Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki H7 do audi a4 b6


Dbaluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  panowie po przez zmiane auta przesiadłem się z lamp xenon na  h7 i szukam teraz dobrych żarówek ,  pod uwage biorę tylko i wyłącznie markowe żarówki , chciałbym aby żarówki świeciły białym światłem , dobrze oświetlały drogę na suchej oraz mokrej  nawierzchni , myślałem nad ledowymi ale podobno zakłócają fale radiowe i są problemy z montażem  ze względu na jakieś potrzebne adaptery , jeśli ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temaćie to byłbym wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Langista napisał:

Mało to testów na YouTube?

https://youtu.be/frYSsDpgHWo

 

Dzięki kolego , tylko szkoda ze nie po po polsku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dobre odbłyśniki i ogarnięcie kloszy. na drogowe Tungrsam 200%, na mijania OSRAM lub Philips z wyższą temperaturą barwową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedemnaście stron istniejącego już wątku :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i temat przeczytany cały  i nadal czuje nie dosyt , praktycznie wcale nic nie poruszany temat żarówek ledowych h7 Led  Osram lub Philips , tak wiem że ledowe to be ale mowa tu o żarówkach markowych za kwote 400 zł , więc to nie to samo co chińskie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przenieś się na typowe forum o żarówkach samochodowych. Poza tym takie ledy póki co nie mają homologacji na polskie drogi. Ewentualnie kup kilka zestawów, zrób porównanie i oświeć potem innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, przem8 napisał:

To przenieś się na typowe forum o żarówkach samochodowych. Poza tym takie ledy póki co nie mają homologacji na polskie drogi. Ewentualnie kup kilka zestawów, zrób porównanie i oświeć potem innych :D

Poprostu tylko pytałem czy ktoś z kolegów z forum takie żarówki przerabiał w a4 b6  lub b7 na soczewce, i to tylko tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dbaluch napisał:

Poprostu tylko pytałem czy ktoś z kolegów z forum takie żarówki przerabiał w a4 b6  lub b7 na soczewce, i to tylko tyle 

Soczewkę w B7 mają tylko bixy więc Osram lub Philips odpada, bo są one pod gniazda H7 a nie D1S. Poza tym jak już wyżej wspomniano, mają one homologację tylko na terenie DE i AT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok bo zapomniałem dodać że  to do a4 b6 a tam jest soczewka na lampie h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...