Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet wygląda na stalówkach :wink:

Większe kominy by się przydały :eusathink:

Od siebie polecam do tdi, ale zakrzywione 45 stopni w dół, żeby nie myć co chwilę tyłka a4-rce jak to jest z prostymi ;)

Osobiście kupiłem takie KOŃCÓWKA TŁUMIKA NIERDZEWNA MICHAEL SPEEDER DIESEL (2956493756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , są grubsze od oryginalnych, rdza się ich nie ima i po odpowiednim docięciu (normalnie trochę za długie, u mnie za mało skrócone trochę) i zerwaniu naklejek będą prezentować się na prawdę ładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra decyzja, tylko jesli kupisz to odrazu popraw nity, na cos solidniejszego, bo lubia pękać:whistling: i chromowana końcówka całuje nawierzchnie gdzies po drodze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra decyzja, tylko jesli kupisz to odrazu popraw nity, na cos solidniejszego, bo lubia pękać:whistling: i chromowana końcówka całuje nawierzchnie gdzies po drodze:wink:

no mi te nity się uwaliły i końcówki się poluzowały. to na niskich obrotach auto chodziło jakby miało tamburyno zawieszone na wydechu :grin::grin::grin: obecnie latam bez końcówek, na wiosnę się zrooobi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze co do tych koncowek, to ja najlepiej bym sie nie bawil w zadne nity sruby tylko poprostu wziol ustawil i przyspawal na stale od tylu tak jak by musialo byc, i chyba tak wlasnie zrobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze co do tych koncowek, to ja najlepiej bym sie nie bawil w zadne nity sruby tylko poprostu wziol ustawil i przyspawal na stale od tylu tak jak by musialo byc, i chyba tak wlasnie zrobie :wink:

My nie o tym:decayed:

połaczenie nakładki z cześcia która spawasz z wydechem jest na nity zrobione:wink: a to że chcesz spawac a nie przykrecac to tak najlepiej, ja też tak mam, bo gdzie to łeb przykręcać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i te na poczatku, wg. mnie nie pasują A4 b5, są za duże i rdza mi je w końcu brała. Zmieniłem na takie: WM Sport Końcówka Tłumika STAL NIERDZEWNA NOWA (2913460847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wyglądało to na prawdę super, takie ala RS$, pasują idealnie na rurki po ucięciu ale też brak zabezpieczenia przed rdzą. Jednak jak już zaczęło mnie drażnić ciągłe mycie d*py z sadzy to zmieniłem na te zakrzywione ;-)

Poszukam zdjęć z tymi wm sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wkręciłem śróbkę zakątrowałem 2 nakrętkami:grin: i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jak samochód jest uwalony

To powód, dlaczego je zmieniłem, szczególnie w cieplejsze dni, w przeciwnym wypadku nie zmieniałbym ich ( troszeczkę krzywo przyspawała mi się lewa końcówka):

0c6a00c4abfc62cem.jpg

994e2f2bce54ae16m.jpg

c0d8b8001f044dc0m.jpg

Wydaje mi się, że na Twoim lepiej by to wyglądało niż u mnie, bo masz dokładkę w kolorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyglada w calosci

DSCF2987_zpseb9142fa.jpg

bez tablicy

DSCF2989_zpsd84bacc2.jpg

jest to zwykla podkladka pod tablice sklejona tasma dwu stronna z podkladka pod tablice z alfy, jest fajnie wyprofilowana i tablica jes lekko przegieta tak samo jak zderzak

DSCF2992_zps57c4de1f.jpg

to jest cala konstrukcja ale jeszcze przed pomalowaniem

DSCF2991_zpsb3b6f41f.jpg

DSCF2993_zpse697edcd.jpg

w zderzaku zostaja tylko zamocowane blaszki, beda pomalowane na czarno i praktycznie nie widoczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze blaszka dotarla:naughty: a przednia tez replika ze naklejki brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blache z tylu zmienilem wczoraj, a ta co jest na fottce to nie z auta, lezy sobie w domu to zalozylem zeby zobaczyc jak to wyglada w kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schludnie to wygląda, jak to masz zamocowane dokladnie do zderzaka, pozowlisz, że zmałpuje ten pomyśl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schludnie to wygląda, jak to masz zamocowane dokladnie do zderzaka, pozowlisz, że zmałpuje ten pomyśl :decayed:

te dwie blaszki przykrecone sa od spodu zderzaka wkretami w miejscu gdzie zderzak laczy sie z dokladka, jutro porobie fotki tych mocowan bo mam je zdjete do pomalowania, ale musze jeszcze plaskowniczek dolozyc i bedzie oki,

ogolnie tablica trzyma sie sztywno, gorna czesc opiera sie o kratke w zderzaku przez co nie ma styku z pomalowana czescia zderzaka i jej nie rysuje w razie jak przyjdzie ja zdjac

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

poprawilem link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to wszystko wyszło tylko nie zapomnij o naklejce bo za takie no chłopakowi się strasznie nudzi więc podesłałem mu coś do rezania :decayed: nad tymi końcówkami też się zastanawiam co i jak aby to ładnie wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...