Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W kostce pomaranczowej maja byc

pin nr 7 - fioletowo-bialy

pin nr 8 - fioletowy

foto.jpg

Opublikowano

a co z tym modułem w drzwiach ? ominąć go ? czy jak go ominąć ? czy inny kupić ?

czy od lusterek bezpośrednio pociągnać do kostki pomarańczowej ?

soryy ze tak pytam ale az tak sie na tym nie znam ..;/:kox:

Opublikowano
W kostce pomaranczowej maja byc

pin nr 7 - fioletowo-bialy

pin nr 8 - fioletowy

http://s2.postimg.org/6nchlls1h/foto.jpg

Dobra słuchajcie znalazłem tą pomarańczową kostkę i mam obsadzony pin nr 7 oraz pin nr 8. Co dalej Słyszałem, że trzeba pociągnąć kabel z pinu 7 i 8 do lewego lusterka oraz kabel z pinu 7 i 8 do prawego lusterka ?:eusathink: i potem co wpiąć się tymi dwoma kablami w kostkę lusterka czy jak? Nie jestem elektrykiem a nigdzie nie ma kompletnego schematu jak to zrobić...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

6XD = Lusterko wewnętrzne, przyciemniane automatycznie

mam taki kod w wyposażeniu lecz lusterka fotochrom nie mam ponieważ była wymieniana przednia szyba (nie wiem Kiedy i kto ja wymieniał) i lusterko jest nie oryginalne. Gdzie powinna być kostka jeżeli takie lustro miałem w oryginale (pod lampką niestety nie ma nic).

Chciał bym kupić takie lustro i podłączyć lecz nie kombinował bym gdy by było ori podłączenie. Jak to jest w oryginale ??

Opublikowano

Powinna być kostka pod lampką, jak nie ma to znaczy, że lusterka nie było, spotkałem się już kilka razy z tym, że w kodach wyposażenia było 6XD, a po lusterku ani śladu :decayed: sam tak miałem nawet. Chyba w audi tak z rozpędu pisali. Sprawdź jakie masz MCE jeszcze, jak masz inne niż F to możesz być pewien, że na 100% nie było.

Opublikowano
Powinna być kostka pod lampką, jak nie ma to znaczy, że lusterka nie było, spotkałem się już kilka razy z tym, że w kodach wyposażenia było 6XD, a po lusterku ani śladu :decayed: sam tak miałem nawet. Chyba w audi tak z rozpędu pisali. Sprawdź jakie masz MCE jeszcze, jak masz inne niż F to możesz być pewien, że na 100% nie było.

DSC_0578_1.jpg

MCE to chodzi o moduł centralnej elektryki ? to co na zdjęciu ? no to mam E

Opublikowano

Tak. Więc to tylko błąd w kodach wyposażenia, gdyż moduł z końcówką E nie obsługuje czujnika zmierzchu, który to jest w lusterku z fotochromem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Przeczytałem cały wątek i sam się zagmatwałem w tym. Mam zwykłe lusterko te które jest na pierwszej stronie ale wylał mi się fotochrom padł wybór na lusterko z czujnikiem światła itp .

Przeczytałem w wątku, że można lusterko podłączyć tylko pod lampkę podsufitową tylko gdzie pod jakie kable pod jakie piny ???:decayed:

Nie chciał bym ciągnąć na razie instalacji do MCE (mój ma końcówkę E :thumbdown:) i do włącznika świateł bo nie mam garażu a w taką pogodę ciężko rozebrać pół auta.

Jest to dokładnie to lusterko

6616e487aaa201f1med.jpg

Opublikowano

zrób lepsze zdjęcie czujki skoro masz ją na wierzchu. Sposób podłączeni masz na pierwszej stronie ale jeśli miałeś już fotochrom i montujesz z czujnikiem to dopóki nie podłączasz samego czujnika nie musisz nic zmieniać w instalacji - ona już istnieje.

Opublikowano

Jak by ktos potrzebowal wiazki pod Fotochrom + AUTO + CLH to mam 2 szt :decayed:

Opublikowano

Panowie założyłem lusterko, ładnie się ściemnia, ale w dzień zielona dioda świeci się mocniej niż wieczorem i nie mam podświetlenia przycisku wł/wył fotochromu dopiero wieczorem się podświetla przycisk i przygasa dioda tak ma być?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

tak

Opublikowano

Tak musi tak być sam po zakupię myślałem, że lusterko się zepsuło :grin:

Ma ktoś numer tych osłonek plastikowych a dokładnie chodzi mi o tą co osłania kable bo ta druga prawdopodobnie nie jest do dostania czarne lusterko pełny fotochrom zdjęcie jest kilka postów wyżej :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czy do podłączenia lustra podejdzie wtyka od skody ?

Opublikowano

Pokaż, albo odczytaj numer wtyczki.

Opublikowano

już znalazłem, wtyka do podłączenia lustra 8E0971833 w aso skody 18,90zł, tylko goła sam plastik

Opublikowano

Pany sorki ale przewaliłem cały temat.Mam b7.Ni mam fotochroma.Wiem że uchwyt jest inny.Wiem, że w b6 sensor jest wbudowany w lustro.W b7 podobno można go dołożyć osobno.Pytanie czy jak kupię do b7 fotochrom to go mogę później "rozbudować" czy lepiej od razu kupić z sensorem.Doradźcie co najlepiej zrobić do b7.Na początek chciałbym wsadzić fotochrom (no bo lustro 90) a jak da radę to później clh i może auto.Względy kasowe

Opublikowano

nie czaje cie kolego Grubcio1980, piszesz do mnie zapytania na PW -odpowiadam, teraz piszesz tu ? po co ? śmiecić? przecież wytłumaczyłem Ci jasno twoje auto ma h*ja wspólnego z B6 czyli od 2001 do 2004 , i za h*ja pana wielkiego naszego zbawiciela k**wa lustro z b6 nie jest do twojego samochodu, twoje auto to model b7 od 2005 do 2008 i jak wsadzisz lustereczko z modelu starego to Ci wy***rdoli dziurę w dachu w szybie w oczach bo czujnik światła z b6 nie współpracuje z sterownikiem w b7, teraz moje pytanie czy Ty mnie ZROZUMIAŁeŚ ? inaczej nie potrafię.

panowie admini opadam z sił :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Chce zamontować lusterko z B7 do B6 ( już przerobiłem uchwyt do szyby ) . Uzbroiłem się już w moduł z końcówką F.

I teraz moje pytanie ,,, jaka jest różnica w podpięciu włącznika AUTO pomiędzy B6 i B7 ( bo sam nie wiem jaki kupić bo są tez zamienniki )oraz jak podpiąć CLH bez użycia włącznik CLH ( przyznam,że jest mi nie potrzebny bo w tym plastiku zamontowałem sobie klawisz LPG oraz wyłączanie parktronica ) a jak już włączę CLH to już i tak nie będę go wyłączał.

Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Na lusterku z b7 nie będzie ani włącznik auto, ani clh działać. Bez potrzeby kupowałeś mce F, on będzie działał tylko z lusterkiem z B6, na tym, które masz odpalisz tylko fotochrom i nic więcej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.