Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piny poprzekładane i wszytko działa.

@Muskel1 bardzo dziękuję za uczestniczenie w rozwiązaniu problemu 🙏

Edytowane przez duzy616

Opublikowano

W zielonej kostce?

W tej wiązce z VAG Instal?

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

W zielonej kostce?

W tej wiązce z VAG Instal?

2xTak

Zdjęcie kostki wstawiłem na poprzedniej stronie. 

Opublikowano

Tak widziałem. Kontaktowałeś sprzedawcę?

Opublikowano

Tak ze sprzedawcą rozmawiałem. Rozmowa była miła, oczywiście przyznał się do swojego błędu itd. Wszystko sobie wyjaśniliśmy.
Otrzymałem małą rekompensatę dzięki której będę mógł się rozluźnić 🥃

@Muskel1 zapraszam na 🥃 należy się Tobie. 

Opublikowano

Spoko, dziękuję za zaproszenie! Wirtualnie jak najbardziej:wink::drunk:

Opublikowano
W dniu 1.08.2025 o 18:16, Muskel1 napisał(a):

Nie sądzę, byłby to chyba pierwszy przypadek.
Porty USB nowe czy używane? Oryginalne czy z Ali?

No i masz  Ci los... trafił mi się pierwszy przypadek, że zrobiłem taką gafę. Sprawa wyjaśniona już telefonicznie, błąd wzięty na klatę i zrekompensowany, nawet się okazało, że świat jest bardzo mały i kolega @duzy616 pochodzi z tej samej miejscowości :lol1: :wink4:

Opublikowano
16 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Spoko, dziękuję za zaproszenie! Wirtualnie jak najbardziej:wink::drunk:

Ode mnie też łap wirtualnego za pomoc przy tym temacie :drinks: Gdzie nie wejdę w temat, to jesteś, oczywiście w pełni pozytywnie to widzę :wink4:

Opublikowano
6 minut temu, kaju napisał(a):

No i masz  Ci los... trafił mi się pierwszy przypadek, że zrobiłem taką gafę. Sprawa wyjaśniona już telefonicznie, błąd wzięty na klatę i zrekompensowany, nawet się okazało, że świat jest bardzo mały i kolega @duzy616 pochodzi z tej samej miejscowości :lol1: :wink4:

Świat jest mały:wink: Błędy się zdarzają, ważne że wyjaśnione i wszystko działa:thumbup1:

 

6 minut temu, kaju napisał(a):

Ode mnie też łap wirtualnego za pomoc przy tym temacie :drinks: Gdzie nie wejdę w temat, to jesteś, oczywiście w pełni pozytywnie to widzę :wink4:

Dziękuję:hi:

Jak mogę to pomogę :wink:

Opublikowano

Witam, mam pytanie czy mając oryginalny nie wgrywany soft-  mogę wgrać tylko patch aby aktywować Carplay? 

USB i wiązka już położona.

Opublikowano

Wrzuć zdjęcie wersji. 

Opublikowano
29 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć zdjęcie wersji. 

Beznazwy.thumb.jpg.b219629521233fa0c0fec388fc09430c.jpg

Opublikowano

Możesz. Jest patch także do tej wersji.

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Możesz. Jest patch także do tej wersji.

Patch tylko z zielonego menu czy jest też inny sposób?

Opublikowano

M.I.B.  i zielone menu. 

Opublikowano
13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

M.I.B.  i zielone menu. 

To będzie  ten plik? obraz.png.5e8e05298871929a80d089ec12c20f34.png oprócz tego coś jeszcze trzeba wgrać?

 

Opublikowano

Nie. Plik jest w folderze patches.

Opublikowano
8 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie. Plik jest w folderze patches.

OK mam to ten obraz.png.7a40df2899d36e8349177da4e0b11f40.png.

Właśnie miałem problem który to właściwy. 

Dzięki za pomoc, jutro wgram i sprawdzę czy działa.

Opublikowano

To ten.

Opublikowano

Witam, dzisiaj próbowałem aktywować zielone menu 2 różnymi ryżowymi kablami i niestety poległem. Przy zmianie na aktywuj - polecenie poza zakresem. Oczywiście z dostępem warunkowym 20103.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.