Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Temat lamp zamknięty.:kawa: Te co mam są spoko.:dance2:

Możliwe że jak się skusze, to kiedyś założę tylne OEM ledy.

Na razie mam inne plany. :cygaro:

Teraz projektory tył.

Wymiana wahaczy przód i nowe opony.

To jest priorytet.:cygaro:

CDN....

 

Ps. Muskel1 -- To w takim razie jak mówisz że to ori powyżej to czy aby na pewno? W firmie Navi pisze cena 1500 za komplet. (foto)

Czyli na bank to są jakieś tanie podróby?

 

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
31 minut temu, NelsonPL napisał:

Ps. Muskel1 -- To w takim razie jak mówisz że to ori powyżej to czy aby na pewno? W firmie Navi pisze cena 1500 za komplet. (foto)

Cena dotyczy montażu na używanych, ale oryginalnych częściach. Przy nowych zamiennikach wyszliby na minus doliczając robociznę w takiej kwocie. 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, george napisał:

Cena dotyczy montażu na używanych, ale oryginalnych częściach. Przy nowych zamiennikach wyszliby na minus doliczając robociznę w takiej kwocie. 

Tak? To ciekawe? Tylko dlaczego nie podają nigdzie że to na używanych częściach? Czyżby wprowadzanie klienta w błąd?

Opublikowano

Zadzwoń i zapytaj. Nie oszukują bo w ofercie nie ma nigdzie napisane, że na fabrycznie nowych lampach. 

Opublikowano

Masz wyżej wycenę nowych to raczej nikt za pół ceny nie zrobi ci tego . Nigdzie nie piszą że nowe ani używane nikogo w błąd nie wprowadzają

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, karolek_ust napisał:

Masz wyżej wycenę nowych to raczej nikt za pół ceny nie zrobi ci tego . Nigdzie nie piszą że nowe ani używane nikogo w błąd nie wprowadzają

To ja dziekuję taką ofertę jak Ci dają stare lampy (kto wie czy nie uszkodzone lekko)

Prawidłowo to powinni to napisać, że to używki.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
2 minuty temu, NelsonPL napisał:

To ja dziekuję taką ofertę jak Ci dają stare lampy (kto wie czy nie uszkodzone lekko)

Prawidłowo to powinni to napisać, że to używki.

Na nowych zrobią Ci za 5500 zł? Przecież zrezygnowałeś z nowych.

Opublikowano

Przecież to nie ASO żeby musieli pisać, że nowe, zresztą każdy normalny wie o co chodzi, firmy tego typu nie montują dziadostwa, raczej kupują części od sprawdzonych dostawców używek w bardzo dobrym stanie

Opublikowano
9 minut temu, NelsonPL napisał:

To ja dziekuję taką ofertę jak Ci dają stare lampy (kto wie czy nie uszkodzone lekko)

Prawidłowo to powinni to napisać, że to używki.

myślałby kto że montowaliby do nowego auta :facepalm:

Opublikowano
13 godzin temu, NelsonPL napisał:

To ja dziekuję taką ofertę jak Ci dają stare lampy (kto wie czy nie uszkodzone lekko)

Prawidłowo to powinni to napisać, że to używki.

Nie rozróżnich tych lamp to Ci gwarantuję. Kiedy miałem allroada zastanawiałem się nad ich zmianą na neony w Sierakowie Śląskim u Patryka, ale wcześniej sprzedałem auto :naughty:. Byłem za to u niego zakładać hak do B9 i widziałem co nieco. ;) Hak w ASO z montażem ok 7 tyś i nieosiągalny w tamtym okresie. U Patryka niecałe 2 tyś z montażem, oczywiście oryginalny z innego auta.:wink: Służy już drugi rok.

AE3A087B-BFF1-4EAE-A92D-54ED5984BB75.jpeg

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
15 godzin temu, NelsonPL napisał:

Temat lamp zamknięty.:kawa: Te co mam są spoko.:dance2:

Możliwe że jak się skusze, to kiedyś założę tylne OEM ledy.

Na razie mam inne plany. :cygaro:

Teraz projektory tył.

Wymiana wahaczy przód i nowe opony.

Zanim nowe opony letnie na te 17", pomyśl nad jakąś większą felgą np. 19".

17" to B5 w miarę wygląda. 

Oryginalne zostaw sobie na zimę bo obecnie masz jakieś nie OE.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, krzysiek_f napisał:

Zanim nowe opony letnie na te 17", pomyśl nad jakąś większą felgą np. 19".

17" to B5 w miarę wygląda. 

Oryginalne zostaw sobie na zimę bo obecnie masz jakieś nie OE.

Nie myślę nad felgami. Mam bardzo ładne 17-tki na lato i są w idealnym stanie. (foto) :cygaro:

20200918_170300 (3).jpg

Opublikowano

To są ładne felgi :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Rob@k napisał:

To są ładne felgi :facepalm:

To są oryginały z ASO--Jedna taka kosztuje 1500zł :cygaro:

Opublikowano

Może być z SASO i kosztować 1 000  000 monet. Nie mówimy o cenie i gdzie kupione tylko o wielkości i wygladzie. 

Opublikowano

To czemu chciałeś je zmieniać jak są spoko

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Awra napisał:

To czemu chciałeś je zmieniać jak są spoko

Nie chciałem zmieniać z powodu wyglądu bo bardzo mi się podobają.

Tak sobie pomyślałem o większych ale stwierdziłem że 17-tki  przy tym aucie wygląda jednak świetnie.:cygaro: I nie mam w planie na razie nic zmieniać. Mam ważniejsze mody w planie.

CDN....:beach:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

tak, trzeba przyznać że te felgi, do tego auta pasują idealnie

Opublikowano

A nie myślałeś o stylowych felgach? 

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, pawel72689 napisał:

A nie myślałeś o stylowych felgach? 

Temat lamp tylnych i felg zamknięty. Nie planuje nic zmieniać. Podoba mi się tak jak jest.:kawa:

Następny cel: Projektory i wahacze.:hi:

W przyszłym tygodniu będę zamawiał.:dance2:

 

Edytowane przez NelsonPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.