Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i stało się nieuniknione, kupiłem zderzaki S4 :kox: IMG_20210306_103748.jpg

Opublikowano
10 minut temu, dedpad napisał:

No i stało się nieuniknione, kupiłem zderzaki S4 :kox: IMG_20210306_103748.jpg

Nnnno . :thumbup1: Ja też mam srebrny zestawik. Ty ł już na aucie. Ciekawostka: tylny eskowy jest niższy o ok.15mm od eslajnowego. Lepiej to wygląda.

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Nnnno . :thumbup1: Ja też mam srebrny zestawik. Ty ł już na aucie. Ciekawostka: tylny eskowy jest niższy o ok.15mm od eslajnowego. Lepiej to wygląda.

No zderzaki z eski wyglądają świetnie, nie mogę się doczekać aż będą w kolorze i wrzucę je na auto :decayed:

Opublikowano

Zderzaki na auto i  ..... w dół by się przydało Dawid . Wtedy bedzie malyna. B)

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, dekiel 13 napisał:

Zderzaki na auto i  ..... w dół by się przydało Dawid . Wtedy bedzie malyna. B)

Wiadomo, jak niżej to dużo lepiej wygląda. Aktualnie mam 1be i jak jeżdżę po osiedlu we Wrocławiu to zdarza mi się przycierac dołem, bo takie są dziury. Więc na razie obniżenie musi poczekać, aż się przeprowadze :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dotarł komplet części pod czarny sufit wyrwany w dobrej cenie. Pozostało tylko kupić czarna alcantare i czekać aż zrobi się ciepło i można zacząć zabawę w tapicera :cheesy:IMG_20210317_174718.jpg

Opublikowano
W dniu 6.03.2021 o 10:52, dedpad napisał:

No i stało się nieuniknione, kupiłem zderzaki S4 :kox: IMG_20210306_103748.jpg

Elegancko Działasz:ok2:
 

Napisz proszę  na priv ile płaciłeś za zderzaki S4.

Pozdr!

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dayd_4 napisał:

Elegancko Działasz:ok2:
 

Napisz proszę  na priv ile płaciłeś za zderzaki S4.

Pozdr!

Dziękować! 

Ostatnio przyszedł komplet chromowanych przełączników w idelanym stanie, jeszcze tylko klamki i można powoli brać się za boczki :decayed:

IMG_20210325_150315.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic się nie działo w temacie z braku czasu, ostatnio cała uwagę poświęcam temu gościowi :decayed:Snapchat-1909493867.jpg

W weekend z kumplem męczyliśmy się trochę w doprowadzenie felg letnich do jak najlepszego stanu. Nie jest idealnie, ale jak na pierwszy raz myślę, że wyszło to w miarę spoko. Na kolejną renowację już raczej się nie zdecyduję tylko zostawię to w rękach lakiernika :kox:

Zdarcie starej farby:IMG_20210502_145825.jpg

Szpachlowanie i docieranie:IMG_20210502_150317.jpg

Lakierowanie:IMG_20210502_145801.jpg

A tutaj jakaś fotka na szybko:IMG_20210502_145345.jpg

Pozdrawiam :siema:

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio chodził mi po głowie pewien nowy mod, nie widziałem tego jeszcze w żadnej b6/b7, co myślicie? :cheesy:IMG_20210511_133636.jpgIMG_20210511_134054.jpg

 

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, kamil-vag napisał:

Fajnie wyszło, z czego przeszczep? 

Z B8 polifta

Opublikowano
5 godzin temu, dedpad napisał:

Ostatnio chodził mi po głowie pewien nowy mod, nie widziałem tego jeszcze w żadnej b6/b7, co myślicie? :cheesy:IMG_20210511_133636.jpgIMG_20210511_134054.jpg

 

Ciekawy "smaczek". Mi się podoba :kox: 

Jak wygląda przeróbka? 

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, R4xx napisał:

Ciekawy "smaczek". Mi się podoba :kox: 

Jak wygląda przeróbka? 

Mała rzecz, ale fajnie unowocześniania wnętrze i cieszy oko.

Przeróbka to jedno wielkie rzeźbienie, mocowania i mechanizmy są zupełnie inne, porównanie b8 do b6:IMG_20210511_195055.jpgIMG_20210511_194945.jpg

Wyciąłem zbędne plastiki, wyfrezowałem pokrętło od b8 wewnątrz i troche zjechałem pokrętło od b6 żeby dało się nałożyć chrom. Na koniec przykleiłem nakładkę z chromem na stare pokrętło i jest spoko :grin:IMG_20210511_195006.jpgIMG_20210511_195027.jpg

Lewa i prawa kratka gotowa, została jeszcze środkowa, jak zrobię to wrzucę fote

received_162318279163374.jpeg
Opublikowano

Podziwiam za chęci, cierpliwość i pomysł :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, R4xx napisał:

Podziwiam za chęci, cierpliwość i pomysł :tongue4:

Dzięki :cheesy: Czego się nie robi żeby unowocześnić te nasze pełnoletnie auderki :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kratki nawiewów z chromowanymi pokrętłami już zainstalowane. Niby szczegół, ale wygląda to naprawdę dobrze :decayed:IMG_20210515_135813.jpgIMG_20210515_135831.jpg

Opublikowano

Tip top regulacja nawiewów teraz . :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Tip top regulacja nawiewów teraz . :thumbup1:

Dzięki! Chromu nigdy za dużo :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu ruszyłem z oklejaniem słupków czarna alcantara, mega czasochłonne zajęcie, ale efekt jak dla mnie BAJKA :drool3:IMG_20210603_164235.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.