Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6


mm.max

Rekomendowane odpowiedzi

raczej chodzi mi o część z tego rysunku 16A ale nie ma jej na tej rozpisce :mysli:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 09:07_________________________________________________bo i ile dobrze patrze to jest ta pokrywka od strony szyby??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustro takie od czakiego...dosłownie identyczne: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-lusterko-fotochrom-fotochromatyczne-i1865485693.html

a brakuje tej klapki z tyłu, której brakuje na zdjęciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie środka na czarny s-line beżowe zwykłe lusterko wsteczne przestało się komponować z resztą środka :naughty:

Kupiłem czarne lusterko fotochrom z podstawową funkcjonalnością: 4B0 857 511 (zdjęcie przykładowe)

p1011324resize.th.jpg

Hej kolego, czy możesz podać numer części tych osłonek wiązki od lusterka.

Głównie chodzi mi o tą przylegającą do szyby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: posiadam lusterko fotochromowe o nr 4B0 857 511 C i po montażu zgodnie z instrukcją ze strony 1szej lusterko nie działa ,tj.PIN 1 - zasilanie z włącznika świateł

PIN 2 - masa

PIN 3,4,5,6 - wolny.

Czy robię soś nie tak?

Proszę o jakąś podpowiedz z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko robisz tak jak powinno być...ale jeśli nie działa to podłącz ja na krótko... np. do aku i będziesz wiedział czy masz sprawne lustro czy jak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: posiadam lusterko fotochromowe o nr 4B0 857 511 C i po montażu zgodnie z instrukcją ze strony 1szej lusterko nie działa ,tj.PIN 1 - zasilanie z włącznika świateł

PIN 2 - masa

PIN 3,4,5,6 - wolny.

Czy robię soś nie tak?

Proszę o jakąś podpowiedz z góry dzięki

Moim zdaniem w tym typie lusterka musisz podać zasilanie również na pin 3.Mogę się mylić :kox: jak się nie boisz to podepnij ,albo podpytaj bartka on napewno będzie wiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam małe pytanie czy jest ktos w wojewodztwie mazowieckim kto ogarnoł by mi CLH ?????? nie mam fotochromu wiec cała instalacja jak i modół jest do wymiany, Ile by to kosztowało (graty + robota) Pracuje jako mechanik ale niestety sprzetu budowlanego, i nigdy nie wnikałem w takie ingerencje w elektryke, nie szukam warsztatu bo nie oddam samochu jakims partaczom, szukam goscia ktory by mi pomogł lub jak kto woli, goscia ktory mi to zrobi a ja mu pomoge :kox: oczywiscie jak na mechanika przystało narzędzia garaż i kanał mam własne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam małe pytanie czy jest ktos w wojewodztwie mazowieckim kto ogarnoł by mi CLH ?????? nie mam fotochromu wiec cała instalacja jak i modół jest do wymiany, Ile by to kosztowało (graty + robota) Pracuje jako mechanik ale niestety sprzetu budowlanego, i nigdy nie wnikałem w takie ingerencje w elektryke, nie szukam warsztatu bo nie oddam samochu jakims partaczom, szukam goscia ktory by mi pomogł lub jak kto woli, goscia ktory mi to zrobi a ja mu pomoge :kox: oczywiscie jak na mechanika przystało narzędzia garaż i kanał mam własne :cool1:

Napisz do kolegi Domin79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek znalazłem tutorial ze zdjęciami podłączenia lusterek zewnętrznych fotochromatycznych: http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Automatisch+abblendbare+Aussenspiegel+nachruesten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moje lusterko doczekalo sie montazu :decayed:

I mam dwa pytania:

1 - czy fotochrom dziala caly czas jak jest ciemno czy tylko jak os tylu ktos swieci?

2 - potrzebuje maskownicy kabelkow - ta od srodka - do lusterka o nr 8E0 857 511 E59 07S moglby ktos podrzucic nr to bym zamowil

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotochrom działa jak jest ciemno i zaświeci ktoś z tyłu , analogicznie np. wyjerzdzając z ciemnego garażu w dzień:wink:

co do tego plasticzka to zdajesie ze ten element nie jest do kupienia oddzielnie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinalem wszystko wg instukcji z forum i niby wszystko dziala - fotochrom mozna wylaczyc przyciskiem a w dzien jak zaslonie dwie czujki od strony szyby to ciemnieje i swiatla automatycznie sie zalaczaja ale auto na zolto nie swieci

Dodam ze nie ma zadnych bledow

No chyba ze lusterko uwalone :kwasny: od Siemiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..lub we wlączniku swiatel padla dioda:wink: bo lustro śmiga oki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakos sprawdzic - od kiedy kupilem czekalem kiedy bede mogl zobaczyc jak swieci i jak juz zlozylem wszystko do kupy to okazalo ze sie nie swieci :beksa:

Ide rozbierac :decayed:

A co z oslona do lusterka - ponoc wystepuje ale nie mam etki - jeszcze naughty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..sprawdz dla pewności jeszcze polączenie wlącznika z MCE , czyli mostek we wlączniku 16 i 7 i całość do MCE 29 C:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...