Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty masz jeszcze telematic czyli system sos z przyciskiem tak ? On niby nie współpracuje z tym systemem. Jak będziesz ptrzebowal nr zamówienia vfiz coby dostać aktualizacje to pisz ;) 

Opublikowano

Przerabiałem , nie dał rady takim kodem .

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, karol1981 napisał:

Przerabiałem , nie dał rady takim kodem .

Nie rozumiem, mówisz o radiu czy V-fizie? Radio już rozkodowalem :thumbup1:

Opublikowano

Grzesiu, a ten grill nie lepiej pasowałby do tego autka? Bo kratki boczne masz plaster, to i grill też byłby taki:wink4:

Edytowane przez Adam87
Literówka

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Grzesiu, a ten grill nie lepiej pasowałby do tego autka? Bo kratki boczne masz plaster, to i grill też byłby taki:wink4:

Niestety oryginalny grill z RS4 pasuje tylko pod zderzak S-line. Zwyklak i wyjątkowo DTM ma inne mocowania/wysokość i jest trochę rzeźbienia żeby go wsadzić, a tego nie chce. Może znajdę jakiś aftermarketowy ale bardzo mocno wyglądający na oryginał (z tymi zamiennikami, wymiarami plastra, grubością siatki, kolorem plastiku to nie jest oczywiste..). BTW grill DTM w połysku wyglada całkiem nieźle na żywo, na zdjęciach tak jak widać, ale w realu nie jest złe. 

Opublikowano
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Nie rozumiem, mówisz o radiu czy V-fizie? Radio już rozkodowalem :thumbup1:

O radiu, mi się nie udało rozkodować , wychodzi na to że trafiłeś na dobrego magika :)

Opublikowano

za***ista Furmanka :D Szerokości i Bezawaryjności :)

Opublikowano
Godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Niestety oryginalny grill z RS4 pasuje tylko pod zderzak S-line. Zwyklak i wyjątkowo DTM ma inne mocowania/wysokość i jest trochę rzeźbienia żeby go wsadzić, a tego nie chce. Może znajdę jakiś aftermarketowy ale bardzo mocno wyglądający na oryginał (z tymi zamiennikami, wymiarami plastra, grubością siatki, kolorem plastiku to nie jest oczywiste..). BTW grill DTM w połysku wyglada całkiem nieźle na żywo, na zdjęciach tak jak widać, ale w realu nie jest złe. 

Kurczę, to nie wiedziałem, że nie pasuje p&p pod ten zderzak, a szkoda.. no bo rzeźbić:facepalm:

Tak, właśnie nie widać bardzo efektu tego grilla. Jakbyś mógł zrobić fotę od przodu, to może lepiej będzie to widać:wink4:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Adam87 napisał:

Jakbyś mógł zrobić fotę od przodu, to może lepiej będzie to widać:wink4:

Ciężko to uchwycić, zupełnie inaczej wyglada to na żywo. Na zdjęciach mi się nie podoba, na żywo moim zdaniem też grill nie jest sensacyjny, ale prezentuje się naprawdę dobrze. 
11F930DD-89E4-49F1-BECD-4E91F9D4A8D2.jpeg

Opublikowano

Witam, ja kupiłem DTMa z takim grilem i nie widać żadnej rzeźby, czyli można trafić. 

IMG_20200613_203037.jpg

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, PIP napisał:

Witam, ja kupiłem DTMa z takim grilem i nie widać żadnej rzeźby, czyli można trafić. 

IMG_20200613_203037.jpg

Tylko ze to nie oryginalny grill, kupiony zapewne na Alli. A żeby on wyglądał dobrze, to ciężko trafić.. :kwasny:

Opublikowano

Dzięki za fotkę Grzesiu:wink4:

Faktycznie nie tak źle wygląda ten grill:thumbup:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
3 godziny temu, PIP napisał:

Witam, ja kupiłem DTMa z takim grilem i nie widać żadnej rzeźby, czyli można trafić. 

IMG_20200613_203037.jpg

Tablicę daj za szybę bo nie bardzo pasi tu. :mellow:

Opublikowano

Już za te lampy na foli się pilnuję a jeszcze bez widocznej tablicy to zaraz by mnie gdzieś na mieście skosili ?

Opublikowano

Ooo pacz jaka fajna odmiana!!! Świetnie się prezentuje. 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

szczerze to DTM jest OK , W SETUP DTM dostaniesz kiedyś więcej kasy bo będzie Oryginał.

 

PS. Ten z plastrami miodu wiochy nie robi jest ładny, rejestracja powinna iść na lewą stronę w miejsce mocowania haka  jest taki mod. wkręcasz tam taką małą tabliczkę na rejestracje w necie tego sporo

Opublikowano

Jest w planach wizyta na hamowni?

Tyle się mówi, że ten silnik nie trzyma serii, że się grzeje jak piekarnik... warto zweryfikować!

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.07.2020 o 19:36, Unf napisał:

Jest w planach wizyta na hamowni?

Tyle się mówi, że ten silnik nie trzyma serii, że się grzeje jak piekarnik... warto zweryfikować!

Nie prędko, ale zajadę sprawdzić jak się sprawy mają.

 

Tymczasem taki smaczek wrzucam:

 

D308C4AE-CD9D-40FB-A6AB-85D04E97B534.jpeg

Opublikowano

Fajne ale... szkoda, że nie alkantara. :whistling:

Opublikowano
W dniu 20.07.2020 o 08:16, HOLMATRO napisał:

Oczywiście, poki co nic nie ruszam :thumbup1:

Eeeeeee28838242743_6303744790_o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.