Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18


Ivanek

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi jak  z Tą szyba ? Mam u siebie problem po wymianie drzwi szyba kierowcy trzeszczy na nierównościach, dwa razy już rozbierałem boczek i patrzyłem i nie wiem jak to ogarnąć..? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Misieqq7 napisał(a):

Powiedz mi jak  z Tą szyba ? Mam u siebie problem po wymianie drzwi szyba kierowcy trzeszczy na nierównościach, dwa razy już rozbierałem boczek i patrzyłem i nie wiem jak to ogarnąć..? 

Nie robiłem tego, ramka jest trochę za nisko i na myjni potrafi mi piana wlecieć na fotel.... Nie mam sił i chęci na to. Jedna ze śrub trzymająca stelaż ramy, ta pod diodą alarmu wkręca mi się do 1/3 i jest już duży opór, nie umiem jej dokręcić dalej niż 2/3 i odstaje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Misieqq7 napisał(a):

U mnie dolega dobrze , nic nie szumi tylko trzeszczy i doprowadza mnie do szału.  Oki myślałem że ogarnąłeś 

Zobacz czy masz wszystkie te kable powpinane w otworki, może coś tam lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Dalej szukasz kogoś od lamp ? Mogę polecić firmę Regeneracja reflektorów DUDI CARS & PARTS 

Osobiście korzystałem z ich usług 2x , do cadiilaca escalade i do A4 B6 , które mam na aucie ( na moim opisie tez znajdziesz wzmianke ) . Biledy , czarne środki itp. Moje kosztowały sporo bo 2500 zł ale klosze nowe z ASO ( stare pęknięte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klosze w ASO to koszt 600 zł sztuka była : D i juz w PL chyba niedostępne , stąd cena się zrobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cisza i zastój ale miałem wypadek w pracy więc i auto odpoczęło i ja. Powoli zbiera się gotówka na robotę tego środkowego wydechu firmy samorura, tłumik coś popuszcza i spalimy wydobywają się pod d*pą, trochę też czuć w środku. 

Żeby tak pusto nie było to po drodze do piekarni - no bo to daily co nie? Strzeliłem szybkiego fotkensa i wyszło zacnie

IMG_20231125_0915422.thumb.jpg.9b82c3d48ba67f719910c0bec7ab8a19.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się i bądź zdrów ! Mam nadzieję , że nic strasznego Ci się nie stało :) Pozdrawiam !

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, A4b6quattro napisał(a):

No dobre foto ,jeździsz na czołgiste 🤣 Za taki śnieg na aucie ,to  u nas mandacik😁

Nie wiem co musiałbym zrobić żeby to usunąć, to zamarznięty śnieg przyklejony do lakieru. No chyba skrobaczką tego nie będę drapał. 

 

17 godzin temu, Koziar993 napisał(a):

Trzymaj się i bądź zdrów ! Mam nadzieję , że nic strasznego Ci się nie stało :) Pozdrawiam !

Jak na to jak wyglądałem to legendy już krążą na firmie 😂

Oparzenie łukiem elektrycznym twarzy, oczu i dłoni ale już jest dobrze. Zostaną dwie małe blizny na dłoniach. Mniej śladów niż audi 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ivanek napisał(a):

Nie wiem co musiałbym zrobić żeby to usunąć, to zamarznięty śnieg przyklejony do lakieru. No chyba skrobaczką tego nie będę drapał. 

To fakt, z tym śniegiem to jest prze...😫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy korek ma taką uszczelkę? U mnie nie ma i efekt jak na zdjęciu. 

Screenshot_2023-12-04-11-27-24-03_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.thumb.jpg.0142838331a80da5473b7054b3acbf69.jpgIMG_20231204_112439.thumb.jpg.176399b603184ecb9583b87f989679f5.jpg

 

Kupiłem korek za 2 dychy i zobaczymy, z febi 

Edytowane przez Ivanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy , a przynajmniej powinien mieć :)

 

Edytowane przez Koziar993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...