Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update


Splash

Rekomendowane odpowiedzi

ładne auta sa zawsze oczojebne. I o to chodzi;) :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: :chytry::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron wariacie... te fele Ci nie wejda :) RS ma zupelnie inne ET.

ET29 przy 9" szerokości także jakoś by to upchnął :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans.

8,5" przy ET31-32 [ja tak mialem na 19"] to byl absolutny max, pozniej to juz wystajace kola poza obrys auta + tarcie o nadkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5" przy ET31-32 [ja tak mialem na 19"] to byl absolutny max, pozniej to juz wystajace kola poza obrys auta + tarcie o nadkola.

To że będą wystawały to wiadomo, ale upchnąć się da :wink4: Jak bym miał takie to bym u siebie poszerzył lekko nadkola i by były :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans.

8,5" przy ET31-32 [ja tak mialem na 19"] to byl absolutny max, pozniej to juz wystajace kola poza obrys auta + tarcie o nadkola.

zawsze byłoby na co stanąć przy myciu dachu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio stałeś na wilczej :kox:

szpieg :decayed:

Uwaga co by się Adasiowi doniczka nie obsunęła z parapetu :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taniej było zrobic wydech w polsce? I tak nie da takiego przyrostu jak wydechy robione w PL bo niemcy maja fioła na punkcie ekologii :naughty: :naughty: :naughty: felgi ładne ale efekt ocenimy dopiero na aucie. :)

takie firmy jak Mg motorsport albo el-tec zrobiliby taki jak chcesz i odpowiednio wyciszony. I znając życie za 60% ceny która zapłaciłes.

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

boberek - a w którym miejscu? w Łomiankach to ja akurat nie często bywam... :gwizdanie:

nieraz koło mc donalda w młocinach

ostatnio chyba jakos środa albo czwartek cie widziąłem :)

bynajmniej RS4 sedan na WZ dużo takich nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na kilka innych elementów, na koniec podjadę na upgrade soft’u - przewidywane 460-470km :evil:

Stary z góry o tym wyniku zapomnij i nie rób sobie nadzieji :)

Chyba że masz zamiar montować kompresor - wtedy wyjdzie więcej. W 50 kPLN powinienneś się zmieścić.

Odnośnie softu, to proponuję Ci kupić gotowca. Do 430 KM może dociągniesz, przerabiając dolot i kolektor. Wydech już masz. Napisał byś jakie tam katy siedzą, bo może się okazać, że 400 Cpsi i d*pa blada.

To tak dla lektury:

http://www.mrctuning.com/index.php?option=com_content&view=article&id=155:rs4-b7-development&catid=41:mrc-news&Itemid=18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek – to jednak ja… :cool1:

stempel72 – nie będę polemizował, poczekamy na finalny rezultat (Soft kupuje gotowy tzn… ja wysyłam im ECU, a oni odsyłają mi tuning ver (http://www.cargraphic.de/). Pozostałe elementy też pochodzą od nich. Tak więc czekamy… - bez gdybania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

Mam nadzieje, że ten dźwięk będzie można posłuchać na YouTubie :gwizdanie:

Furka - no comments :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie dzisiaj chyba widziałem tę RS na żywo aż mnie zamurowało :slina: i serducho zaczęło szybciej bić zajebi....sty kozak :kox: pozdrawiam kierowce który dzisiaj przejeżdzał przez miejscowość Sierpc około godziny 12 rejestracja WZ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

Mam nadzieje, że ten dźwięk będzie można posłuchać na YouTubie :gwizdanie:

Furka - no comments :cool1:

Oki postaram się coś nagrać :evil:

witam serdecznie dzisiaj chyba widziałem tę RS na żywo aż mnie zamurowało :slina: i serducho zaczęło szybciej bić zajebi....sty kozak :kox: pozdrawiam kierowce który dzisiaj przejeżdzał przez miejscowość Sierpc około godziny 12 rejestracja WZ......

tak, to ja :decayed: przejeżdzałem dziś przez Sierpc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

Mam nadzieje, że ten dźwięk będzie można posłuchać na YouTubie :gwizdanie:

Furka - no comments :cool1:

Oki postaram się coś nagrać :evil:

Może być coś w tym stylu co chłopaki z konkurencji nagrali

Szczególnie chodzi mi o test od 1 minuty tego filmiku :naughty:

ps. w razie co służę kamerką i ręką operatora :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...