Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?


jolley

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Emejcz napisał:

To są marginalne niewyczuwalne różnice jeżeli chodzi o miejsce  z przodu szczególnie dla kierowcy.

B8 i Q5 są podobnie ciasne, choć trochę przestronniejsze od B6/B7.
C7 jest od nich znacznie większe choć tunel środkowy wciąż jest za szeroki i niepotrzebnie zabiera miejsce.


Przymierzałem się do różnych aut i marek i jeżeli chodzi o miejsce dla kierowcy to jeszcze W204 i E klasy mają podobnie dużo miejsca do C7.

To jest ogromna wada nowszych aut - z zewnątrz napompowane, a w środku dla karaluchów.

Nie będę się z Tobą kłócił o pozostałe auta. Ale nie pisz, że nie ma różnicy odczuwalnej między Q5 a A4B8  oraz między B8 a B7 Każdym jeździłem minimum po 2 lata więc piszę z doświadczenia. 

Moje zdanie jest takie, że a4 nie można porównywać do a6 C6/C7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, duzy616 napisał:

oraz między B8 a B7

Nie napisałem, że między nimi nie ma różnicy.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, duzy616 napisał:

Moje zdanie jest takie, że a4 nie można porównywać do a6 C6/C7

Nie tylko Twoje. W sumie to co tu porównywać. To tak jakby C klasę porównywać do E klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 12:27, jolley napisał:

szykuje mi się kolejny wózek - 2gie w drodze :gicior:

Gratulacje:oklasky:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 17:46, Emejcz napisał:

 

To jest ogromna wada nowszych aut - z zewnątrz napompowane, a w środku dla karaluchów.

niestety, obecne suvy to tak jak piszesz, kawał auta z zewnątrz a w srodku na tylnej kanapie dwie osoby stykają się łokciami a bagażnik niewiele większy od punto :/

 

W dniu 9.01.2022 o 18:06, Dev napisał:

Superb

też nad tym się zastanawiam. Nie jestem jakimś fanem życiowym audi, ale trochę odpycha mnie kura na masce :decayed:

 

W dniu 9.01.2022 o 21:07, Adam87 napisał:

Gratulacje:oklasky:

dziękuję !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jolley napisał:

ale trochę odpycha mnie kura na masce :decayed:

To nie kura tylko indiański pióropusz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz wydać ok. 100 tys. zł. to przy tej drożyźnie odpuść sobie A6 Chyba, że interesuje Cię bez Quattro albo automatu.

Na chwile obecną 80-100 to trzeba mieć na wcześniej wspomnianą Skodę z napędem 4x4 i automat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, duzy616 napisał:

Jak nie chcesz wydać ok. 100 tys. zł. to przy tej drożyźnie odpuść sobie A6

Trochę chyba przesadziłeś.

Przedlifty dostaniesz za 50-60k, a polifty to auta dla ludzi którzy mają budżet bez limitów, bo tego się nie da normalnie serwisować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Emejcz napisał:

Trochę chyba przesadziłeś.

Przedlifty dostaniesz za 50-60k, a polifty to auta dla ludzi którzy mają budżet bez limitów, bo tego się nie da normalnie serwisować.

Aut (ogłoszeń) jest dużo w danym budżecie do momentu, aż nie zaczniesz szukać żeby kupić. Później budżet się zwiększa i nadal ciężko coś znaleść (chyba, że tylko ja tak mam, albo ma za duże wymagania)

Tak jak wspomniałem jak A6 to tylko Quattro i automat.

Quattro i automat w przedlifcie to tylko 3.0 wątpię, żebyś znalazł coś ciekawego za 60 - 80 tys. zł A polifty tak jak napisałeś budżet bez limitu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, duzy616 napisał:

Quattro i automat w przedlifcie to tylko 3.0 wątpię, żebyś znalazł coś ciekawego za 60 - 80 tys. zł

Bez problemu znajdujesz podstawowe wersje z trochę większym przebiegiem poniżej tej kwoty czego przykładem jest mój zakup z drugiej połowy ubiegłego roku.

Chyba, że masz wysokie wymagania co do wyposażenia i na przebieg >250 tys.km kręcisz nosem to rzeczywiście trzeba znacznie dopłacić. Tylko, że czym więcej się w to zagłębiam to widzę, że te auta są na tyle przewrotne, że jest dużo sztuk które przy 150-200 tys. km mają grube problemy podczas gdy inne mają 300-400 tys. km i jakimś cudem dopiero niewielkie usterki zaczynają się pojawiać.

Tylko, że to jest w sumie forum A4 i większość jeździ A4, a A6 w podstawowych wersjach i tak jest znacznie lepiej wyposażone niż większość A4.

Edytowane przez Emejcz
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wsumie ile będziesz miał kasy jak sprzedaż B7 i A6 ??? Może starczy Ci na a4b9 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...