Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swiece zapłonowe wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

Dzisiaj wymieniałem świece b6 1.8 290 tys nalot, lpg jak oceniacoe stan? (troche przesadziłem bo zrobilem na nich 40 tys) 

Sprawdzilem tez pierscienie i jest na nich duzo nalotu mam sie czym martwić trzeba coś z tym robić? 220115_115806.jpg.49d3555cfe4607427f46292d81660baf.jpg220115_115726.jpg.3dd07a4854b8b73de05a35ba49618d93.jpg220115_115717.jpg.92bf36030b38fc3fda3c3cfe8c0f43c5.jpg220115_115806.jpg.2136dc3d9a9ea2734d19e953472d658d.jpg

IMG_20220115_114508.thumb.jpg.5debb96fcde43c3c9da9b176b266e636.jpgIMG_20220115_114508.thumb.jpg.5debb96fcde43c3c9da9b176b266e636.jpgIMG_20220115_114508.thumb.jpg.5debb96fcde43c3c9da9b176b266e636.jpgIMG_20220115_114458.thumb.jpg.adfdf8c8dd27baa2f8be2036331ad8e3.jpg

220115_115813.jpg

Opublikowano

Bierze olej? Dużo nalotu/nagaru na swiecach.

Opublikowano
  • Autor

Na motulu duzo bral msc temu wymieniłem na millersa i jest duzo lepiej ale dolewam 

Opublikowano

Dużo to ile? Litra na 1000km?  Świece wyglądają kiepsko jak na taki przebieg i tyle.

Opublikowano
2 godziny temu, patis33 napisał:

Sprawdzilem tez pierscienie

Gdzie widzisz te pierścienie? :wink:

Opublikowano

Kup xado anticarbon na tłoki.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Gdzie widzisz te pierścienie? :wink:

Tloki ??

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, przem8 napisał:

Dużo to ile? Litra na 1000km?  Świece wyglądają kiepsko jak na taki przebieg i tyle.

Wczesniej ok 400/500 ml na 1000km teraz ok 200

Opublikowano

Na pewno coś jest nie tak.

Tak się składa, że dzisiaj też wymieniałem świeczki, dałem d*py, bo się obudziłem po jakichś 70 000km z tym...

A mimo to, wszystkie jak poniżej, wstydu chyba nie ma ;)

 

IMG-20220115-WA0001.jpg

Opublikowano
54 minuty temu, patis33 napisał:

Wczesniej ok 400/500 ml na 1000km teraz ok 200

Jak tyle bierze to tak mogą wyglądać świece jak Twoje.

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, przem8 napisał:

Jak tyle bierze to tak mogą wyglądać świece jak Twoje.

Ok a co proponowałbyś zrobić? 

Opublikowano

Nic, małym kosztem to możesz spróbować tego xado antykoks. Jak bierze tyle oleju to świece zmieniaj częściej i tyle. Jeździć aż padnie albo remont za kilka tys.

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, przem8 napisał:

Nic, małym kosztem to możesz spróbować tego xado antykoks. Jak bierze tyle oleju to świece zmieniaj częściej i tyle. Jeździć aż padnie albo remont za kilka tys.

Ok dzięki a wodorowanie warto czy nie ma sensu podobno usuwa nagar? 

Opublikowano
16 minut temu, patis33 napisał:

Ok dzięki a wodorowanie warto czy nie ma sensu podobno usuwa nagar? 

Kup zapas oleju za te pieniądze  :lol:

Opublikowano

Nie cuduj z super - hiper cudnymi środkami bo to nie pomoże, jak chcesz ideał to remont, albo się nie przejmować i jeździć ,pamiętać o dolewkach i jeszcze po lata.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, krzychuG napisał:

Nie cuduj z super - hiper cudnymi środkami bo to nie pomoże, jak chcesz ideał to remont, albo się nie przejmować i jeździć ,pamiętać o dolewkach i jeszcze po lata.

Ok dzięki panowie jeździć aż padnie ?

Opublikowano
19 godzin temu, krzychuG napisał:

Nie cuduj z super - hiper cudnymi środkami bo to nie pomoże, jak chcesz ideał to remont, albo się nie przejmować i jeździć ,pamiętać o dolewkach i jeszcze po lata.

akurat xado bardzo dobrze działa na czyszczenie tłoków oraz pierścieni.. 

Opublikowano
W dniu 15.01.2022 o 13:11, patis33 napisał:

(troche przesadziłem bo zrobilem na nich 40 tys) 

Niby w czym przesadziłeś? Robisz na świecach tyle co deklaruje producent,niezależnie czy na pb czy na lpg.

Ja raz przeciągnąłem  do 80 tys. na jednym komplecie świec ngk,i wiesz co ? Poza szarym nalotem od lpg nie było oznak zużycia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.