Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"


HarryH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi az tak na radiu nie zalezy, bardziej drazni mnie brak mojej antenki ktora kiedys pewnie komus byla potrzebna i ja sobie wzial, tylko ze zamiast ja wykrecic to urwal uszkadzajac gwint w mocowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,

chamstwo granic nie zna, też myślę o trifleksie bo drażni mnie bat na klapie,który nawet raz znikł w okolicy Wyszyńskiego, ale chwilowo ważniejsze wydatki na tapecie są więc musi poczekać

Pioteros na pw poszedł nr do kolesia od którego ja parę części brałem przekręć może znajdziesz coś ze swojej listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry

---------- Post added at 08:57 ---------- Previous post was at 08:45 ----------

przyszly mi nowe kieruneczki boczne:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kondolencje

mam pytanie, otoz

na wakacje wymienialem uszczelke pokrywy i innych kilka rzeczy w ATA-Carze, przez ostatnich pare miesiecy nei zagladalem zbytnio w tamte miejsca pomimo ze widzialem ze ubywa mi olej, pomyslalem ze 250tys to turbo ma prawo troche puszczac, i rzeczywiscie troche mgielki w dolocie przed ICkiem jest, za to przepustnica czysta wiec po prostu nie przejalem sie tym

dzisiaj jakos niechcacy zajrzalem pod maske i patrze ze caly blok doslownie w okol jest mokry i ewidentnie olej leci spod pokrywy - wniosek jeden, spartolona robota w serwisie - bo autem zrobilem raptem ze 4 tys km od wymiany

paragon na wykonane prace ATA-Caru mam, myslicie ze mam szanse się wykłocic żeby poprawili swoją robote albo żeby przynajmniej oddali kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować zawsze możesz. Jakaś gwarancja powinna być. Mi uszczelkę zmieniał też niby mechanik i ciekło nadal.... wkleiłem na silikon i 2 rok spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmieszniejsze jest to ze, miesiac przed nimi sam wymienilem uszczelke tyle ze bez zadnego silikonu, potem z kolei zaczelo cieknac z miski, wiec ja juz nie dalbym sobie rady sam z wymiana i pojechalem do nich, okazalo sie ze pomimo wymiany uszczelki przeze mnie cieklo wraz z pokrywy wiec wymienili mi jeszcze raz ta uszczelke pokrywy tym razem podobno na silikonie i uszczelke miski

ale jak widac nie sa lepsi ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelkę pod miską miałem wymienianą 3 razy przez mechaników. Jeden zrobił, po jakimś czasie znowu ciekło. Zrobił 2, ciekło od razu, pojechałem na reklamację, wymienił. Było dobrze jakiś czas znowu ciekło. Wnerwiony jak cholera, zabrałem się do tego sam. Okazało się, że któryś zerwał gwint w bloku od jednej ze śrub misy.... Uszczelka osadzona na silikon, śruba wklejona na klej. Rok czasu i nie cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez im wspomne o misce jak pojade zeby zerkneli to odrazu 2 rzeczy poprawia, niestety tak jest z tymi dwiema konkretnie uszczelkami, po prostu trzeba miec do tego wyczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... trzeba poświęcić dużo czasu. Jak robiłem uszczelką pod deklem zaworów, rozebrałem wyczyściłem do białego, wymyłem benzyną, na uszczelkę nałożyłem silikon, poczekałem z pół godziny aż zrobi się kożuch na nim. Założyłem uszczelkę, na nią znowu warstwa silikonu, znowu czekanie, potem nałożyłem dekiel i lekko przyłapałem śrubami. Po 1h dokręciłem i dopiero na drugi dzień odpaliłem auto. Z misą chyba z 1h czekałem aż cały olej spłynie z bloku żeby ani kropelka nie dostała się między uszczelkę a blok. Olej do silnika zalałem dopiero kilka godzin po całej robocie. Mechanikom się spieszy, bo następny klient czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...