszne facet jak kupuje duże auto, to wiecie z czym ma problem... :gwizdanie:

Opublikowano

No comment franio :)

Opublikowano

Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :cool1:

Opublikowano

Spox

Opublikowano

Zastanawiam się czemu niektórym tak dużo pali :shocked:.

U mnie spalanie to 10-11 l z klimką.

Na trasie różnie bo przeważnie szybko jeżdżę :gwizdanie:

Jak załaduję komplet osób, zapodam klimkę to pewnie ze 13 gazu łyknie :kwasny:

Opublikowano

Normalnie spalanie w mixie ok 10-11L

Przewaga miasta - wiadomo - 11.5-12L

Wczoraj w mixie zanotowałem 9.7L i narazie to chyba mój eko rekord :)

OFKZ klima ON

Ciekawi mnie jak na trasie może mniej palić ? Przecież trasa od tego jest żeby przypierd% w palnik i przedmuchać pajęczyny ~ 160-200km/h

Jak przy takiej prędkości spalanie może być w granicach 6-7L jak tu niektórzy piszą ? :)

Opublikowano

Trasa nie znaczy autostrada i łamanie przepisów, u mnie trasa to 90-110km/h no może czasami do 120 i chyba większość nie przegina za bardzo w trasie, drogi mamy jakie mamy, to nie DE z super autostradami

Opublikowano

Witam

Na Trasie około 9-10

Miasto 13-15

Zimą w styczniu w mieście łyknął 28 normalnie szok wtedy przeżyłem :kox:

Opublikowano

Witam.

U mnie spalanie gazu wynosi 8,5 l/100 km.

Codziennie jeżdżę do pracy 106 km w dwie strony - wychodzi jakieś 80% trasa i 20% miasto.

Jeżdżę spokojnie 100 km/h, czasami przy wyprzedzaniu 140 km/h.

Instalka BRC Seqent 24 - od marca zrobiłem ok 13 000 km na gazie i zero problemów.

Opublikowano

Mój w automacie pali ok 20 litrów / 100km w mieście :confused4: nie jest to za dużo :mysli:?

Opublikowano

Mój w automacie pali ok 20 litrów / 100km w mieście :confused4: nie jest to za dużo :mysli:?

Stary, przecież zakładałeś instalację żeby oszczędzać tak?

Przy takim spalaniu nie oszczędzasz. Jeżeli nie "deptasz" ostro to potrzebna jest regulacja :thumbdown:

Opublikowano

Na początku było 10/100 ale ostatnio wyszło 20/100, a instalacja nie ma nawet miesiąca ;( Mogło się coś tak samo rozregulować ?

Opublikowano

Na początku było 10/100 ale ostatnio wyszło 20/100, a instalacja nie ma nawet miesiąca ;( Mogło się coś tak samo rozregulować ?

na bank jest coś nie tak, z resztą 20 litrów LPG to tak jak byś śmigał na benzynie

Opublikowano

Pikuś moja staruszka 2,8Q w automacie w trasie 11-12 lpg za to miasto 22-24 lpg myślę że to przez krótkie przebiegi jeżdże dość dynamicznie ale bez warjacji .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.