Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi vs Skoda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, igo89 napisał(a):

A Webasto dogrzewa od razu płyn chłodniczy czy tylko kabinę ?

Fabrycznie nie, gdyż tak jest zakodowane, że zawór N279 na to nie pozwala. Można zmienić kodowanie i wtedy dogrzewa także silnik.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Fabrycznie nie, gdyż tak jest zakodowane, że zawór N279 na to nie pozwala. Można zmienić kodowanie i wtedy dogrzewa także silnik.

No to wtedy jak dogrzewa silnik ma to sens inaczej trochę słabo bo benzyna naprawdę szybko łapie temperaturę.

Opublikowano

No fabrycznie właśnie nie. Ja u siebie zakodowałem żeby dogrzewał. 

Opublikowano

Kupujac nowe auto nie musisz, się o to martwić, zapiszą Ci w konfiguratorze

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.01.2024 o 22:01, Dev napisał(a):

Kupujac nowe auto nie musisz, się o to martwić, zapiszą Ci w konfiguratorze

Ale co dokładnie zapiszą w konfiguratorze bo nie rozumiem :) Dorzuciłem to Webasto i zonk wywala koła 19 cali z pakietu competition plus i wrzuca też 19 ale takie : Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx19", 5 - ramienne z ramionami w kształcie gwiazdy, w tonacji tytanu, matowe, polerowane, z oponami 245/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

 

W dniu 6.01.2024 o 21:57, Muskel1 napisał(a):

No fabrycznie właśnie nie. Ja u siebie zakodowałem żeby dogrzewał. 

No o to mi chodzi, że po zakupie auto przy Webasto trzeba od razu przekodować żeby dogrzewało silnik.

Edytowane przez igo89

Opublikowano

No ale to nie są nawet 2 min. roboty:wink:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

No ale to nie są nawet 2 min. roboty:wink:

To super sprawa ale dorzuciłem Webasto i wywala kola 19 cali z pakietu competition plusi wrzuca te koła też 19 cali : Obręcze kół ze stopu metali lekkich Audi Sport 8,5Jx19", 5 - ramienne z ramionami w kształcie gwiazdy, w tonacji tytanu, matowe, polerowane, z oponami 245/35 R19. 3-letnie ubezpieczenie opon w cenie.

Opublikowano

Ciekawe dlaczego. Pewnie chodzi o trzymanie emisji spalin. Czy te odrzucone koła/opony były szersze?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie wszystko to samo tylko wrzuciło inny wzór nie wiem dlaczego tak trochę to bez sensu jest.

Opublikowano

Te konfiguratory na stronie często łapią błędy, pewnie przy składaniu zamówienia i tak można połączyć wiele, co konfigurator by odrzucił.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Langista napisał(a):

Te konfiguratory na stronie często łapią błędy, pewnie przy składaniu zamówienia i tak można połączyć wiele, co konfigurator by odrzucił.

 

Czasem tak, ale tylko i wyłącznie do Webasto da się mieć tylko jeden wzór felg 19 cali  Zdjęcie poniżej.

A4B9.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Dev napisał(a):

:thumbup1:

Dev czy to prawda, że posiadając Webasto nie wolno tankować paliwa E10 gdzieś tak słyszałem i gdzieś pisało o tym.

Opublikowano

tak ale do odnosiło sie do A4 B6

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Dev napisał(a):

tak ale do odnosiło sie do A4 B6

Czyli tylko A4B6 ? Do B9 przy Webasto można w razie czego lać E10 bez strachu ?

Opublikowano

jo, te nowe juz sa przystosowane do E10

Opublikowano
26 minut temu, Dev napisał(a):

tak ale do odnosiło sie do A4 B6

B8  TFSI w rocznikach 2008 chyba również , tylko z Webasto , Napewno B9 ten problem już niedotyczy 

Opublikowano
5 minut temu, matbruk napisał(a):

B8  TFSI w rocznikach 2008 chyba również , tylko z Webasto , Napewno B9 ten problem już niedotyczy 

 

B6 i 7

B8 nie dotyczy

sprawdziłem przed chwilą

Opublikowano
1 minuta temu, Dev napisał(a):

 

B6 i 7

B8 nie dotyczy

sprawdziłem przed chwilą

Gdzies mi się o uszy obiło 2008 rok , widocznie B7 też wychodziły w tym roku , taki rok przejściowy między B7 i b8

Opublikowano
W dniu 6.01.2024 o 21:29, Dev napisał(a):

Jeżeli zamawiam nowe auto albo kupuje uzywkę to webasto jest nr 1 na liście wyposażenia. Pamietaj ze Nie zawsze będziesz wyjeżdżał z ciepłego garażu, a w obecnych warunkach klimatycznych auto po dwóch godzinach jest już zimne i często zaśnieżone. Przemyśl jeszcze raz dobrze swoją decyzję. 

 

 

Dev, każdy ma swoje priorytety. Ja bym nie mógł z kolei jeżdzić bez HUD, tak się przyzwyczaiłem. 

P.S. Im nowsze auto tym gorszy ekologiczny badziew i tandeta.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.