Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... słyszałem że Malik ma skakać , miałem nie jechac ale qrva zobaczyć go rozmazanego na asfalcie bezcenne

Bułka z masłem. Do pracy tak dojeżdzam kurva :decayed:

Najwyżej jak damy w palnik za mocno w piątek to zarzygam instruktora :polew:

eSa zapisana na Kościół Scjentologiczny. Nie do ruszenia :tongue4:

Opublikowano

Oniak :notworthy: :notworthy: :notworthy: zarabista wiadomość

bierzmy 1 l wiecej :good:

Anno nie rozśmieszaj Oniaka :polew:

Opublikowano

adaho + Oskaro 59-60

O kurfa... chlopaki... nie wiedzialem... :polew:

Opublikowano

adaho + Oskaro 59-60

O kurfa... chlopaki... nie wiedzialem... :polew:

Stary!! Jeszcze 2 miało się tam dotrzepać, ale chyba wymiękli :polew:

Opublikowano

Wiec ono + 1 + 5x 0,75.

:doh1: :doh1: :doh1: o matko ...

Opublikowano

Słyszałem że na tym zlocie mają skakać na spadochronach , słyszałem że Malik ma skakać , miałem nie jechac ale qrva zobaczyć go rozmazanego na asfalcie bezcenne .Wiec ono + 1 + 5x 0,75.

Wreszcie podjąłeś męską decyzję :good::banan:

Opublikowano

5x 0,75.

Ale to na piatek? :mysli:

Gute decizjone :good:

Opublikowano

5x 0,75.

Ale to na piatek? :mysli:

Gute decizjone :good:

lepiej na sobotę bo na lotnisko nie wjedzie :naughty::decayed:

Opublikowano

lepiej na sobotę bo na lotnisko nie wjedzie :naughty::decayed:

Hmm... a sprawdzcie mu prawko, ciekawe czy wjedzie :decayed:

Opublikowano
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

czemu tu pitolicie a nie w temacie "Poezja zlotowa" :mysli:

Opublikowano

a mowia ze to Poznan wszedzie spamuje i robi OT :gwizdanie:

Opublikowano

ZAMYKAM

:polew:

Opublikowano

Czy jak opłacę za sobotę 85 zł. to mogę zabrać 8-letniego syna? Gdzie do odbioru identyfikatory na sobotę? Pozdrawiam hirszupl Toruń.

Opublikowano

Czy jak opłacę za sobotę 85 zł. to mogę zabrać 8-letniego syna? Gdzie do odbioru identyfikatory na sobotę? Pozdrawiam hirszupl Toruń.

tak oczywiście ...do odbioru będą w sobotę w ośrodu z rana ..... damy nr tel tym co na sobotę jadą ....

Opublikowano
  • Autor

LISTA OSÓB NA CAŁY ZLOT - ZAMKNIĘTA

Opublikowano

Lexpar potrzebuje pokój jednoosobowy.

Znajdzie się?

Hmm, trudno.

Nie pisałem się wcześniej, bo obiecałem Raggaman-owi pomoc przy sprawie rodzinnej.

No i niestety lista się zamkła.

A 120 miejsc to chyba duża za dużo :>

Bardzo żałuję, że nie zobaczę Malika i Suliego jak skaczą, he,he,he

Na pocieszenie widzę, że paru zasłuzonych klubowiczów też nie ma na liście.

Opublikowano

Lexpar potrzebuje pokój jednoosobowy.

Znajdzie się?

Hmm, trudno.

Nie pisałem się wcześniej, bo obiecałem Raggaman-owi pomoc przy sprawie rodzinnej.

No i niestety lista się zamkła.

A 120 miejsc to chyba duża za dużo :>

Bardzo żałuję, że nie zobaczę Malika i Suliego jak skaczą, he,he,he

Na pocieszenie widzę, że paru zasłuzonych klubowiczów też nie ma na liście.

Widzę , że jest jeszcze pare osób na czarno to wal do organizatorów :hi:

Opublikowano

lex, przyjezdzaj, jakies miejsce zawsze sie znajdzie do noclegu :wink4:

Opublikowano

Widzę , że jest jeszcze pare osób na czarno to wal do organizatorów :hi:

Świeżo wpisani, pewnie wkrótce zapłacą :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.