Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 1.8TQ itd...... by Ambro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słuszny silnik, napęd, kolor i felgi... :good:

Opublikowano

Idealna podstawa pod dalsze mody. Niech Ci służy :th:

Opublikowano

fajna fajna :] więcej zdjęc wrzuć bo chce się patrzeć na łądne autko :good:

Opublikowano

silnik :good:

naped :good:

ładny sedanik :good:

Opublikowano

Sliczna niunia :naughty: Piekne polaczenie silnika i napedu... Niech Ci sluzy... NIe chcesz sprzedac :cool1:

Opublikowano

ładny kolorek...i z tego co widać zadbana :good:

niech się dobrze prowadzi :naughty:

Opublikowano

Spoko bryczka choc silnik troszke paliwo zerny ale naped z checia bym sie zamienil

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękny sedanik :good:

Opublikowano

elegancki sedan.... i ma fotki na vortex-ie :)

Opublikowano

chyba najładniejsze radio 1din :>

i bdb silnik, bardzo go lubię

Opublikowano
  • Autor

.... i ma fotki na vortex-ie :)

A no są :)

chyba najładniejsze radio 1din :>

i bdb silnik, bardzo go lubię

Z radiem miałem "trochę" zabawy ale warto było i wygląda lepiej niż kaseciak.
Opublikowano

Ładna Audiczka, zapodaj do niej listwy chromowe będzie jeszcze ładniej wyglądała...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

bardzo ładne

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładne autko - wygląda identyko jak moja :good:

W środku też bardzo podobnie - tylko ja mam FWD i tiptronic.

Obecnie jeżdżę na ori felgach takich jak Twoje zimówki (195/65 R15)

- pytanie: jaki masz rozmiar ferg/opon na letnich ? Wyglądają extra - obniżałeś do nich zawieche ? Czuć różnicę w prowadzeniu (pozytywną/negatywną) ? Jest zauważalna różnica w spalaniu ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ładne autko - wygląda identyko jak moja :good:

W środku też bardzo podobnie - tylko ja mam FWD i tiptronic.

Obecnie jeżdżę na ori felgach takich jak Twoje zimówki (195/65 R15)

- pytanie: jaki masz rozmiar ferg/opon na letnich ? Wyglądają extra - obniżałeś do nich zawieche ? Czuć różnicę w prowadzeniu (pozytywną/negatywną) ? Jest zauważalna różnica w spalaniu ?

Pozdrawiam

Więc tak, po kolei. :)

Są to 17", szer, 7,5, ET 43, opony 235/45 R17 ale zdecydowanie polecam Ci kupić 225 nie 235. 225/45 jest dedykowanym rozmiarem do 17 calowych felg.

Jeśli chodzi o zawieszenie to nic nie obniżałem. Obniżając o -30mm mocno obrywałaby zawiecha i znacząco pogorszył by się komfort jazdy. Gdy przesiadłem się z R15 auto poszło trochę do góry ale z czasem przyzwyczaiłem się do tego. Dzięki tak szerokim oponom samochód świetnie trzyma się w zakrętach. U Ciebie może nie być to aż tak odczuwalne z podowu braku quattro. Jedyną wadą jest trochę twardsza jazda no i ostatnio wymieniłem 2 wahacze ale nie powiem Ci czy to przez te większe felgi czy już po prostu z upływem czasu i jazdy po naszych gównianych drogach. Co do spalania to nie odczułem większej różnicy, może ok. 0.5l/100km.

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało.

Opublikowano

prawie bliźniak :wink4:

fura fajna :good:

Opublikowano

Bardzo ładny sedanik ze słusznym silnikiem i napędem :wink4:

Przynajmniej masz spokój z modami na polift :decayed:

Jeśli chodzi o środek to można by było zmienić kiere od S4.

A jeśli zamierzasz długo nią jezdzić to zastanów się nad zmianą "stołków" chyba że Ci się podobają.

Kolor taki jak mój :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.