Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Allroad - powrót do marki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Prezes_ATNT napisał:

@Wandej to jest to czego potrzebuję do swojej :whistling:

Piękny Allroad - chętnie bym zobaczył takiego na glebie :decayed:

Będzie i gleba ale nie w tym sezonie:przebiegly: Wpadnie Eibach Pro-Street

Opublikowano

@Wandej w takim razie obserwuję i trzymam za słowo ?

Opublikowano
5 godzin temu, Wandej napisał:

No nie wyglada fakt. Chociaż tez większy z tarcza 375mm jest tylko 2cm dłuższy. 

Dlatego trzeba dać 400mm, zmienić felgę i będzie wyglądało. Już 375 by fajnje wyglądało a nie takie maciupkie. Ciekawe czy jakby żona Ci powiedziała ze sąsiada jest 2cm dłuższy to tez byś stwierdził „eee tylko 2cm dłuższy” :polew: 2cm potrafi robić bardzo duża różnice :polew:

Opublikowano
5 godzin temu, Wandej napisał:

Nie zabezpieczyłem. Czego użyć? 

Ja bym polecał kawałek kartonu i wsunąć między felgę a zacisk, przynajmniej nie będzie go widać :decayed:

 

jeszcze rozumiem jak byś miał tam 10 tłoka i walnął sobie go z fantazja na żółto, ale wziąłeś jeden z mniejszych zaciskow jakie można dać i polakierowales na żółto żeby cała wieś widziała jakie są małe… 

Edytowane przez siemian

Opublikowano
17 godzin temu, Wandej napisał:

Nie zabezpieczyłem. Czego użyć? Planuje w weekend i tak znac koła i wyczyścić zaciski na błysk. 

Pytaj @FroS-t jaką powłokę Ci poleci.

 @Wandej Mówisz tak będzie wyglądał w przyszłym sezonie ?

Screenshot_20220525-113819_Chrome.jpg.dbb3e4f02fabf63cbd33263b0cf6b0b0.jpg

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, krzysiek_f napisał:

Pytaj @FroS-t jaką powłokę Ci poleci.

 @Wandej Mówisz tak będzie wyglądał w przyszłym sezonie ?

Screenshot_20220525-113819_Chrome.jpg.dbb3e4f02fabf63cbd33263b0cf6b0b0.jpg

 

Wzoruje się na tym. Chociaż teraz jest na rynku tyle fajnych rolek w 20’ ze koncepcja z rotorem chyba ulegnie zmianie. Co do zabezpieczenia zaciskow to pamietam ze w B6 nic nie dawałem i zaciski kilka lat dobrze wyglądały. 

C6F26415-A83E-462B-A729-663B29FD748E.png

Opublikowano

@Wandej zaciski możesz zabezpieczyć najtańszym DLUXem i będzie robił robotę :wink:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Allroadzie allroadzie powiedz przecie jakie chciałbyś felgi na nowy sezon…

Rotory z RS5 moj panie???

 

7566DD49-853A-472D-9D96-5C26E890DCCC.jpeg

627D92CD-6F20-4FB2-B2AD-8D53BA2302BE.jpeg

Opublikowano
W dniu 25.05.2022 o 11:40, krzysiek_f napisał(a):

Pytaj @FroS-t jaką powłokę Ci poleci.

 

CarPro Dlux polecam, Gyeon Rim polecam, lepiej to po 4h możesz dorzucić np CarPro Gliss jak top i bedzie absolutny rozpierdol na kołach...

Opublikowano

Też myślałem o rotorach srebrnych

 

IMG_E1502.JPG.2838c2bde8d6dfd5a006de2bfb462a15.JPG

Opublikowano
1 minutę temu, FroS-t napisał(a):

CarPro Dlux polecam, Gyeon Rim polecam, lepiej to po 4h możesz dorzucić np CarPro Gliss jako top i bedzie absolutny rozpierdol na kołach... ale bez Glissa tez bedzie dobrze:thumbup1:

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Wandej napisał(a):

Allroadzie allroadzie powiedz przecie jakie chciałbyś felgi na nowy sezon…

Rotory z RS5 moj panie???

 

7566DD49-853A-472D-9D96-5C26E890DCCC.jpeg

627D92CD-6F20-4FB2-B2AD-8D53BA2302BE.jpeg

Z pożaru je masz ??

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, marky2552 napisał(a):

Z pożaru je masz ??

Jo trochę A7 zaczęło się palic ale jest w zasadzie lakier okopcony. Tak czy inaczej idą do pełnej regeneracji. Na wiosnę będą jak nowe. Ciężko oddać wklęsłość tej felgi na zdjęciu. Jutro zrobie mała przymiarkę czy wejda na przednie zaciski bo nie chciałbym się na wiosnę zdziwić…

BTW:

Od razu zdziwiła mnie ich waga. Nie wiem czy 10kg szt wazy. Czyżby ori rotor był kuty??

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Dobra gleba i będzie sztosik ?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, szafa napisał(a):

Dobra gleba i będzie sztosik ?

Mam zaklepany na wiosnę od kolegi z forum gwint D2 Racing…?

Opublikowano

Noo ładnie będzie na rotorach, dawaj całe srebrne będzie sztos

Opublikowano
  • Autor

Trochę komicznie bez gleby to wyglada?‍♂️

 

394ACFC3-66F4-4A54-9424-66F122FE5E64.jpeg

2E8BEC28-4CEB-4BA6-ABAE-2023AF1CA475.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Zakupiłem zestaw Colourlock. Mam taki problem ze moj pot bardzo niszczy skórę. Kiera wiec w każdym z moich auta wyglada bardzo szybko jakby auto miało przejechane 500k km. Postanowiłem zabezpieczyć trochę kiere a po za tym boczek w kubelkach tez się trochę wyciera od wsiadania. Trochę byłem w szoku szczerze mówiąc co było na kierownicy. 
Siadł też tył 330mm oraz Alu nakładki na pedały. Na wiosnę będą większe mody.

3227EC8D-BD5F-4AA3-84E8-17C4F4165D26.jpeg

54B4DBEF-72FC-4DC2-B554-CA50EF56A0B4.jpeg

52BC0371-F8C6-41F7-8EBD-6F5FD97556BC.jpeg

0BC1A928-9409-401E-94B4-BC0ABEA031A2.jpeg

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

Co to za nakładki alli czy ori ? 

Opublikowano
2 godziny temu, Norbas napisał(a):

Co to za nakładki alli czy ori ? 

ORI to raczej nie jest...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.