Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

nareszcie klapa trafiła na swoje miejsce :kox:

jeszcze musze dac ja spolerowac, bo ma pare syfkow....

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Elegancko te plastiki wyszły:kox: A kolor auto to w róż w pada na tych zdjęciach :naughty:

ten kolor jest tak durny ze na zdjeciach wychodzi gama kolorow od czerwonego do rozowego, chyba ze to ze aparat mam ustawiony na auto i niechce mi sie nic w nim zmieniac...

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

Ziom, gdzie taką ramkę pod US blaszkę zakupiłeś? :decayed:

AGO u tych co robia te male tablice....

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

czym malowałeś osłonę kolumny kier? podkład do plastików + czarny mat czy coś innego?

dobrze wyszło:thumbup1:

pomalowac to jest przeyebane jak nie zerwiesz tej gumy..... bo praktycznie czym nie psiknolem to wszystko wstawalo..... po zdarciu gumy, polozylem jakis podklad (siwy) i na to lakier do zderzakow plastikowych firmy boll, kolor jet praktycznie identyczny jak kolor plastikow w aucie, odnawialem tez nim raczki w dzwiach...

balans bieli zmień w aparacie :wink:

klapa US :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pomalowac to jest przeyebane jak nie zerwiesz tej gumy..... bo praktycznie czym nie psiknolem to wszystko wstawalo..... po zdarciu gumy, polozylem jakis podklad (siwy) i na to lakier do zderzakow plastikowych firmy boll, kolor jet praktycznie identyczny jak kolor plastikow w aucie, odnawialem tez nim raczki w dzwiach...

dzięki za cynk:thumbup1:

muszę się za to wziąć bo też porysowałem przy wyciąganiu licznika:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

dobry zawodnik, dawno nikt mnie na forum tak nie rozbawił:polew:

nie masz nawet pojęcia co jest S4, a co nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

Ten to chyba z choinki spadł dopiero:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

A boi jak S4 wygląda:facepalm: przyjrzyj sie lepiej, tym bardziej ze masz "prawie" taki sam zderzak:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobry żart z rana przeczytać :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

dobre :grin: chyba przyjdzie znaczek na klape s4 bo mam teraz duzo miejsca :kox:

a tak na powaznie gwint jeszcze skecony, odmalowane zaciski na czerwono, zalozone kola..... jest niezle.... jutro odbieram kierownice i stawiam auto na polerke klapy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

dobry zawodnik, dawno nikt mnie na forum tak nie rozbawił:polew:

nie masz nawet pojęcia co jest S4, a co nie...

niech on nie wlazi w moj watek :grin::polew::polew::polew::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera odebrana.... dwa dni poslizgu:facepalm: ale jestem zadowolony :kox: dotego wypolerowana tylna klapa:banan: i auto nadaje sie do jazdy.... jutro jeszcze poszukiwanie dziury w klimie i po powrocie z nad moza walki ciag dalszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...