Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli szukać jeszcze w 75 - telemetryka ?

Opublikowano

Tak.

Opublikowano

Znalazłem ale nie pomogło mam chyba za starą wersję Conboxa?20260515_081948.jpg

Opublikowano
54 minuty temu, mttechcom napisał(a):

Znalazłem ale nie pomogło mam chyba za starą wersję Conboxa?20260515_081948.jpg

Jak nie aktualizowałeś conboxa to na pewno nie pójdzie bez kabla.

Opublikowano

Nie potrafię zaktualizować conboxa jest gdzieś info lub poradnik jak tego dokonać czy to wiedza poufna?

Opublikowano

Zakoduj najpierw poprawnie, bo tego nie zrobiłeś.

Opublikowano

Zdjęcie zrobiłem przed zakodowałem, dałem na ON, potem oczywiście reset MIB3 ale nie ruszyło.

Opublikowano

Źle zakodowane. To nie jest kwestia zmiany jednej adaptacji.

Opublikowano

No to już moja wiedza się kończy, możecie mnie naprowadzić, pewnie nie tylko mi się przyda ta informacja.

Opublikowano

Było już kilkakrotnie opisywane na forum, musisz poszukać😉

Opublikowano

Zrobie zdalnie trzeba zaktualizowac sterowniki w aucie , conbox + mmi +gatway , potrzebny kabel enet

Opublikowano
W dniu 14.05.2026 o 20:00, Muskel1 napisał(a):

Jeżeli zaktualizowałeś do wersji P5092_MU1329, to tak ten.

Rozumiem, i jego wrzucić do patcha w Bashu i wtedy do auta?

Opublikowano

Tak. Możesz też wrzucić wszystkie, ale ważne żeby ten właśnie też tam był . M.I.B. go sobie wtedy tam sam znajdzie, wybierze i zainstaluje.

Opublikowano
9 godzin temu, mttechcom napisał(a):

Znalazłem ale nie pomogło mam chyba za starą wersję Conboxa?20260515_081948.jpg

conbox i MIB w starych jak świat wersjach.

Oba moduły do aktualizacji

Opublikowano
6 godzin temu, Deniro napisał(a):

Zrobie zdalnie trzeba zaktualizowac sterowniki w aucie , conbox + mmi +gatway , potrzebny kabel enet

Możesz się do mnie odezwać wygląda jakbym już nie miał opcji PW ?

Edytowane przez mttechcom

Opublikowano
8 godzin temu, mttechcom napisał(a):

Możesz się do mnie odezwać wygląda jakbym już nie miał opcji PW ?

whats up +48 504 625 141

Opublikowano
16 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Tak. Możesz też wrzucić wszystkie, ale ważne żeby ten właśnie też tam był . M.I.B. go sobie wtedy tam sam znajdzie, wybierze i zainstaluje.

No właśnie też mi się obiło o uszy że można wszystkie. Dobrze ,dziękuję ,będę działał, zobaczę co się uda zrobić

Opublikowano

Muskel1 jeszcze raz wielkie podziękowania dla Ciebie i za cierpliwość w odpowiedziach, dzięki Twojej pomocy udało mi się zaktualizować MMi do najnowszej wersji, wgrać patcha odblokowując możliwość wygrywania nowych map no i co za tym idzie wgrać najnowsze mapy. 😄 Teraz biorę się za zakodowanie niektórych funkcji których mi brakuje i wykodowanie niepotrzebnych...jak coś będę się odzywał 😆. A tak na poważnie tu myślę już że sobie sam poradzę. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam

Opublikowano
4 godziny temu, sagittarius84 napisał(a):

Muskel1 jeszcze raz wielkie podziękowania dla Ciebie i za cierpliwość w odpowiedziach, dzięki Twojej pomocy udało mi się zaktualizować MMi do najnowszej wersji, wgrać patcha odblokowując możliwość wygrywania nowych map no i co za tym idzie wgrać najnowsze mapy. 😄 Teraz biorę się za zakodowanie niektórych funkcji których mi brakuje i wykodowanie niepotrzebnych...jak coś będę się odzywał 😆. A tak na poważnie tu myślę już że sobie sam poradzę. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam

hi Jak będziesz miał problemy z kodowaniami, to pytaj w odpowiednim dzialewink

Opublikowano

Dzisiaj podjąłem próbę upgrade softu 3853 do tej konkretnie tej wersji -> MHI3_ER_AU_P4398 8W0906961DG pobranej z MIB Solution niestety nie powiodło się wyskoczył Error 134. Jednak się nie poddałem i udało mi się finalnie zaktualizować 3853 -> 4398

Przyczyna była w wadliwym sofcie, pobrałem 4398 ryzykownie z strony ru ale wszystko się udało. Po aktualizacji brak nowych błędów, combox podniesiony został do wersji 0481 ale to już nie moja robota była )

Wrzucam linka dla potomnych z ruskiego serwera, soft sprawdzony działa:

Яндекс Диск
No image preview

MHI3_ER_AU_P4398_8W0906961DG.7z

Посмотреть и скачать с Яндекс Диска

Dodam jeszcze, że archiwum wypakowujemy najpierw na dysk twardy a następnie kopiujemy na pendrive w formacie FAT32 trwa to dłużej ale jest pewniej.

Edytowane przez mttechcom
Rozwiązanie problemu aktualizacji 3853 do 4398

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.