Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Play i Android Auto w A4 B9


gurales

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tu jest mniejsza navi, niemniej ogromne dzięki, pełniejszej odpowiedzi nie mogłem oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, (elmo) napisał(a):

Czyli tu jest mniejsza navi, niemniej ogromne dzięki, pełniejszej odpowiedzi nie mogłem oczekiwać.

Jaki masz kod nawigacji?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jaki masz kod nawigacji?

System nawigacji 7UZ Instalacja do systemu nawigacji High dla funkcji FOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, (elmo) napisał(a):

Czyli tu jest mniejsza navi

Duża Navi . Nie widziałeś tego auta ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, (elmo) napisał(a):

System nawigacji 7UZ Instalacja do systemu nawigacji High dla funkcji FOD

To jest dużą nawigacja, bo w poliftach jest tylko jeden rodzaj nawigacji i jest to ta duża (high).

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mariusz36 napisał(a):

Duża Navi . Nie widziałeś tego auta ? 

Na żywo nie, próbuje dowiedzieć się jak najwięcej żeby ustalić czy to coś czego szukam czy nie.
Nie mam doświadczenia z B9 więc tu każdy element wyposażenia jest dla mnie nowością, w starszych trochę lepiej się orientuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poliftach doposażenie Audi smartphone interface polega na wykupieniu w ASO abonamentu albo na określony czas albo bezterminowo. Są to funkcję na żądanie (FOD). Hardware jest już na pokładzie ASO musi tylko aktywować po wykupieniu abonamentu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, (elmo) napisał(a):

Na żywo nie, próbuje dowiedzieć się jak najwięcej żeby ustalić czy to coś czego szukam czy nie.
Nie mam doświadczenia z B9 więc tu każdy element wyposażenia jest dla mnie nowością

To tu biedy nie ma  :wink: . S-line premium plus , VC i jak widzisz po rozkodowaniu ma dobre wyposażenie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mariusz36 napisał(a):

To tu biedy nie ma  :wink: . S-line premium plus , VC i jak widzisz po rozkodowaniu ma dobre wyposażenie . 

O tym że ma dobre dowiedziałem się od Was, ponieważ jak pisałem, kodów od B9 kompletnie nie kojarzę, ale powoli wiedzę poszerzam.
Raz jeszcze dziękuję.

Edytowane przez (elmo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem CARLINK 5.0 działa z IPhone w A4 B9 2018r. przedliftowej, bez ekranu dotykowego. Reakcja na panel MMI prawidłowa.

Pierwsze uruchomienie bezproblemowe. Używam dopiero kilka dni. Jak się połączy to działa szybko. Ze 2 razy nie połączyło telefonu automatycznie.

Raz pokazał się czarny ekran. Po ponownym podpięciu do USB załapał. Za 200zł warto kupić, żeby nie niszczyć portu ładowania w telefonie, bo jego naprawa kosztuje więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2023 o 21:25, Bayer napisał(a):

Niedawno zakupiłem CARLINK 5.0 działa z IPhone w A4 B9 2018r. przedliftowej, bez ekranu dotykowego. Reakcja na panel MMI prawidłowa.

Pierwsze uruchomienie bezproblemowe. Używam dopiero kilka dni. Jak się połączy to działa szybko. Ze 2 razy nie połączyło telefonu automatycznie.

Raz pokazał się czarny ekran. Po ponownym podpięciu do USB załapał. Za 200zł warto kupić, żeby nie niszczyć portu ładowania w telefonie, bo jego naprawa kosztuje więcej.


I jak sprawdza się carlink 5.0? U mnie wariuje CarPlay po kablu a w zasadzie od którejś aktualizacji telefonu nie da się z niego korzystać. Kolega wpiął sobie Androida u mnie i bez problemu ruszyło. Android mnie przeraża dlatego wolałbym żeby uruchomić CarPlay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem carlinka i w moim przypadku nie działał, używam AAWireless i AA działa świetnie, zero problemów, trzeba uważać na telefon, niektóre Xiaomi potrafią rozłączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym monitem głosowym 'twoj telefon komórkowy został w pojeździe', da się to wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2024 o 20:27, trancemati napisał(a):


I jak sprawdza się carlink 5.0? U mnie wariuje CarPlay po kablu a w zasadzie od którejś aktualizacji telefonu nie da się z niego korzystać. Kolega wpiął sobie Androida u mnie i bez problemu ruszyło. Android mnie przeraża dlatego wolałbym żeby uruchomić CarPlay. 

Nadal działa u mnie bez większych problemów, czasem trzeba tylko potwierdzić połączenie bluetooth na nowo i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...