Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, olekj32 napisał(a):

W tej chwili korzystam z carlinkit 5.0. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie zawiesił się ani razu, nie zauważyłem lagów. Wcześniej miałem wersje 4.0. Model 5.0 jest chyba trochę szybszy.

Mi carlink 3.0 działa ,ale często nie łączy się i na iphoneie wyskakuje komunikat "to urządzenie nie jest obsługiwane"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Jestem nowym użytkonikiem A4 B9 poprzeczytaniu wątku z opisem różnych jednostek chciałbym sie dopytać czy za pomocą opisanych tutaj metod zrobię:

1. Zauktualizuje MMI tak aby poprawić wykląd wyświetlania np. Stacji radiowych? 

2. Wgram patcha mib z najnowszymi mapami ze strony VW? 

3. Czy moja jednostka obsłuży AA jezeli zmienie porty ładowania na podwójne (lub wtyczka VW) 

Pytam ponieważ w większości postów widze jednostki MIB2 a z tego co widze moja MHS2 jest niższym modelem. W załączniku foto wersji. Z góry dzięki za informacje i proszę o wyrozumiałość ale dopiero to wszystko poznaję ?

IMG20230912202859.jpg

IMG20230907103931.jpg

Opublikowano

Opisane tutaj metody nie dotyczą Twojej jednostki.

Opublikowano

Dziękuję za szybką odpowiedz. To tylko jeszcze jedno pytanie, czy coś z powyżych rzeczy da sie zrobić w tej jednostce czy pozostaje ją zaakceptować taka jaka jest? 

Opublikowano

Można zaktualizować soft do nowszej wersji, uruchomić AA/CP (tu konieczne są 2 wyjścia USB aby działało), zaktualizować mapy i je aktywować.

 

Opublikowano

Dzięki to pozostaje szukać opisu do mojej wersji

Opublikowano
12 minut temu, krysstian888 napisał(a):

Dzięki to pozostaje szukać opisu do mojej wersji

Masz urządzenie diagnostyczne ? Będzie potrzebne.

 

Opublikowano
15 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Masz urządzenie diagnostyczne ? Będzie potrzebne.

 

Mam klona vcds ?

Opublikowano
4 minuty temu, krysstian888 napisał(a):

Mam klona vcds ?

Możesz mieć problemy połączyć się ze wszystkimi sterownikami.

Podpinałeś już do auta czy jest komunikacja? Klony mają problemy w B9 najczęściej i nie łączą się ze sterownikami 29,39,46, D6 i D7 

Opublikowano
34 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Możesz mieć problemy połączyć się ze wszystkimi sterownikami.

Podpinałeś już do auta czy jest komunikacja? Klony mają problemy w B9 najczęściej i nie łączą się ze sterownikami 29,39,46, D6 i D7 

Muszę dokładniej sprawdzić wieczorem w domu bo po rozpakowaniu tylko sprawdziłem czy łączy sie z silnikiem i włączyłem test zegarów po zapłonie. 

Opublikowano

Przeprowadź pełny auto-scan, tam będzie widać, z którymi sterownikami się łączy, a z którymi nie.

Do uruchomienia AA/CP musisz połączyć się ze sterownikiem 5F i tam zmienić kodowania. 

Opublikowano
6 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Przeprowadź pełny auto-scan, tam będzie widać, z którymi sterownikami się łączy, a z którymi nie.

Do uruchomienia AA/CP musisz połączyć się ze sterownikiem 5F i tam zmienić kodowania. 

Ok przeskanuję wieczorem i dam znać :)

Przeskanowane klon łączy sie ze wszystkimi sterownikami poza 46 długie kodowanie w 5F działa lecz nie ma w nim opisów, napisałem do supportu gdzie go zakupiłem, mają to poprawić. 

Edytowane przez krysstian888

Opublikowano

Czy jest coś nowszego P330_N60S5MIBH3_EU.7z  ?

Opublikowano
2 godziny temu, arnonim napisał(a):

Czy jest coś nowszego P330_N60S5MIBH3_EU.7z  ?

Nie ma.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, czy istnieje możliwość obsługi telefonu przez kierownicę w trybie Carplay? Niestety nie mogę odbierać/odrzucać rozmów kierownicą. Tak samo nie działa przeglądanie kontaktów.

Opublikowano

Oczywiście, że można odbierać i odrzucać. Przy kierownicy multifunkcja plus (jak na poniższym zdjęciu) naciskasz lewy walec i odbierasz tym połączenie.

Screenshot_20230925_145810_Gallery.jpg

Opublikowano

No nie koniecznie, u mnie nie działaja kontakty, odbieranie lewym walcem nie wiem ale napewno nie da się odbierać przyciskiem telefonu. za to w android auto działa. apple cos nie za bardzo komunikuje się z zegarami/kierownicą jeśli chodzi o połączenia
ALE - apple połączone przez bluetooth wszystko działa jak należy. 

Edytowane przez wuPiotrek

Opublikowano
23 godziny temu, wuPiotrek napisał(a):

u mnie nie działaja kontakty,

U mnie działają (AA). CarPlay nie testowałem bo nienawidzę Apple:decayed:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

hmmm... carplay nie sprawdzałem, ale  na AA wszystko w kierownicy działa

Opublikowano
13 minut temu, MiruK napisał(a):

hmmm... carplay nie sprawdzałem, ale  na AA wszystko w kierownicy działa

U nie też wszystko działa z kierownicy (AA). Poprawiłem wyżej bo wkradł się błąd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.