Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0tfsi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratki! już niedługo będzie więcej fajnych tematów o A6 niż A4 na tym forum ;-)

Opublikowano
4 godziny temu, was002 napisał(a):

Gratki! już niedługo będzie więcej fajnych tematów o A6 niż A4 na tym forum ;-)

Suma sumarum C7 to jedno z ładniejszych Audi na rynku ;) ja już mam 3 sztukę 

Opublikowano
W dniu 6.02.2023 o 14:36, duffy napisał(a):

 hamulec akebono z tarczą 390mm z przodu, 

 

Jaka najmniejsza felga wchodzi na te 390mm ?

Opublikowano
Godzinę temu, granatowy napisał(a):

Jaka najmniejsza felga wchodzi na te 390mm ?

19 cali ale nie każda. Na pewno felga S5 mieści ten setup.

Opublikowano

przy kole 21 cali trzeba było wsadzić hamulce 420 ładniej by wypełniło felgę . 

Opublikowano

Piękny sedan:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, peter22 napisał(a):

przy kole 21 cali trzeba było wsadzić hamulce 420 ładniej by wypełniło felgę . 

Ten już miałem, zmieniłem tylko tarcze i klocki. 

Może kiedyś włożę 420/356 na tą chwilę zostaje jak jest. Po stage 2 pomyślimy :wink:

3 godziny temu, instruktor83 napisał(a):

Piękny sedan:thumbup1:

Dzięki 

Opublikowano
12 godzin temu, peter22 napisał(a):

przy kole 21 cali trzeba było wsadzić hamulce 420 ładniej by wypełniło felgę . 

U Ciebie tez nic straconego? Można montować 420mm:decayed:

Opublikowano
9 minut temu, Wandej napisał(a):

U Ciebie tez nic straconego? Można montować 420mm:decayed:

No i mnie ograniczeniem jest koło zimowe 19 cali . ?

Opublikowano
  • Autor

Na razie tylko przyłożona ale widać że czegoś tam brakowało. 

Jakaś podróbka na wzór s6. 

 

IMG_20230210_101720.thumb.jpg.a7a4777340926ced17572f519fd2ec79.jpg

IMG_20230210_101625.thumb.jpg.25d69124373fa629b44d1772ad773d67.jpg

IMG_20230210_101620.thumb.jpg.a94f52683ea7241aee5afcf576c1838c.jpg

IMG_20230210_101543.thumb.jpg.52f30924afb5bd5530e0fe78375be22d.jpg

IMG_20230210_101519.jpg

Opublikowano

Jakby ciut przymała. Te koła ryją beret :kox:

Opublikowano

Bardzo fajny białas, nawet to srebrne koło tu pasuje :thumbup1: osobiście, to bym założył szersze opony 255/265. Bo przy stage 2 może być problem z przyczepnością :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Szersze opony mogłyby być problematyczne, przód idzie jeszcze trochę na dół. Pierwszy przegląd zaliczony, pierwsze gratisowe mycie też :thumbup1:IMG_20230213_121130.thumb.jpg.788e90567ff337e6994ecb62039f3f45.jpg

IMG_20230213_121145.thumb.jpg.286bc1213e8731f119a7f060b35b3fac.jpg

 

 

Edytowane przez duffy

Opublikowano
  • Autor

Środkowa część zderzaka oklejona i zamontowana

 Screenshot_2023-02-10-22-56-07-708_com_miui.gallery.thumb.jpg.9aaba08543e134e6655f9cea09b49f24.jpg

Opublikowano

Ile płacileś za swap przednich zacisków?

Opublikowano
  • Autor

Kupowałem jakieś dwa lata temu, nie pamiętam. Pytaj @Wandej wrzuci ci aktualne ceny. 

Edytowane przez duffy

Opublikowano
W dniu 6.02.2023 o 14:36, duffy napisał(a):

3.0tfsi Ameryka a więc tiptronic i wersja 333KM 

Z ciekawego wyposażenia 

-HUD 

-kamery360

-sam parkuje

-klapa otwierana z kopa 

-keyless

-czarny sufit 

-rolety w drzwiach z tyłu i elektryczna tylnej szyby (aktualnie nie działa nie wiedzieć czemu ale dojdziemy) 

-fotele elektryczne z pamięcia  grzane i wentylowane z przodu + elektryczna regulacja kolumny kierownicy 

-asystent pasa 

-czujniki martwego pola 

-światła LED 

-acc

-bose 

-pakiet Black 

 to chyba tyle, mi niczego nie brakuje. 

od siebie składając wlozyłem od razu gwint eibacha, hamulec akebono z tarczą 390mm z przodu, tył na razie seria. 

koła z poprzedniej C7 i wyszło moim zdaniem bardzo ładnie. Widzę po komentarzach że nie tylko mi więc chyba jest spoko. 

Zamówiłem dzisiaj taki spoiler w piano Black, zobaczymy jak to się spasuje

 

 

 

 

 

 

Na pewno sam parkuje? nie widzę czujników pod park assista :think2:

Opublikowano
7 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

Na pewno sam parkuje? nie widzę czujników pod park assista :think2:

Żony auto ma ?

 

image.png.20758b4f986f902f4beaa4c19a3dea22.png

Opublikowano
  • Autor

Żona na razie nie chce nią jeździć, czeka na "normalne zawieszenie" ?Biała też ma w opcjach w mmi parkowanie, ma przycisk na panelu nad klimatronikiem..?ile powinno być czujników? 6 z przodu i 6 z tyłu? 

W sumie przez 5 lat jak mam C7,    uruchomiłem tego asystenta kilka razy żeby zobaczyć jak działa, jakoś nie ufam że felgi nie zahaczy, w białej jeszcze nigdy. 

Zabiliście mi teraz ćwieka, wrócę na weekend to muszę to sprawdzić 

Edytowane przez duffy

Opublikowano

tak, z asystentem parkowania 6x przód i 6x tył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.