Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie mogę podpasować zderzaka


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem po wymianie rozrządu nie moge dopasować zderzaka odpowiednio

mam za duże szpary

na tych slizgach nie trzyma odpowiednio

co poradzić

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:04_________________________________________________gdzie można kupić takie slizgi nowe pod przedni zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel przedni zamocowany za nisko :naughty: Zdejmij zderzak, poluzuj śruby mocujące przedni panel i unieś go do góry np. za pomocą lewarka, dociągnij śruby i wtedy przymierz zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupno nowych ślizgów coś da bo ja mam dość duże przerwy między błotnikiem a zderzakiem po małym incydencie pod castoramą ?

Zderzak wisiał na 2 przednich śrubach :gwizdanie:

Ślizgi nie wyglądają na popękane ale kiepsko zderzak trzymają bo się wypina no i ta przerwa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwadrian napisał ci w czym tkwi problem,spróbuj tak jak ci napisał.To jest częsty przypadek przy składaniu że zostaje szpara .Za nisko opuszczony panel przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwadrian napisał ci w czym tkwi problem,spróbuj tak jak ci napisał.To jest częsty przypadek przy składaniu że zostaje szpara .Za nisko opuszczony panel przedni.

Ale co to za "panel przedni"? To jakaś część zderzaka czy mocowania, belki przedniej? A może masz na myśli pas przedni (w/g ETKI "wzmocnienie przednie") ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwadrian napisał ci w czym tkwi problem,spróbuj tak jak ci napisał.To jest częsty przypadek przy składaniu że zostaje szpara .Za nisko opuszczony panel przedni.

Ale co to za "panel przedni"? To jakaś część zderzaka czy mocowania, belki przedniej? A może masz na myśli pas przedni (w/g ETKI "wzmocnienie przednie") ?

Racja w audi b5 chodzi o przednią belkę jest tam inne rozwiążanie niż w b6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem w swojej A4 intercooler wraz z wiatrołapem, musiałem do tej czynności zdemontować zderzak który i tak był źle spasowany, tzn były dość spore szpary oraz lampy wraz z kierunkami nie za bardzo pasowały. Myślałem, że uda mi się to jakoś poprawić, ale niestety. Zauważyłem że lewa lampa jest bardzo opuszczona, próbowałem ją podnięść ale już wyżej poprostu nie idzie, dolna krawędź lampy dotyka do zderzaka, który odstaje od błotnika jakieś 7mm. Prawa lampa jest prawie ok, ale tez nie do końca, a w tej lewej to od krawędzi maski do lampy to chyba jest ok 1cm.

JAk w takim wypadku podnieść tę lampę, które śruby należy poluzować żeby podnieść cały przedni pas? Bo innej opcji chyba już nie ma? Ktoś jużpisał wcześniej że trzeba zrobić regulacjęprzedniego pasa tylko w jaki sposób?[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 17:04_________________________________________________Może źle to nazwałem nie przedni pas tylko przedni panel?[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 17:06_________________________________________________Chodzi tu A4 B5, czy jest wogóle tu jakaś regulacja tego przeniego pasa (panela), czy ewentualnei mozę to bys spowodowane stłuczką ze cos tam sie powykrzywiało?

http://img121.imageshack.us/img121/3711/zderzakaudia4.jpg[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 17:12_________________________________________________zderzakaudia4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem, od strony pasażera kierunek odstaje od błotnika i widac tak jaby błotnik był z deko za nisko :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz podróby lampy i kierunki i stąd problem ze spasowaniem.Jak sam nie dasz rade podjedż do blacharza on oceni co z tym zrobić.Co do zderzaka to musi być regulacja ,jak tego wcześniej nie robiłeś to pozostaje blacharz.Po zdjęciu widze że maska z błotnikiem jest spasowana prawidłowo.Reflektor też wygląda ok.On nie może być wyżej bo przy zamykaniu maski dotykała by lampy i mogłaby pęknąć.Kierunkowskaz faktycznie żle wygląda ale może to podróba i jej nie spasujesz jak oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PRZEMAS właśnie o to mi chodziło. W poniedziałek się tym zajmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mi powie gdzie dokupię takie NOWE ślizgi zderzaka?

Droga sprawa???

Bo kurde, po wymianie rozrządu przód wygląda jakbym miał auto składane z 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do serwisu i sobie kupisz za parę złotych, ja do siebie kupowałem i płaciłem chyba 25zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...