Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6


mm.max

Rekomendowane odpowiedzi

jest na allegro pod haslem pin f 063 po 1 zl to i tak duuzo lepiej niz w aso , dzieki

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

jeszcze jedno pytanko na szybko tam w wlaczniku coming home 5 pin ma byc do masy podlaczony ale skad wziac mase wpinac do do wtyczki z CE czy mozna wziasc mase z wlacznika swiateł ??? czy oddzielnie gdzies do srubki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy dostosowaniu lusterka z B7 do B6 ingeruje się jakoś w lusterko?

Chciałbym generalnie wiedzieć czy po takiej przeróbce można spokojnie takie lustro wrzucić z powrotem do B7?:dontknow:

---------- Post dopisany 27-05-2013 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 12:01 ----------

Na poprzednie pytanie odpowiadam sobie już sam. Można.

Mam kolejne. Czy po dołożeniu fotochromów zewnętrznych (wewnętrzny jest i działa) trzeba kodować MCE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, fotochrom zewnętrzny sterowany jest przez lusterko i MCE nie uczestniczy w tym. Musisz jedynie sprawdzić czy masz poprowadzone wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu rozwaliłem swoje prawe lusterko elektrycznie regulowane, podgrzewane, elektrycznie składane z fotochromem. Ilu pinowe muszę kupić (chodzi o prawe)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem lustro z b7 fotochrom pod czujnik deszczu chciałbym je założyć do b6 tak żeby działał włącznik AUTO I CLH jest to możliwe? MCE mam z końcówka F auto i clh już zamontowane a lustro miało być z czujnikiem zmierzchu żeby wszystko działało jak trzeba tylko nie doczytałem ze lustro z b7 ma czujnik zmierzchu zintegrowany z czujnikiem deszczu:facepalm: zmyliło mnie to ze dużo osób zakłada to lustro do b6 ale dla samego fotochromu jak teraz doczytałem. Da rade jakoś to ogarnąć?

ewentualnie druga sprawa to ze mogę zamienić to lustro w innym samochodzie na ori b6 z czujnikiem tylko jak przekodować tam MCE i jak podłączyć żeby nie wyświetlał się błąd na fisie w aucie zamontowany fabrycznie auto i clh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem lustero z wtyczka 8 pinowa, podlaczylem to pod prostownik, pin1 + pin2. Zielona diode i dioda wlacznika migaja caly czas, przestaja migac jak sie poswieci latarka w sensor na tylnej obudowie, czyzby to lusterko bylo uszkodzone? Dodam ze nic sie nie sciamnia, zasloniencie czujnika nie daje zadnego efektu!

Pozdrawiam

Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostownik daje prąd zmienny, żeby lusterko działało potrzebujesz prąd stały. Zasilacz komputerowy, kabel żółty +, kabel czarny - i masz 12V prądu stałego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .

Mam lusterko z fotochromem wewnętrzne ale nie ma w nim pinów idzie wiązka do drzwi bocznych i tam jest jakiś moduł ? coś ktoś kojarzy ?

problem jest w tym ze kupiłem lusterka zewnetrzne fotochrom i nie wiem jak teraz podłaczyć żeby działa fotochrom ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigasz po 2 przewody do luster na strone z pinu 4 i 5 lusterka wenetrznego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w jaki sposób działa? Trzeba kostkę rozpiąć, albo nawet bez rozpinania zobaczyć, czy uzbrojony jest pin 4 i 5, jak nie to z nich ciągniesz to luster zew., a jak jest to poszukaj tych kabli w kostce pomaranczowej 17 pin w slupku A :)

Sprawdzilem i rzeczywiscie dziala!

Dziekuje!

Pozdrawiam

Jocker01

Do usług :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1460218_10151740116211567_1280657263_n.jpg

od elektryka mam taki moduł w drzwiach kierowcy który nie "posiada" żadnych pinów,

idą kable od lusterek zewn. do tego modułu a póżniej jest przerwa i dopiero są chyba jak się nie myle w kostce pomaranczowej 17 pin w slupku A

Elektryk mówił żeby poszukać modułu który ma wejścia pin . bo mój nie ma...:kwasny::kwasny::kwasny:

proszę o pomoc bo już nie wiem jak to rozwiązać lustra kupione kasa poszła i zero efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...