Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak z ciekawości, jaki koszt tych kamerek w ASO, pytałeś?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Langista napisał:

Tak z ciekawości, jaki koszt tych kamerek w ASO, pytałeś?

Cena kamer: 2200zł

Opublikowano

Masz gdzieś w ogóle jakieś materiały porównawcze w jakiej jakości to nagrywa? Za 2200 można kupić zestaw najwyższej półki przód + tył, który nagrywa w 4k..

Opublikowano
7 godzin temu, Langista napisał:

Masz gdzieś w ogóle jakieś materiały porównawcze w jakiej jakości to nagrywa? Za 2200 można kupić zestaw najwyższej półki przód + tył, który nagrywa w 4k..

Ale nie z Aso. To auto ma wszystko z ASO, jakby Aso miało stacje paliw to też by tankował. 

Za 2200 to masz taki rejestrator ze drinki podaje heh

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z żoną urlop nad morzem...   :)

Łeba,Ustka,Rowy,Gdańsk,Gdynia,Sopot,Hel....:audi:

 

Resized_20210625_115651.jpeg

Resized_20210625_115312(1).jpeg

Llllll0625_120234.jpeg

Razem_20210625_124908.jpeg

20210705_135741(2).jpg

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bez tytułu (3).jpg

Opublikowano
W dniu 28.06.2021 o 01:24, NelsonPL napisał:

Z żoną urlop nad morzem...   :)

Łeba,Ustka,Rowy,Gdańsk,Gdynia,Sopot,Hel....:audi:

 

Resized_20210625_115651.jpeg

Resized_20210625_115312(1).jpeg

Llllll0625_120234.jpeg

Razem_20210625_124908.jpeg

20210705_135741(2).jpg

Z ta laska dawaj do

kalendarza foty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dwie Piękności:cygaro:

 

Resized_20210625_115348.jpeg

Resized_20210625_115332.jpeg

Resized_20210625_115453.jpeg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Droga na jastrzębia górę? 

Opublikowano

Co tu się odwania, oglądam typa jak B8 jeździ w koło po rondzie z rejestratorem kamer za ponad 2 kafle...:witch: 

Takie tematy na forum robią mi dzień !

Ps. stary szacun za mody! 

Opublikowano
  • Autor

Droga na jastrzębia górę? 

Odp: Zdjęcia zrobione w drodze z Łeby na Hel.

Więc pewnie to ta droga.:cygaro:

Bardzo fajna  i ładna trasa.:beach:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, mlody020 napisał:

Co tu się odwania, oglądam typa jak B8 jeździ w koło po rondzie z rejestratorem kamer za ponad 2 kafle...:witch: 

Takie tematy na forum robią mi dzień !

Ps. stary szacun za mody!    

Odp: Jeśli chodzi o mody to dopiero się rozkręcam. :cygaro:

W planie jeszcze sporo fajnych nowości.

 

Opublikowano
  • Autor

Najbliższy cel:

OSRAM COOL BLUE INTENSE XENON D3S:cygaro: + samodzielny montaż oryginalnych projektorów :audi: (tylne drzwi)(Ringi):dance2:

 

Bez tytułu (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

Już rok z Moją Pięknością......:drunk:

1-pl-259d7dc92ea3b8216beca89dd8448a73 (4).jpg

Opublikowano
W dniu 28.06.2021 o 01:24, NelsonPL napisał:

Razem_20210625_124908.jpeg

 

Neli, gdzie kupię takie skarpeciory? W ASO zakładane? pls odp

Opublikowano
  • Autor

Jutro montaż nowych  żarówek.:cygaro:

OSRAM COOL BLUE INTENSE XENON D3S:dance2:

 

 

1452472582_Beztytuu(3).jpg.38c927d57df74e1eba10bc9dda0ae599.jpg

Opublikowano

Biledy sobie zrób

Opublikowano
  • Autor

Nowe żaróweczki już zamontowane w serwisie... Oryginalne oczywiście.

Mega różnica....

Świetne.:a4fan:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Miałeś przecież CBI montować.

Opublikowano
  • Autor

,,,Muskel1 Miałeś przecież CBI montować. '''

Odp:

I takie też są zamontowane.:cygaro:

OSRAM COOL BLUE INTENSE XENON D3S:drunk:

Jestem z nich bardzo zadowolony. Super żaróweczki.:dance2:

1452472582_Beztytuu(3).jpg.38c927d57df74e1eba10bc9dda0ae599.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.