Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] RNS-E nie czyta wszystkich mp3


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

czyli tego ograniczenia 400 plików nie da się przeskoczyć? :no: bo wgrałem na kartę 41 folderów (prawie pełna karta) a pokazuje tylko 31 :thumbdown: i to nie ważne czy są wszystkie oddzielnie czy powrzucam je do folderów "główniejszych"... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E nie czyta polskich znaków,oraz nazwa plików mp3 nie może być dłuższa niż 14 znaków.Miałem ten sam problem,poskracałem nazwy plików (wszystkie zbędne nawiasy,przecinki,myślniki oraz polskie znaki) i RNS-E zaczęło czytać wszystkie utwory.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprobowal stworzyc partycje Partition Magic'iem, bo tego narzedzia uzywam ale na hdd, nigdy nie robilem partycji na pamieci flashowej wiec nie wiem czy i jak wyjdzie i jak potraktuje to navi.

Raczej nie uda ci sie zrobic pod Windowsem XP partycji na SD.

MiniCD Gentoo- Linux, tym sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to partition magic nie umie zarządzać partycjami na nośnikach typu flash, chyba że wersja powyżej 8 ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam za odkop, ale mam problem. RNS-E nie odtwarza mi wszystkich MP3. Widzi ładnie wszystko, ale nie których po prostu nie chce odtworzyć. Nie wiem o co chodzi, wszystkie mają te same parametry. Może ktoś wie co na to poradzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czegoś nie przeoczyłem, czasem się zdarza. Jednak wszystkie MP3 spełniają warunki nazwy i prędkości, karta jest też odpowiednio sformatowana, ale mimo to nie odtwarza wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dum dum czytaj w kołko az zrozumiesz odp masz w tym watku stron zaledwie 4 , niechce sie ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sory za odkopanie ale nie wiedzialem czy podpiąć się tu czy w temacie RNS-E od A do Z.

Mam taki problem, że navi mi mp3 z CDka zczytuje i nic nie gra, tak jakby się zapętlała. Specjalnie wrzucałem jedynie 15 kawałków.

A drugi bardziej irytujący, nie czyta mi ani jednej karty. Próbowałem już 3 różnych, wszystkie SD (nie HC) o pojemności 1GB 1GB 2GB. Nie ruszyło ani jednej. Czy ja mam coś w ustawieniach zmienić aby mi zczytało? Jedynie co robię to wkładam kartę zamykam panel, zmieniam na MP3 wskazuje źródło pamięć, ale przy obu pozycjach (bo wkładałem i pojedyńczo i podwójnie) mam napisane Pusty.

WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakis fajny programik ktory uzywacie do 'normalizowania' wszystkich mp3 w/g wymagan RNS ?

tak ps. zakupilem dzis karte sd platinum 4gb widzi ja, wczesniej mialem noname 2gb rowniez bylo ja widac

natomiast mam problem z nieczytaniem niektorych utworow, rns widzi je ale nie chce odczytac, polskich liter nie ma, przecinkow, srednikow itp dlugosc nazwy rowniez w zakresie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sory za odkopanie ale nie wiedzialem czy podpiąć się tu czy w temacie RNS-E od A do Z.

Mam taki problem, że navi mi mp3 z CDka zczytuje i nic nie gra, tak jakby się zapętlała. Specjalnie wrzucałem jedynie 15 kawałków.

A drugi bardziej irytujący, nie czyta mi ani jednej karty. Próbowałem już 3 różnych, wszystkie SD (nie HC) o pojemności 1GB 1GB 2GB. Nie ruszyło ani jednej. Czy ja mam coś w ustawieniach zmienić aby mi zczytało? Jedynie co robię to wkładam kartę zamykam panel, zmieniam na MP3 wskazuje źródło pamięć, ale przy obu pozycjach (bo wkładałem i pojedyńczo i podwójnie) mam napisane Pusty.

WTF?

Nie ma opcji zeby zwyklej karty sd nie czytalo. A ze zrodlem to mp3 i powinno trybic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sory za odkopanie ale nie wiedzialem czy podpiąć się tu czy w temacie RNS-E od A do Z.

Mam taki problem, że navi mi mp3 z CDka zczytuje i nic nie gra, tak jakby się zapętlała. Specjalnie wrzucałem jedynie 15 kawałków.

A drugi bardziej irytujący, nie czyta mi ani jednej karty. Próbowałem już 3 różnych, wszystkie SD (nie HC) o pojemności 1GB 1GB 2GB. Nie ruszyło ani jednej. Czy ja mam coś w ustawieniach zmienić aby mi zczytało? Jedynie co robię to wkładam kartę zamykam panel, zmieniam na MP3 wskazuje źródło pamięć, ale przy obu pozycjach (bo wkładałem i pojedyńczo i podwójnie) mam napisane Pusty.

WTF?

może jakiś stary soft masz :mysli: lub uwalony czytnik :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...