Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Allegro czy ali ? :decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, Marfiol napisał:

Allegro czy ali ? :decayed:

Ori ASO 230 zł :wink:

Opublikowano
W dniu 12.09.2021 o 15:36, Marfiol napisał:

Myslalem nad tym Ci powiem:eusathink:

Tylko coś czuje ze plastidipem na aucie moze sie to nie udać hahah,ale sie jakiegoś wieczorku przy piwku sprawdzi :cool:

Plastidip łatwa robota, na spokojnie do ogarnięcia w półtorej godziny na gotowo.

Opublikowano
W dniu 12.09.2021 o 16:11, Marfiol napisał:

Allegro czy ali ? :decayed:

Allleeedlrogo  B)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zauważyłem dopiero, że wleciały chromowane obudowy.

Opublikowano
W dniu 11.09.2021 o 10:43, Marfiol napisał:

 Wymienione zostały oringi pompek + śruby,wyregulowane wtryski i wszystko jest gitara :lol:

I wpadła ori używana półoś lewa z nowym zewnetrznym,bo GSP się rozleciał po chyba 200km i jeszcze wystąpiło podskakiwanie koła przy skręcie..

IMG_20210824_142013.jpg

Gdzie kupiłeś ww zestaw? Podeślij namiar i nr tych na dole śrub ;)

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, george napisał:

Zauważyłem dopiero, że wleciały chromowane obudowy.

Przy tym kolorze zbytnio się nie wyrozniaja,tymbardziej że są takie bardziej satynowe.. No ale ori mają peeeelno odpryskow więc zostają te :D

4 godziny temu, M@rcin napisał:

Gdzie kupiłeś ww zestaw? Podeślij namiar i nr tych na dole śrub ;)

Allegro - sprzedawca darek-z- 

038103385A + śruba regulacyjna oe VW WHT000530

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic się nie zepsuło,wiec A4 stwierdziła że brakuje mi grzebania w garażu :decayed:

 

IMG_20211016_143830.jpg

Zaczął delikatnie wyciekać płyn hamulcowy z dźwigienki ręcznego w prawym zacisku,pierw chciałem na szybko ogarnąć sprawę więc pojechałem na szrot i wziąłem zacisk ori,który widać że naprawdę mało przejechał bo jeszcze nawet zasniedzialy nie był i tłoczek nówka,opisany że prawa strona,wyryte R wkładam go i zonk bo mocowanie linki ręcznego od góry a nie od dołu,nie wiem czy to od quattro czy czego ale i tak klocki musiałem zamówić bo się okazało,że już ich nie ma więc wziąłem nówkę zacisk trw (Ori,zeszlifowane znaczki OOOO) i klocki textara. W między czasie w lewym zacisku wymieniłem profilaktycznie gumki.

IMG_20211018_152700.jpg

IMG_20211018_152704.jpg

A z okazji,że auto i tak stało i czekało na części to wyjąłem lampy i oringi w regulacji wymieniłem bo czasem zdarzało im się załadować,zobaczymy czy się poprawi 

IMG_20211017_123313.jpg

IMG_20211017_123549.jpg

IMG_20211015_230825.jpg

Opublikowano

Odnośnie lamp to ja owinąłem taśmą te imbusy regulacyjne - i tak to się ustawia raz na rok przy przeglądzie (o ile nie wyjmuje się lamp) i o dziwo mam spokój z parą. Jak pod koniec lata miałem dość sporo pary tak teraz wilgotność większa i jest cisza :D

Opublikowano
  • Autor

Jak ustawie lampy to zakleje te otwory w błotnikach taśma,chociaż wolałbym dopasować jakaś zatyczke bo nie lubie takiego druciarstwa B)

Opublikowano

Jaka tam podchodzi średnica uszczelki do regulacji?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, johnnythebest napisał:

Jaka tam podchodzi średnica uszczelki do regulacji?

Dałem 5x2mm dość ciasno weszło

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Póki co lampki nie parują więc chyba ten trik z oringiem działa :wink:

W autko został wymieniony płyn hamulcowy podcisnieniowo,bo po wymianie zacisków cały czas szły minimalne pęcherzyki powietrza,i wczoraj natchnęło mnie na mycie i woskowanie :wub:

 

IMG_20211031_121315.jpgIMG_20211031_121236.jpgIMG_20211031_121629.jpgIMG_20211030_164833.jpgIMG_20211030_164356.jpgIMG_20211030_160201.jpgIMG_20211030_142711.jpgIMG_20211030_155740.jpg

 

 

Edytowane przez Marfiol

Opublikowano

Super wygląda. Wrzuciłbym czarny emblemat na klapę :drool3:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Założyłem ostatnio RNS-E,które jak sprawdziłem mam już od stycznia ?

Zmieniony tunel na ten od b7 bez uchwytu na telefon,i w lepszym stanie niż mój.

W radiu polerowalem wyświetlacz i nakleiłem folie + zmieniłem front bo w tamtym przyciski się zacinaly. Szukam jeszcze gałki od głośności - ktoś,coś ? 

20210126_202848.jpg20210126_205040.jpg

IMG_20211006_125256.jpg

Przed

IMG_20211119_130915.jpg

Po 

IMG_20211121_132754.jpgIMG_20211120_143952.jpg

Chyba bardziej niż z samego radia to mnie ucieszył klimatronik,który po podpięciu pokazał 16stopni ? Myślałem,że to od b7 bo na internetach piszą że takich w b6 nie było ale działa ogrzewanie tylniej szyby,więc chyba mit obalony :D

Jeszcze próbowałem założyć moduł BT ale nie mogłem zakodować AUXa bo w vcds jak wchodzę w navi to mam tak dalej Ori BNSa,muszę popatrzeć jak się go pozbyć i dołożyć kamerkę cofania,która czeka.

Ori halogeny były wypiaskowane więc kupiłem nowe + żarówki,ale dalej nie doświetla mi to pobocza tak jak w innych autach i się zastanawiam czy może jakieś mocniejsze zarowki,czy poprostu przy bixenonie z b8 nie robi to już takiej roboty ?

IMG_20211116_164045.jpgIMG_20211113_095933.jpg

Opublikowano

Gratuluję tak owocnych prac :wink:

Ile kosztowały Cię halogeny? 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, R4xx napisał:

Gratuluję tak owocnych prac :wink:

Ile kosztowały Cię halogeny? 

Dzieki,jeszcze dużo drobnostek do ogarnięcia..

200zł wykonanie bardzo dobre,widziałem że są tańsze ale z plastikowym kloszem

Opublikowano
Godzinę temu, Marfiol napisał:

Myślałem,że to od b7 bo na internetach piszą że takich w b6 nie było ale działa ogrzewanie tylniej szyby,więc chyba mit obalony :D

Od 2004 roku weszła opcja 16 °C. Mam auto z marca 2004 roku i siedzi tam panel z opcją do tej temperatury. 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, george napisał:

Od 2004 roku weszła opcja 16 °C. Mam auto z marca 2004 roku i siedzi tam panel z opcją do tej temperatury. 

No ten klimatronik jest z sierpnia 2004 jak dobrze pamiętam.

Mały szczegół a cieszy,bo czasem 18 za ciepło a LO za zimno 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.