Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dwa samchody tej samej klasy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. znalazłem na pewnym forum hiszpańskim zestawienie dwóch samochodów AUDI A5 i bmw seria 3.padło dużo komentarzy że koncern AUDI poprostu skopiował cały model karoseri od BMW.nie posądzam BMW ani AUDI o szpiegostwo przemysłowe ale osądźcie sami kto kogo skopiował.

7592783946127b8b.jpg

2975772065b93f06.jpg

odnosząc się do tematu kto kogo kopiuje jak sądzicie czy te BMW F3 SPORTVAN nie przypomina wam jakiegoś samochodu który już jest od kilku lat na rynku??????? mile widziane skojarzenia :cool:

f92bdd7de4cd4ecc.jpg

proszę o nieosądzanie mnie o nastawienie anty BMW. temat jest coś w rodzaju ankiety. :a4fan: pozdrawiam

Opublikowano

powiem szczerze ze do teraz rowniez myslalem ze one sa podobne. szczegolnie jesli chodzi o tyl. ale te zdjecia mnie z tego wyleczyly. ufff... :twisted:

Opublikowano

No coz sa podobne, ale tyle na tym rynku stworzono, ze chyba nie trudno o podobny desing. :confused:

A wezmy naszego beskida i twingo, co bylo pierwsze. :rotfl:

Opublikowano

Coraz trudniej odróznić samochody od siebie, teraz pojedyncze elementy sa charakerystyczne dla danej marki reszta taka sama.

Opublikowano
odnosząc się do tematu kto kogo kopiuje jak sądzicie czy te BMW F3 SPORTVAN nie przypomina wam jakiegoś samochodu który już jest od kilku lat na rynku??????? mile widziane skojarzenia :cool:

Seat Leon

Opublikowano

Audi ładniejsze .... :twisted:

Opublikowano
Audi ładniejsze .... :twisted:

o wiele :twisted:

Opublikowano
o wiele :twisted:

Przecież wszystkie Audi mają podobny design i myślę, że to nie Audi zrobiło plagiat...

Opublikowano
Seat Leon

jest to odpowiedź więcej niż prawidłowa :exclaim: :biggrin:

Opublikowano
tyle na tym rynku stworzono, ze chyba nie trudno o podobny desing

Jest moda to klepią podobne auta żeby się podobały

Opublikowano

Jeden i drugi jest ładny. Czy ktoś kogoś skopiował? To wiedzą tylko włodarze tych marek, ale to raczej wynika z popytu, a nie jakieś chorej konkurencji /mam nadzieje :twisted: /

Opublikowano
Seat Leon

jest to odpowiedź więcej niż prawidłowa :exclaim: :biggrin:

ja tu widze mieszanke alteii i s-maxa

Opublikowano

nie ma co porównywać, BMW jest brzydsze :twisted:

Opublikowano

Teraz klient to bedzie miał dylemat niezły przy zakupie bo sa naprawde podobne, Audi ma ciekawsze wnetrze, BMW ma kuszące silniki biturbo benzyna i diesel. :rolleyes:

Opublikowano

Przód - remis

Z boku- wygrywa audi

z tyłu- tym bardziej audi

Tylko te nieszczęsne silniki.. Audi dawno nie zrobiło czegoś na miare 1,8T w latach 90 ;)

Opublikowano

nie wiem, dla mnie to dwa różne auta... nie wiem gdzie wy podobieństwa widzicie. No chyba tylko takie, że to ten segment auta....

Ta bejca F3 to MPV, więc z wyglądu jest podobna do innych...

Opublikowano

Dla mnie tez, moze troche podobne ale to ta sama klasa i jak dla mnie to BMW to chyba spodoba mi sie dopiero w M3, a AUDI podoba mi sie juz w serii. :smile:

Opublikowano

Poprostu niemiecki wizerunek aut

Opublikowano

ciekawe jakie byłyby opinie jak bym zarzucił tymi fotami na forum BMW???????????? :rolleyes:

Opublikowano
Poprostu niemiecki wizerunek aut

Mam dokładnie takie samo odczucie.

Poza tym, mi tył tej nowej BM'ki przypomina "dupcie" Merców.

Bodajże C klasy( albo E :wink: ?)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.