Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b6] Audi exclusive fajna wersja na projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

Jestem na forum od dawna, niektórzy mnie znają inni jeszcze nie heheh.  Trochę tych  audi już  było co widać w dolnym opisie mojego konta. 

No dobra do rzeczy. Miało być A4 B5 quattro ale że nie znalazłem nic fajnego a przypadkowo na OLX wyświetliło mi się fajne A4 B6 30 km ode mnie to postanowiłem podjechać i zobaczyć. 

Pacjent to Audi A4 b6 z 2004 roku avant silnik 2.5 tdi 180 KM oznaczenie silnika BAU - najbardziej poprawiona jednostka. Auto pochodzi od pierwszego właściciela i jest całe w oryginalnym lakierze . 

 

 

Nie będę się rozpisywał o wyposażeniu , bo są tu sami specjaliści i po zdjęciach będą wszystko wiedzieli . 

 

No dobra auto posiada :

- Quattro  tiptronic

- webasto  (ma może ktoś sprawnego pilota ;o) )

- wszystkie lusterka asferyczne (boczne elektryczne , el. składane)

- szyber dach 

- czujniki przód i tył 

- fotele elektryczne i podgrzewane , tylna kanapa również podgrzewana 

- tapicerka oryginalna z pakietu audi exclusive w niespotykanym kolorze - podobno ten kolor wychodził tylko w kabrioletach 

- fotele sportowe 

- bi-xenony

- drl

- clh

- rns

- zawieszenie obniżone 

- kierownica z multifunkcją 

- tempomat 

- kolorowy fis

 

Z rzeczy które zostały wykonane to rozrząd kompletny , olej i wszystkie filtry , dołożone listwy s-line  no i walka z rudą pod listwami i na przednich błotnikach. Wszystko zostało zdarte do gołej blachy i zrobione tak jak trzeba. błotniki przednie zakonserwowane . 

 

Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem ;o)

 

Z planów to :

-pełen zewnętrzny pakiet s-line , 

- wewnątrz czarna podsufitka 

- felga 19 cali 

- bi-ledy  (miałem już jedne lampy na które czekałem dwa miesiące ale niestety wykonanie było bardzo słabe jak dla mnie i odesłałem)

 

No to teraz kilka zdjęć . 

 

 

Zaraz po zakupie 

651BB6B2-BC0B-403E-B3CB-8C99032E02FB.jpeg.4a1d45c5bb9e50907b60d0c1e77ce734.jpeg3D847CDF-1E89-421E-9E28-36B1E1FF052A.jpeg.6fef0aa493dc8edcb0fcae052494fa2a.jpeg8ACE94FC-875A-4A22-9E0F-E62544AA521F.jpeg.e01585390acdf24f123b262183f7e002.jpegD379334F-1411-4E62-86CD-70024A08A4D1.jpeg.36b83eb30dbcf4367b6ddc1adec9fa7e.jpeg0766E5BC-1A79-40D5-AA01-550D035ADB8A.jpeg.051d8f5b400958244593b377eb22e94c.jpeg

 

Tak auto wyglada obecnie po polerce z listwami s-line

CAB8D369-AAAF-4BE4-B8AA-968CBA1A418C.thumb.jpeg.fb7d415df553fbd4d7e0a3b8b9ccc3fb.jpegFAC2AE93-A1A9-41E7-9855-DB9F972F4DE3.thumb.jpeg.7744ddc584b15357737e05e73af8e505.jpegEA5E078A-0C3C-40E0-A9D7-3373424CCB32.thumb.jpeg.2f8a5c3b66021961e2319ed5c406f769.jpeg9DE96D95-8216-4FCD-AD83-B7D24E061285.thumb.jpeg.3741bae955db6515d4bad7f13245a33e.jpegAFE223B1-BE64-4A49-979E-631A08CFE139.thumb.jpeg.4f5326074e7db2d3afbc818f2d2c65bc.jpeg2D85B30B-B39B-42BC-86EE-34259E19997D.thumb.jpeg.b570438b3cbd0cd11fa782b706bc9b44.jpeg58D1D135-5ECF-4F73-8BF9-E695A5170017.thumb.jpeg.5bd06728a0475c3a2eaf97a450fc2066.jpegB3EE500F-D6AE-4677-88FE-76ED9BA76F08.thumb.jpeg.31da66a19cdd1d01dd80f5cfdf187666.jpeg96E461A7-F7FB-4DE8-BE73-EB55525C8EEB.thumb.jpeg.e911a423fa85e7c191ec88a3374c37c8.jpeg80A264E8-197C-49F6-84A1-125F9AA8E7DC.thumb.jpeg.3b11a0ff870018aa44c2c6eb7b5d8035.jpeg2037C040-1589-483D-8E15-E13B98D0E165.thumb.jpeg.85593216a0ff6a9226d7e376e812c34c.jpeg1E43AB51-CE63-4605-B3D8-ADCE424244A8.thumb.jpeg.e475cd072d2e2b8527daf9d7250a7458.jpeg8D964E98-589F-4F04-AEFA-3165053E656B.thumb.jpeg.aa194122e08e40133e9bcf699ca15965.jpegC72BBED5-84FE-406D-8976-DA29C62A8D03.thumb.jpeg.d557a247d78f1c64dd780e970271340d.jpeg

Edytowane przez peter22

Opublikowano

Dobrze wyposażone B6:kox: Te skóry nie wyglądają jak na 300k przelotu. Ktoś chyba nieźle dbał o nie:wink:Plany na mody odpowiednie. Niech służy:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Wandej napisał(a):

Dobrze wyposażone B6:kox: Te skóry nie wyglądają jak na 300k przelotu. Ktoś chyba nieźle dbał o nie:wink:Plany na mody odpowiednie. Niech służy:thumbup1:

Skory są już po pierwszym czyszczeniu . Zrobi się cieplej to będzie konkretnie wyczyszczona i zabezpieczona . Auto miało jednego właściciela i nie był to jakiś młodzieniec . Zostały jeszcze obcierki na zderzakach , ale z uwagi ze jest plan na s- line nic z tym nie robiłem . 

Edytowane przez peter22

Opublikowano

Nie chcesz tej kiery na 4ramienną z B7 zamienić? 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Langista napisał(a):

Nie chcesz tej kiery na 4ramienną z B7 zamienić? 

Będę zmieniał ale nie na taka z b7 . Chce tez z łopatkami . 

Opublikowano

Szykuje się ciekawy projekt :whistling: Nawet fajnie doposażona ta b6 B)

Opublikowano

Fajnie ze środek exclusive,ciekawie to wyglada,powodzenia w modach 

Opublikowano
  • Autor

Trochę gratów już mam ogarniętych na wymianę , czyli trzecie światło stopu , grill Ala rs - będzie pasował w przyszłości do kratek s-line , cały zestaw olej filtry do skrzyni oraz moduł do świateł dziennych . 
 

 

82DAA609-5C80-46E9-8E02-05CA1C7A7516.jpeg

18B7D2D5-EBFB-4541-A74F-34FDF94458A3.jpeg

C989C11A-094F-4A50-A27B-83150E21743D.jpeg

44776E4A-B4F2-4FF8-AF61-3C7CFE40BDFE.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj kupiłem jeszcze lampy bi-xenony  jako dawca do przerobienia na bi-led . Czekam tez na nowe klosze z Ali . Zobaczymy co z tego wyjdzie. 
 

decyzja padła na zrobienie samemu , ponieważ kupiłem zestaw zrobiony pode mnie ale niestety wykonanie mnie przeraziło i odesłałem . 
Na zdjęciach wyglądały super niestety jak otworzyłem paczkę to tak samo szybko ja zapakowałem i odesłałem . 
 

9E5937DB-81F0-43CC-A316-6E34768B4B8B.jpeg

AC6264C4-A359-470A-BA24-A145F1C7CBDA.jpeg

5E4862AD-4510-499A-8A07-E9719AB8A637.jpeg

715A3E71-B31D-4CF9-8A6B-826E6786A69D.jpeg

Opublikowano

Nie ustaliłeś z wykonawcą, że środek będzie czarny?

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Langista napisał(a):

Nie ustaliłeś z wykonawcą, że środek będzie czarny?

Miał być czarny , mówię o wykonaniu estetycznym , ze było tragiczne . Nie wyczyszczone dobrze klosze od starego kleju , na malowanym środku na czarno widać jak ktoś jechał grubym papierem i wszystko siadlo

Opublikowano
18 minut temu, peter22 napisał(a):

Miał być czarny , mówię o wykonaniu estetycznym , ze było tragiczne . Nie wyczyszczone dobrze klosze od starego kleju , na malowanym środku na czarno widać jak ktoś jechał grubym papierem i wszystko siadlo

Mógłbyś powiedzieć od kogo takie babole ?
Sam przymierzałem się do zakupu gotowych bi ledów, nie chciałbym się naciąć.

Opublikowano

Na tych zdjęciach to w sumie nic nie widać, to ciężko ocenić..

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Langista napisał(a):

Na tych zdjęciach to w sumie nic nie widać, to ciężko ocenić..

Zdjęcia dostałem od gościa przed wysyłka i tez nie miałem zastrzeżeń jak je oglądałem . Niestety na żywo wyglądały słabo 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Patryk14 napisał(a):

Mógłbyś powiedzieć od kogo takie babole ?
Sam przymierzałem się do zakupu gotowych bi ledów, nie chciałbym się naciąć.

Dariusz żebrowski sprzedaje na fb . Ja dostałem namiar od chłopaka , który wcześniej od niego kupił i były Ok . Mimo to nie robił problemów ze zwrotem . A dlaczego tez je odesłałem , bo każda lampa była z innej parafii . Jedna była xenon przerobiony na bi led a druga zwykła lampa przerobiona na bi led. Mocowania zaślepek spawane itd. Może tylko ja tak trafiłem , ale na lampy czekałem 2 miesiące i takie kwiatki przyszły 

Opublikowano
47 minut temu, peter22 napisał(a):

Dariusz żebrowski sprzedaje na fb . Ja dostałem namiar od chłopaka , który wcześniej od niego kupił i były Ok . Mimo to nie robił problemów ze zwrotem . A dlaczego tez je odesłałem , bo każda lampa była z innej parafii . Jedna była xenon przerobiony na bi led a druga zwykła lampa przerobiona na bi led. Mocowania zaślepek spawane itd. Może tylko ja tak trafiłem , ale na lampy czekałem 2 miesiące i takie kwiatki przyszły 

Dziękuję Ci bardzo za info. Też z nim rozmawiałem i miałem nawet od niego brać lampy jak się tylko fundusze pojawią. Dobrze że zapytałem.
Ogólnie osoba bardzo polecana na wielu grupach.

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, Patryk14 napisał(a):

Dziękuję Ci bardzo za info. Też z nim rozmawiałem i miałem nawet od niego brać lampy jak się tylko fundusze pojawią. Dobrze że zapytałem.
Ogólnie osoba bardzo polecana na wielu grupach.

wiem, dlatego sam się zdziwiłem że ludzie chwalą a ja dostałem takiej słabej jakości . Tym bardziej mówiłem , że zależy mi na tym , żeby lampy nie miały klejonych uchwytów i były bez skazy . 

Opublikowano

O bazę w postaci bixów zapytaj @Exmi albo @rafi10612 . Kupowałem od nich części i było ok. Plusem Xenon Plus (bixów) jest to, że możesz wsadzić większą soczewkę, bo 3". Może przeróbki podejmie się @KoJ@K. Ostatnio wystawiał biLEDy do B6.

 

Co do auta to fajna baza, będę obserwował temat. :) Do listy modów dodałbym hamulce 320/288 albo 345/300.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, george napisał(a):

O bazę w postaci bixów zapytaj @Exmi albo @rafi10612 . Kupowałem od nich części i było ok. Plusem Xenon Plus (bixów) jest to, że możesz wsadzić większą soczewkę, bo 3". Może przeróbki podejmie się @KoJ@K. Ostatnio wystawiał biLEDy do B6.

 

Co do auta to fajna baza, będę obserwował temat. :) Do listy modów dodałbym hamulce 320/288 albo 345/300.

Ja mam oryginalnie bi-xenon i kupiłem drugie takie lampy również bi-xenon, żeby je przerobić na bi- led  chciałem do przerobienia wykorzystać taki zestaw 

Projektory Bi-Led 2.5 OTTO + Zestaw do rozklejania za 899,99 zł z Kraków - Allegro.pl - (12255579003)

 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj udało się zmienić panel z włącznikach esp i pdc. Wymieniłem tez 3 światło stopu i grill. 
 

A695496D-109E-453C-BA68-C5C2D0E4AA45.thumb.jpeg.ce513cfb74537a32991ef94104618c8f.jpeg3E3899F5-B28B-4A23-85CC-5AAEE108E85F.thumb.jpeg.b716f96c2300e064a2857293eb1afa20.jpeg

 

Resztę zdjęć może uda się jutro zrobić bo dzisiaj już było ciemno 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.