Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Moja regeneracja felg okazała się lekko mówiąc niewypałem :kox: przynajmniej teraz wiem żeby zostawiać takie rzeczy fachowcom :decayed:

Odebrałem wczoraj felgi z renowacjiSnapchat-1202020103.jpg

Zachęcony promocją kupiłem komplet opon Vredestein Ultrac 225/45/17IMG_20210626_083110.jpg

No i w końcu zmieniłem koła na letnie, chyba najwyższa pora, bo już prawie mamy lipiec :grin:IMG_20210626_100231.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czarny sufit gotowy, w środku zrobiło się luksusowo :drool3: Jeszcze tylko brakuje lusterka z kompasem i słoneczników z homelinkiem :kox:IMG_20210711_152557.jpgIMG_20210711_152626.jpgIMG_20210711_152635.jpgIMG_20210711_152750.jpg

 

Opublikowano
52 minuty temu, dedpad napisał:

Czarny sufit gotowy, w środku zrobiło się luksusowo :drool3: Jeszcze tylko brakuje lusterka z kompasem i słoneczników z homelinkiem :kox:IMG_20210711_152557.jpgIMG_20210711_152626.jpgIMG_20210711_152635.jpgIMG_20210711_152750.jpg

 

Cudowny ten sufit, głaskałbym :kox:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, R4xx napisał:

Cudowny ten sufit, głaskałbym :kox:

Głaska się fajnie, ale złożyć to do kupy to była droga przez mękę :facepalm:

Opublikowano

Lux :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mija rok od zakupu Audicy, póki co jestem bardzo zadowolony. W sobotę przeszła przegląd z wynikiem pozytywnym. Amortyzatory przednie mają 70% sprawności, a tylne 55% lewy i 50% prawy, czyli trzeba będzie powoli myśleć o wymianie. Zawieszenie bez żadnych luzów, sam diagnosta był w szoku, aż powtórzył test. W przyszłym tygodniu auto ląduje u lakiernika, bedzie malował zderzaki z eski, lotkę na klapę a la RS8, wszystkie doły drzwi, bo już pod listwami zaczęły robić się małe purchle i jeszcze jakieś odpryski i rysy, żeby lakier był już na tip top.

Odebrałem też ramiona wycieraczek od lakiernika, bo z moich zaczęła już schodzić farba, teraz wyglądają jak nowe.IMG_20210716_064635.jpgIMG_20210717_131653.jpg

Zastanawiam się na jaki kolor pomalować dyfuzor z tylnego zderzaka czarny połysk czy na srebrno, wydaje mi się że czarny trochę zginie przy moim lakierze. Jakieś pomysły? :eusathink:

A tutaj foteczka po woskowaniuIMG_20210718_212830.jpg

Edytowane przez dedpad

Opublikowano
  • Autor

Na liczniku 160kkm więc minęło 10kkm od przejścia z oleju 5w30 na 5w40. Moim zdaniem zmiana na duży plus. Silnik przy prędkościach autostradowych pracuje gładziej i dużo ciszej. Zimą nie miałem problemów z dzwoniącym łańcuszkiem. Więc jeśli ktoś ma dylemat czy warto zmienić na 5w40, to polecam!

Tym razem wybór padł na Liquid Moly Synthoil High Tech 5w40 i filtr oleju Knecht OC470IMG_20210721_151121.jpg

Opublikowano
  • Autor

Miało być malowanie odprysków, glebszych rys i ognisk korozji, a zrobiło się malowanie praktycznie całego samochodu. Tylko dach się uchował, ale i tak będzie tam robiony jeden odprysk :grin: 

Na ten moment Audi zmieniła kolorIMG_20210728_213043.jpgIMG_20210728_213115.jpgIMG_20210728_213059.jpgIMG_20210728_213020.jpgIMG_20210728_213002.jpgIMG_20210728_212944.jpg

Opublikowano

Szyby boczne z tyłu wycinałeś czy zostały i malujesz tylko do gumy? Też mnie kiedyś będzie czekało malowanie całej budy i się zastanawiam czy wycinanie tych szyb będzie miało sens czy raczej są jednorazowe jak ta w klapie?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Szyby boczne z tyłu wycinałeś czy zostały i malujesz tylko do gumy? Też mnie kiedyś będzie czekało malowanie całej budy i się zastanawiam czy wycinanie tych szyb będzie miało sens czy raczej są jednorazowe jak ta w klapie?

Boczne zostały, tylko z drzwi są wyciągnięte. Podejrzewam, że może byc podobnie jak w klapie

 

Opublikowano
2 godziny temu, dedpad napisał:

Miało być malowanie odprysków, glebszych rys i ognisk korozji, a zrobiło się malowanie praktycznie całego samochodu. Tylko dach się uchował, ale i tak będzie tam robiony jeden odprysk :grin: 

Na ten moment Audi zmieniła kolorIMG_20210728_213043.jpgIMG_20210728_213115.jpgIMG_20210728_213059.jpgIMG_20210728_213020.jpgIMG_20210728_213002.jpgIMG_20210728_212944.jpg

 

Będzie petarda :kox:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, R4xx napisał:

Będzie petarda :kox:

Po takim zabiegu jak nie będzie, to sobie w łeb strzelę :grin:

Opublikowano
  • Autor

Z racji tego, że mam ściągnięte boczki z drzwi, wykorzystałem okazję i wymieniłem przełączniki szyb i lusterek na chromowane z audi A6 C7. Dodatkowo wyczyściłem rączki z gumy, bo już miały trochę zadrapań i wymieniłem klamkę pasażera na tą z wersji USA z przełącznikiem centralnego zamka.IMG_20210804_171229.jpgIMG_20210805_102704.jpgIMG_20210805_172959.jpgIMG_20210805_155738.jpg

Opublikowano

Piękna robota Panie. Czym czyściłeś gumę z rączek? 

Opublikowano

Ta niepoprawiona jeszcze gumowa powłoka idealnie schodzi płynem hamulcowym ,potem lekka polerka ręcznie szmatką i jest praktycznie black piano ;) ściągałem tą gumę tym sposobem i z rączek i nawet z elementów wnętrza, np plastiki tylnej klapy... 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, R4xx napisał:

Piękna robota Panie. Czym czyściłeś gumę z rączek? 

Gumę zrywałem paznokciem :kox: A w trudno dostępnych miejscach patyczkiem do szaszłyków :grin: 

Jak coś jest głupie, ale działa to nie jest głupie, czy jakoś tak :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, kamil-vag napisał:

Ta niepoprawiona jeszcze gumowa powłoka idealnie schodzi płynem hamulcowym ,potem lekka polerka ręcznie szmatką i jest praktycznie black piano ;) ściągałem tą gumę tym sposobem i z rączek i nawet z elementów wnętrza, np plastiki tylnej klapy... 

Skorzystam z tego sposobu przy plastikach tylnej klapy, bo paznokciem może mi to trochę zająć :grin:

Opublikowano
10 godzin temu, kamil-vag napisał:

Ta niepoprawiona jeszcze gumowa powłoka idealnie schodzi płynem hamulcowym ,potem lekka polerka ręcznie szmatką i jest praktycznie black piano ;) ściągałem tą gumę tym sposobem i z rączek i nawet z elementów wnętrza, np plastiki tylnej klapy... 

Na to nie wpadłbym. Dziękuję za uchylenie rąbka tajemnicy :kox:

10 godzin temu, dedpad napisał:

Skorzystam z tego sposobu przy plastikach tylnej klapy, bo paznokciem może mi to trochę zająć :grin:

Po ostatniej robocie napierw na nowo go wyhoduj :grin:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
  • Autor

Audera wróciła od lakiernika. Wygląda jak nowa, aż strach jeździć :grin: W czwartek kończy mi się ubezpieczenie, to wykupię sobie minicasco, zawsze jakaś dodatkowa ochrona. Tak jak pisałem, cała buda została pomalowana z wyjątkiem dachu. Lewy błotnik został wymieniony na nowy, bo starego nie było warto już ratować, zaczął rdzewieć od wewnątrz. Błotniki i drzwi zostały zabezpieczone antykorozyjnie. Zrobiona została polerka całego nadwozia. Użyłem rzepów zamiast ramek do tablic rejestracyjnych, zobaczymy jak to się będzie sprawowało, mam nadzieję że nie pogubie tablic :decayed: Wymieniłem też filtr powietrza standardowo na Manna.

Czekam na prawą kratkę boczna, jeszcze nie przyszła z niemcowni. Muszę też wymienić końcówki wydechów, myślę że na 90mm, bo te wyglądają tragicznie przy tym zderzaku. W bagażniku czeka też lotka, ale najpierw wymienię światło stopu, bo moje już stracilo kolor.

To chyba tyle, jak wszystko będzie gotowe to zrobię jakaś sesje, a tak się prezentuje aktualnie, parę fotek na szybko:IMG_20210809_171249.jpgIMG_20210809_171235.jpgIMG_20210809_171259.jpgIMG_20210809_171123.jpgIMG_20210809_171155.jpgIMG_20210809_155545.jpg

 

Opublikowano

wygląda super :thumbup1:, tylko z tymi końcówkami wydechu trzeba coś zrobić :doh::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.