Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błędy 17748 i 16395

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No mowił, że jest 16... ogólnie znają silnik bo 2 z warsztatu ma prywatne samochody z 1.8T i mówili że doskonale znają te silniki to chyba by takiego podstawowego błędu nie popelni, więc to bym wykluczył.

Edytowane przez camel669

Opublikowano
W dniu 7.07.2020 o 21:18, camel669 napisał:

mówili że doskonale znają te silniki to chyba by takiego podstawowego błędu nie popelni,

Nie bądź taki pewien.
Ufaj, ale sprawdzaj.

Opublikowano

Jak policzył 16 ogniw (otworków) to przestawione o jeden jest, zobacz na rysunek że 16 to jest przetyczek (bolców) i tu niestety można się walnąć, nawet tym co to niby fachowcami się nazywają. Oczywiście nie mówię że na 100% się pomylili, ale lepiej 2x sprawdzić niż szukać dziury w całym i brnąć w koszta.

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano
  • Autor

Ustawienie rozrządu przód tył

Czujnik położenia wału przód nowy

Czujnik w cewce napinacza podmieniony na oryginał

Kompresja na cylindrach na 3, 12 na 1, 11

Cisnienie oleju (4bary na jałowym na zimnym, 2 na rozgrzanym)

Ciśnienie na listwie, trzyma sztywno

Wszystko to zostało sprawdzone i wykluczone. Problem jak był tak jest. Czujnik dalej sypie błędem.

Ktoś jeszcze coś podpowie ?

Rwać napinacz i wkładać nowy bez czujnika i pogodzić sie z faktem że tysiak w plecy ?

 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Jak policzył 16 ogniw (otworków) to przestawione o jeden jest, zobacz na rysunek że 16 to jest przetyczek (bolców) i tu niestety można się walnąć, nawet tym co to niby fachowcami się nazywają. Oczywiście nie mówię że na 100% się pomylili, ale lepiej 2x sprawdzić niż szukać dziury w całym i brnąć w koszta.

Bylem wczoraj dekiel założony był już ale pokazywał mi schemat wedlug jakiego liczyli ogniwa i jest tak jak na tym waszym. Ten błąd zaczał dopiero po 100km wyskakiwac od zmiany napinacza i przejechalem 300 km na tym i podczas jazdy objawow nie daje tylko na wolnych kurde ...

Opublikowano

Sprawdzałeś co masz w grupie 93 jak odepniesz wtyczkę od napinacza?

Ja wsadziłem napinacz bez wtyczki i jestem zadowolony. Sporo postów potwierdza, że to najlepsze rozwiązanie. Jest cały długi wątek o napinaczu na forum. Można powiedzieć, że ten z wtyczką to jeden z bardziej nieudanych pomysłów w tych modelach.

Opublikowano

A jakiej firmy masz nowy czujnik położenia walka? U mnie nowy przeklamywal o 14cf i podmieniany zamiennik ori też był walniety i tez się bujałem z problemem póki nie założyłem starego ori i wsio pokazywalo ok. Ważne żeby kasować błędy po wymianie czujnika żeby odświeżył wartości. 

Daj jeszcze loga 90+93 z normalnej jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj jeszcze raz sprawdzony rozrząd, mam zdjecia jako dowód

Na filmiku praca napinacza na zimnym, według mechanika dziwnie sie zachowuje(sory za jakość)

Pomiar 93 bez wtyczki i logi z jazdy zrobią jak złożą do kupy

Kwestia czujnika jakiej firmy i jak z tym kasowaniem jeszcze dopytam.

 

IMG_6315.jpg

IMG_6311.jpg

IMG_6313.jpg

IMG_6308.jpg

IMG_6309.jpg

Edytowane przez camel669

Opublikowano
  • Autor

Po zagrzaniu. 3 pozycja zastanawiająca(słowa mechanika)

IMG_6319.jpg

Logi z jazdy

 

IMG_6320.jpg

Edytowane przez camel669

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Udalo się rozwiązać problem?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj po raz 4 sprawdzany był rozrząd przez 3go mechanika. Zegarem sprawdzane wyszło że wydechowy był w porządku ale wcięcia z przodu wskazywały że wałek ssący byl przwstawiony o 1 ząbek. Więc już bez ściągania pokrywy zaworów zdeliśmy pasek z przódu i przestawiliśmy o 1 ząbek.

Silnik zaczął równo pracować,  auto jakby odzyskało troche mocy.

Checka i starego błędu już nie wywala.

Wywala za to nowy... P0012 jakieś rady ?

Opublikowano

Zrób log 90+93 podczas normalnej jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Ok. Wyjeżdżam jutro ale jak uda mi się załatwić kompa i zrobić rano to wrzucę, jak nie to dopiero piątek/sobota.

Opublikowano

Informuj na bieżąco jak sytuacja, może w końcu uda i mi się uporać z problemem.

Opublikowano
  • Autor

Jasna sprawa. Tylko, że u mnie jest obsuwa z robotą, wyjazd mi się do czwartku wydlużył nawet nie mam jak kompa podłączyć i nic nie było sprawdzane. Jedyne co poszło na niekorzyść to następnego dnia na zimnym check się zapalił. W piątek jestem umowiony z mechanikiem więc dam znać

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, larguss napisał:

Informuj na bieżąco jak sytuacja, może w końcu uda i mi się uporać z problemem.

A co tam u Ciebie się zadziało ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.07.2020 o 21:35, przem8 napisał:

Zrób log 90+93 podczas normalnej jazdy.

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...
VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS...

 

Opublikowano

Rozrząd jest ustawiony ok, napinacz nie działa , nie zmienia fazy dlatego błąd.

Opublikowano

Dokladnie to co u Ciebie. Nawet pisales ostatnio u mnie w temacie

 

Opublikowano

U mnie juz zostaly wylaczone fazy dzieki pomocy kolegi soul87 ale problem nadal wystepuje 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.