Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Opisałem w temacie o aktualizacji VC co daje aktualizacja.

 

W sterowniku 46 w bajcie 35

Dzieki za info. Szukalem w bajcie 35 juz wczesniej i bez rezultatu. Finalnie wylaczylem opcje autolock i magia pojawilo sie w menu mozliwosc wyboru. Nie pomyslalbym ze to bedzie ta opcja. 

 

Dzieki za wszelka pomoc jesli chodzi o mapy itd ?? Bez Ciebie bym sobie nie poradzil :)

Opublikowano

Edit: znalazłem w czerwonym menu20241111_230253.thumb.jpg.d33848e68bbab3ca9abe8831d00ba699.jpg

 

Gdzie widać jaką mam wersję SW MMI (5F)?@Muskel1 mi pisał jaką mam ale chciałbym to zobaczyć żeby widzieć ns przyszłość i d*py nie zawracać.

W zrzucie z vcdsa który dodawałem czy może tu na zdjęciu to widać ?20241111_225152.thumb.jpg.34b991d316af1d5525bb0a0c4b74f9e1.jpg20241111_225213.thumb.jpg.948b41212ca83eaca4e8310d11377663.jpg

Edytowane przez dan4tech

Opublikowano

Zacząłem aktualizacje paczką ściągniętą z mega którą udostępnił kolega Muskel i na starcie taki błąd:

 

 

20241111_233411.jpg

Edytowane przez dan4tech

Opublikowano
6 godzin temu, dan4tech napisał(a):

Gdzie widać jaką mam wersję SW MMI (5F)?

P3638 MU 0917

Opublikowano

Rozpakowałem paczkę programem 7 zip i wygląda że poszło, następnie robię pacza programem MIB 3.6, zaglądam jednak do katalogu patches w MIB i jest w zasadzie pusty, gdzie znaleźć pacha do MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU1329

Opublikowano
4 godziny temu, dan4tech napisał(a):

Rozpakowałem paczkę programem 7 zip i wygląda że poszło

Jakim programem i na jakim systemie operacyjnym rozpakowałeś uprzednio?

 

4 godziny temu, dan4tech napisał(a):

zaglądam jednak do katalogu patches w MIB i jest w zasadzie pusty

Bo w M.I.B. ten folder jest pusty. Musisz ściągnąć plik Patches, rozpakować go i albo wybrać ten jeden konkretny dla Ciebie Patch i wrzucić go do folderu patches w M.I.B., albo wrzucić tam wszystkie patches, a narzędzie M.I.B. samo sobie znajdzie i wybierze odpowiedni dla Twojej wersji.

 

4 godziny temu, dan4tech napisał(a):

gdzie znaleźć pacha do MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU1329

Na MIB Solution.

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jakim programem i na jakim systemie operacyjnym rozpakowałeś uprzednio? 

Windows 10 + winrar

7 minut temu, Muskel1 napisał(a):

 

Bo w M.I.B. ten folder jest pusty. Musisz ściągnąć plik Patches, rozpakować go i albo wybrać ten jeden konkretny dla Ciebie Patch i wrzucić go do folderu patches w M.I.B., albo wrzucić tam wszystkie patches, a narzędzie M.I.B. samo sobie znajdzie i wybierze odpowiedni dla Twojej wersji.

 

Na MIB Solution. - od 3 dni próbuję i stronka nie działa

@Muskel1 dzięki Ci wielkie za to co robisz, całe forum na Tobie wisi :)

Opublikowano

WinRar nie daje rady. Wspominałem już chyba nawet w kilku postach na forum, że najlepiej używać 7z, a już w ogóle nie używać iMac, bo ten już całkiem do d..y:whistling:

 

12 minut temu, dan4tech napisał(a):

dzięki Ci wielkie za to co robisz, całe forum na Tobie wisi :)

Spoko, coś tam czasem podpowiem?

Opublikowano
28 minut temu, dan4tech napisał(a):

Na MIB Solution. - od 3 dni próbuję i stronka nie działa

Widzę, że mibsolution nadal nie działa.

Tutaj wrzuciłem Ci patch do Twojej wersji. Ściągnij go sobie i rozpakuj, następnie cały folder wrzuć do folderu patches w M.I.B.
Hasło do rozpakowania to:  121124

 

Opublikowano

Orientuje się ktoś co to za soft? Da się zrobić konwersję na Eu? Q5 II 2019 z Kanady.

20241116_150626.jpg

Opublikowano

Wrzuć zdjęcie z czerwonego menu. 

Opublikowano
Opublikowano

Da się. Konwersję zleć najlepiej komuś jeżeli nie masz z tym doświadczenia.

Opublikowano

Konwersję akurat robiłem w a6 c7 fl i a7 fl więc myślę że bym dał radę tylko kwestia plików. 

Opublikowano

Ostatni aktualny soft EU do tej wersji to  MHS2_ER_AU_P2035

Opublikowano

W tym systemie konwersji sam nie zrobisz 

Opublikowano

Jest opis na przykładzie A3 z MHS2  u ruskich jak chcesz podjąć ryzyko to przeczytaj od dechy do dechy i zdecyduj czy masz narzędzia i chęć bawić się sam.

https://www.drive2.ru/l/668070687813927640/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,

Czy jestem w stanie wgrać konwersję systemu z USA na EU w A6 C7 FL za pomocą karty SD? Czy wymagane do tego są jakieś inne urządzenia? Moja aktualna wersja softu to MHI2_US_AU57x_PO536.

Z góry dzięki za informacje :)

Opublikowano

Mhi2 bez problemu zrobisz. Tylko trzeba pocztać, przygotować more incredible bash, soft, mapy, odpowiednie karty SD.

Opublikowano
W dniu 29.11.2024 o 07:02, MaTeo85 napisał(a):

Mhi2 bez problemu zrobisz. Tylko trzeba pocztać, przygotować more incredible bash, soft, mapy, odpowiednie karty SD.

Super, dzięki, zgłębię temat. Jesteś w stanie jeszcze podpowiedzieć od którego softu zacząć wgrywanie wersji EU i później w jakiej kolejności wrzucać aktualizacje?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.