Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nareszcie klapa trafiła na swoje miejsce :kox:

jeszcze musze dac ja spolerowac, bo ma pare syfkow....

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Elegancko te plastiki wyszły:kox: A kolor auto to w róż w pada na tych zdjęciach :naughty:

ten kolor jest tak durny ze na zdjeciach wychodzi gama kolorow od czerwonego do rozowego, chyba ze to ze aparat mam ustawiony na auto i niechce mi sie nic w nim zmieniac...

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

Ziom, gdzie taką ramkę pod US blaszkę zakupiłeś? :decayed:

AGO u tych co robia te male tablice....

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

czym malowałeś osłonę kolumny kier? podkład do plastików + czarny mat czy coś innego?

dobrze wyszło:thumbup1:

pomalowac to jest przeyebane jak nie zerwiesz tej gumy..... bo praktycznie czym nie psiknolem to wszystko wstawalo..... po zdarciu gumy, polozylem jakis podklad (siwy) i na to lakier do zderzakow plastikowych firmy boll, kolor jet praktycznie identyczny jak kolor plastikow w aucie, odnawialem tez nim raczki w dzwiach...

balans bieli zmień w aparacie :wink:

klapa US :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

JUTRO KOLA DO ODEBRANIA :banan::kox: mam nadzieje ze bedzie tak jak na probce

Opublikowano

pomalowac to jest przeyebane jak nie zerwiesz tej gumy..... bo praktycznie czym nie psiknolem to wszystko wstawalo..... po zdarciu gumy, polozylem jakis podklad (siwy) i na to lakier do zderzakow plastikowych firmy boll, kolor jet praktycznie identyczny jak kolor plastikow w aucie, odnawialem tez nim raczki w dzwiach...

dzięki za cynk:thumbup1:

muszę się za to wziąć bo też porysowałem przy wyciąganiu licznika:doh:

Opublikowano
  • Autor

DSCF2313.jpg

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

srebrna baza + srebrny brokat w lakierze, efekt jest fajny, tylko trudny do uchwycenia aparatem :kwasny:

Opublikowano

czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

Opublikowano
czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

dobry zawodnik, dawno nikt mnie na forum tak nie rozbawił:polew:

nie masz nawet pojęcia co jest S4, a co nie...

Opublikowano
czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

Ten to chyba z choinki spadł dopiero:facepalm:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

zawsze znajdzie się czarna owca ;D

Opublikowano
czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

A boi jak S4 wygląda:facepalm: przyjrzyj sie lepiej, tym bardziej ze masz "prawie" taki sam zderzak:facepalm:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano
czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

21410802.jpg

no nie wiem jak inaczej skomentować Twoją wypowiedź :facepalm:

Opublikowano

Nie ma to jak dobry żart z rana przeczytać :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor
czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

dobre :grin: chyba przyjdzie znaczek na klape s4 bo mam teraz duzo miejsca :kox:

a tak na powaznie gwint jeszcze skecony, odmalowane zaciski na czerwono, zalozone kola..... jest niezle.... jutro odbieram kierownice i stawiam auto na polerke klapy....

Opublikowano
czy to jakiś żart? przerabiasz praktycznie całe auto na wersje s4 mając poczciwego klekota? zalosne :kwasny:

dobry zawodnik, dawno nikt mnie na forum tak nie rozbawił:polew:

nie masz nawet pojęcia co jest S4, a co nie...

niech on nie wlazi w moj watek :grin::polew::polew::polew::decayed:
Opublikowano
  • Autor

kiera odebrana.... dwa dni poslizgu:facepalm: ale jestem zadowolony :kox: dotego wypolerowana tylna klapa:banan: i auto nadaje sie do jazdy.... jutro jeszcze poszukiwanie dziury w klimie i po powrocie z nad moza walki ciag dalszy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.