Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapy MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, piti82 napisał(a):

Nowe mapy stary problem, od kilku dni nie potrafię zainstalować, 1% instalacji i komunikat aby włożyć kartę w slot...ręce opadają

Format partycji z danymi navi.

Opublikowano
3 minuty temu, turzol napisał(a):

Format partycji z danymi navi.

Jak w połowie roku wyszły mapy 2025/2026 to poszły bez problemu. 

Chyba będę musiał się do Ciebie zgłosić w razie czego

Opublikowano

Sam zrobisz format 5F jak masz VCDS.

Opublikowano
18 minut temu, piti82 napisał(a):

Jak w połowie roku wyszły mapy 2025/2026 to poszły bez problemu. 

Chyba będę musiał się do Ciebie zgłosić w razie czego

które i tak nie mają dróg wybudowanych 2 lata temu :P

 

Opublikowano
3 minuty temu, Wideoclub napisał(a):

które i tak nie mają dróg wybudowanych 2 lata temu :P

 

No niestety, zdarza się

Opublikowano
21 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Sam zrobisz format 5F jak masz VCDS.

Nie mam, rok temu ten sam problem, mapy próbowałem wgrywać nawet przez czerwone menu, to zaczęło usuwać to co jest, po czym nagle za kolejnym razem zainstalowały się normalnie🤔

 

Edit: wychodzi na to, że muszę instalować mapy przez czerwone menu, instalacja dochodzi do 3% i wywala błąd, po czym usuwa jakieś mapy, a następnie po restarcie systemu mapy juz instalują się z memu pielęgnacji systemu

Edytowane przez piti82

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam . Zgrałem sobie nowe mapy na kartę , wszystko syn zrobił ze sztuką. Kiedy wkładam do slotu i uruchamiam oktualizacje map pokazuje że nie ma zawartości. Proszę o wyrozumiałość nie śmigam w tych tematach a chciałbym mieć nowe mapy . Może ktoś by wytłumaczył co źle robię i jak przez to przejść  . Wrzucam fotki z mmi 

IMG_0383.jpeg

IMG_0382.jpeg

IMG_0356.jpeg

IMG_0341.jpeg

IMG_0340.jpeg

Opublikowano

Masz licencję na mapy tylko do 2019r. Trzeba zrobić patch jednostki MMI.

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Masz licencję na mapy tylko do 2019r. Trzeba zrobić patch jednostki MMI.

Dziękuję bardzo za odp . A możesz mi podpowiedzieć po krotce jak to zrobić ? Będę bardzo wdzięczny . Nie śmigam w takich tematach ale może jakoś bym to ogarną 

Opublikowano

Przeczytaj ten temat od pierwszej strony, opisywałem już kilka razy tutaj:wink:

Opublikowano

Witam.

Panowie:)  Czy mapy z tego roku  HIGH2_P430_EU_202545. ↓ podejdą  do mojej jednostki mmi mhs2_er_au_p1242.

Mialem jednostkę patchowaną  aktywatorem Congo i wgrywane już mapy 2023/2024 dwa lata temu. 

Opublikowano

Skoro wgrywałeś aktywatora Congo, to masz małą nawigację. Te mapki nie są do tej nawigacji. Do Twojej ostatnie mapy były 2024 i już innych nowszych nie będzie.

Opublikowano

Dzięki Muskel1. 

Jesteś niezastąpiony. 😎

Opublikowano

Witam mam pytanie Audi A4 B9 z softem MHI2Q_ER_AUG22_P5092 jak zainstalowac najnowsze mapy?

Czytalem o patchu ale nic nie znalazlem dla tej wersji softu

Opublikowano

Jest wszystko opisane wielokrotnie nawet tutaj. 

Opublikowano

Znalazlem skad pobrac MiB w wersji 3.7.1 tylko nie umiem teraz wyszukac co mam dalej zrobic po aktualizacji softu. Blad svm skasowany. Szukam rozwaizania lub podpowiedzi. Fajnie by bylo gdyby to bylo podpiete pod pierwszy post, byloby o wiele latwiej.

Opublikowano

zacznij od pierwszej strony... i zapoznaj się z tym co koledzy  napisali z zrozumieniem...

nie rób nic na "pałe" bo możesz uszkodzić jednostkę...

ps.

prawidłowy MIB to: V3.6.0 i tego finalnie powinieneś użyć...

ale tak jak koledzy pisali... wszystko to co potrzebujesz jest już

kilkukrotnie opisane...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pojawiły się oficjalne aktualizacje map 2026/2027 wersja P450 do jednostek Harman.

 

https://updateportalmaps.blob.core.windows.net/maps/HIGH2_P450_EU_202625.zip

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Witajcie, czytam i czytam i już zgłupiałem... Mając wersje softu MHI2Q_ER_AUG22_P5092 mogę zainstalować More Incredible Bash z patchami żeby zaktualizować mapy czy muszę najpierw podnieść wersję softu?

Opublikowano

Możesz. Nie ma wyżej wersji do instalki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.