Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 S-line+++

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, najwyższa pora pokazać moje Audi a4 b6 s-line. Auto zakupiłem w lipcu 2018 od tamtej pory trochę się zmieniło:wink:

Samochód jest z końcówki 2004r. Pełny s-line zewnętrzny i wewnętrzny.

Sprawy techniczne:

- wymiana dwumasy

- pompa tandemowa po regeneracji

- wymiana kpl. zawieszenia z przodu na Febi Bilstein 

- zawieszenie 1BV plus zmiana amortyzatorów z 9m na 5m ponieważ było twardo

Modyfikacje:

- silnik 1,9 TDI AVF po programie zrobionym w Niemczech nie mam wykresu, trzeba było by pojechać na hamownię

- SWAP hamulców 312mm i 255mm Zimmermann 

- malowanie zacisków na szary kolor

- downpipe 2,5 cala, wyrzucony środkowy wydech 

- zaślepiony egr

- lewarek przerobiony na short shifter

- kierownica czteroramienna z multifunkcją obszyta na nowo wraz z dorobieniem bicepsów

- oklejenie przednich lamp przyciemniającą folią ppf

- oklejanie przedniego grilla na czarny połysk góra i dół plus czarny znaczek s-line

- malowanie ramion wycieraczek na czarny połysk

- dokładka zderzaka od Cupry

- emulator do radia usb, aux, karta sd

- felgi lato, Ronal R41 Trend 225/45 r17 8.0J et35

- felgi zima oryginalne s-line 225/45 r17 7.5J et43 aktualnie pomalowane plasti dipem na ciemny szary plus dystanse 13mm

 

IMG_20180706_203218.jpg

IMG_20180725_120215.jpg

IMG_20201006_151945.jpg

IMG_20201008_141159.jpg

IMG_20201008_140549.jpg

IMG_20201008_140513.jpg

IMG_20191012_154646.jpg

IMG_20200314_170104.jpg

IMG_20201006_151927.jpg

Edytowane przez mati07

Opublikowano

ładne, zdrowe i zadbane auto , tylko dbać i śmigać :)

Opublikowano

Niezły czarnuch:thumbup1:. Może moja tez sie tak kiedys bedzie swiecić bo poki co to taki czarny mat  :whistling: Jaki kolorek ? LY9B ?

Opublikowano

za***ista, gratuluję zmian. rzuca się w oczy.

Opublikowano

Dobry czarnuch, dobre zmiany! :) Może zaciski w jakiś żywszy kolor? :P

Opublikowano

Poprawny smoluch. :thumbup1:

Hamulce mogłeś dać bardziej skuteczne np.320/288 tym bardziej że auto na koksie i pewnie ma 175KM/390 Nm.

Przydałoby się trochę w dół. :wink:

Opublikowano

Pokaż jak gada AVF z dp 2,5" i środkowym out :D

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Mr.Joker napisał:

Niezły czarnuch:thumbup1:. Może moja tez sie tak kiedys bedzie swiecić bo poki co to taki czarny mat  :whistling: Jaki kolorek ? LY9B ?

Kolor to LZ9W.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Ivanek napisał:

Pokaż jak gada AVF z dp 2,5" i środkowym out :D

Musiał bym nagrać ale tel nie odda dźwięku, na postoju jest na pewno różnica od serii lecz nie jakaś wielka. Natomiast po usunięciu środkowego wydechu jest znacznie lepiej w trakcie jazdy tak od 2700 obr. w górę. Dużo lepiej brzmi.

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Poprawny smoluch. :thumbup1:

Hamulce mogłeś dać bardziej skuteczne np.320/288 tym bardziej że auto na koksie i pewnie ma 175KM/390 Nm.

Przydałoby się trochę w dół. :wink:

Wiem myślałem nad tym, ale po zakupie za jakiś czas musiałem wymienić klocki i tarcze, a trafiły mi się jarzma za grosze od znajomego i zakupiłem taki zestaw. Później żałowałem ale nie myślałem wtedy jeszcze nad żadnymi modyfikacjami.

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Adii_91 napisał:

Dobry czarnuch, dobre zmiany! :) Może zaciski w jakiś żywszy kolor? :P

Zaciski są dokładanie w takim kolorze jak na zdjęciu. Taki chciałem bo nie są to duże zaciski więc taki rzucający się kolor w oczy nie spodobał by mi się na nich.

IMG_20200511_104016.jpg

Edytowane przez mati07

Opublikowano

Ładny jest, moje kolejne musi być też czarne :tonguemad:

Lakier oryginał? 

Opublikowano

Ładny czarnuszek,bede zaglądał :thumbup1:

Opublikowano

Pozazdrościć takiego zadbanego wnętrza. :D

Opublikowano

Pozdrawiam również z  Zamościa i gratulacje fajna sztuka :)

Opublikowano

Ale czarnula! Z tył jeszcze tylko dokładka na dwie rury i będzie idealna d*pa :drool3::cheesy:

Opublikowano
Teraz, dedpad napisał:

Ale czarnula! Z tył jeszcze tylko dokładka na dwie rury i będzie idealna d*pa :drool3::cheesy:

Dobrze gada :cheesy: dwa kominy zrobiłyby robotę :lol1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.03.2021 o 11:31, R4xx napisał:

Ładny jest, moje kolejne musi być też czarne :tonguemad:

Lakier oryginał? 

Sprawdzałem go podczas zakupu cały w oryginale oprócz przednich błotników, druga warstwa wyszła na mierniku. W sumie to na plus że były robione bo to bolączka a4. Ja sam robiłem tylną klapę bo wychodziła ruda z pod lotki i przy otwieraniu klapy, została wypiaskowana i pomalowana.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, dedpad napisał:

Ale czarnula! Z tył jeszcze tylko dokładka na dwie rury i będzie idealna d*pa :drool3::cheesy:

Może za jakiś czas, wsadziłem trochę kasy w silnik i zamiast robić modyfikację kasa szła w motor.

Opublikowano
56 minut temu, mati07 napisał:

Sprawdzałem go podczas zakupu cały w oryginale oprócz przednich błotników, druga warstwa wyszła na mierniku. W sumie to na plus że były robione bo to bolączka a4. Ja sam robiłem tylną klapę bo wychodziła ruda z pod lotki i przy otwieraniu klapy, została wypiaskowana i pomalowana.

Zapomnieli napisać przy błotnikach w serwisówce: wymieniać wraz z rozrządem :lol1:

Klapę też mi schrupało. Pod lotką rozlegała się nicość. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.