Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

fajny kierunek modow- powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

44396522.jpg

:jerk::jerk:

---------- Post dopisany 07-06-2012 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 21:55 ----------

Progi i nakladki w wersji finalnej :decayed:

DSCF2045.jpg

DSCF2044.jpg

DSCF2048.jpg

DSCF2047.jpg

DSCF2049.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są "te" listwy co miałeś taśmą sklejone? :kox: Przemek nagraj jakiś filmik z modów tych Twoich lamp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w lampach, zamiast dlugich, bo blugie mam z bixa...

czyli jednak zrobiłes tak jak u mnie DRL:kox:

W sumie wychodzi na to że jak nie ma sie listw drzwiowych nie trzeba kupowac tej listwy progowej:wink:

Kurde super te progi i listwy wyszły nie ma sie do czego przyczepić:kox: Kiere byś jeszcze zmienił w środku:wink:

chcesz kupić:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiera jest wypas drugiej takiej nie widziałem z multifunkcją :naughty: szacunek z mojej strony dla Przemka za projekt :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w lampach, zamiast dlugich, bo blugie mam z bixa...

czyli jednak zrobiłes tak jak u mnie DRL:kox:

W sumie wychodzi na to że jak nie ma sie listw drzwiowych nie trzeba kupowac tej listwy progowej:wink:

Kurde super te progi i listwy wyszły nie ma sie do czego przyczepić:kox: Kiere byś jeszcze zmienił w środku:wink:

chcesz kupić:eusathink:

dokladnie drl tak samo jak u Ciebie, mysle ze przy bixie to takie drl jest najlepsza opcja... co do listew to tak jak piszesz.... z ori jest d*pa, bo wystaja poza... chyba ze progi sa w czarnym koloze....

czemu nie zmienia kiery?...... juz pare razy padala odpowiedz.... i jest dokladnie taka jak Bartek napisal.... kiera tylko pojdzie do obszycia.... (idzie juz od wrzesnia :decayed:) ciagle nie ma opcji rozstac sie z kierownica na dwa-trzy dni....

---------- Post dopisany 09-06-2012 at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 16:21 ----------

wpadl przekaznik 99.

---------- Post dopisany 27-06-2012 at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 12:53 ----------

doszlo kolejne zamowienie z showcarshine i waxparadise...

dscf2056i.jpg

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

i doszlo jeszcze cos takiego :decayed:

DSCF2058.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drops ja bym u ciebie widział dekory w czerwieni:whistling:

narazie mam do zalozenia dekory w szorstkowanym aluminium...

---------- Post dopisany at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

najpierw, musze wyrobic normalna kwadratowa tablice, i przelozyc klapy.... bo jak narazie nie mialem czasu i pomimo ze us juz dawno pomalowana, nie mam kiedy jej przelozyc :facepalm:

---------- Post dopisany 09-07-2012 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 07:03 ----------

musze odswiezyc felgi..... myslalem zeby je odmalowac na srebrno + jakis brokat moze czerwony? i sierodki kapsli pod kolor budy? ma ktos jakis pomysl fotki co by pasowalo do czerwonego auta?

---------- Post dopisany 16-07-2012 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2012 at 16:15 ----------

no i troche sie tego nazbieralo....

DSCF2278.jpg

co myslicie zeby felgi pomalowac na srebrno i wywalic je brokatem? czyms takim...

DSCF2286.jpg

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2012 at 20:13 ----------

przyszedl czas na pare poprawek....

przed...

DSCF2300.jpg

DSCF2298.jpg

i po

DSCF2293.jpg

DSCF2294.jpg

przed

DSCF2296.jpg

po

DSCF2301.jpg

przed

DSCF2289.jpg

po

DSCF2303.jpg

i takie foto w trakcie.....

DSCF2287.jpg

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie klapa trafiła na swoje miejsce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblukałem audi nażywo w świeciu i jestem pod wrażeniem, przejrzałem temacik i jestem pod jeszcze większym wrażeniem! Ogrom pracy, szacun!

Dobrze mu z nową klapą ;)

Albo koła albo klapa hehehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym malowałeś osłonę kolumny kier? podkład do plastików + czarny mat czy coś innego?

dobrze wyszło:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie klapa trafiła na swoje miejsce :kox:

jeszcze musze dac ja spolerowac, bo ma pare syfkow....

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Elegancko te plastiki wyszły:kox: A kolor auto to w róż w pada na tych zdjęciach :naughty:

ten kolor jest tak durny ze na zdjeciach wychodzi gama kolorow od czerwonego do rozowego, chyba ze to ze aparat mam ustawiony na auto i niechce mi sie nic w nim zmieniac...

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

Ziom, gdzie taką ramkę pod US blaszkę zakupiłeś? :decayed:

AGO u tych co robia te male tablice....

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

czym malowałeś osłonę kolumny kier? podkład do plastików + czarny mat czy coś innego?

dobrze wyszło:thumbup1:

pomalowac to jest przeyebane jak nie zerwiesz tej gumy..... bo praktycznie czym nie psiknolem to wszystko wstawalo..... po zdarciu gumy, polozylem jakis podklad (siwy) i na to lakier do zderzakow plastikowych firmy boll, kolor jet praktycznie identyczny jak kolor plastikow w aucie, odnawialem tez nim raczki w dzwiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...