Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja MIB w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolega @Denironapisał Ci wyraźnie.

Opublikowano

Trochę mnie to przerosło, trzeba by było mieć trochę sprzętu a myślałem ze jest to mniej skomplikowane ;\  

 

Sprawa szybko załatwiona z fachowcem @turzol i nie dużych pieniądzach 😉

 

Android auto bezprzewodowo śmiga aż milo :D

Opublikowano
25 minut temu, Barato napisał(a):

Trochę mnie to przerosło, trzeba by było mieć trochę sprzętu a myślałem ze jest to mniej skomplikowane ;\  

No o tym pisał Ci kolega wyżej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
On 10/13/2025 at 8:00 AM, Deniro said:

Mogę pomóc zdalnie z aktualizacjami i kodowaniami wystarczy kabelek

 

 

ALLEGRO.PL

 

 

czesc, interesuje mnie conversion z usa na europe, da sie? 

1000010487.jpg

1000010488.jpg

Opublikowano

Mogę zrobić wysyłkowo

Opublikowano
14 minut temu, tdi-bart napisał(a):

 

czesc, interesuje mnie conversion z usa na europe, da sie? 

1000010487.jpg

1000010488.jpg

tak zdalnie kup kabel i sie odezwij 696 669 346

Opublikowano

VNCI 6154 może być? bo planuje do vctool kupić muszę zrobić jeszcze kilka rzeczy... sfd2 unlock wgrać apr i matrix unlock

Opublikowano

Odebrałem auto z ASO dziś i niby coś zaktualizowali, ale nie podali szczegółów. Niby oświetlenie ambient ma być naprawione, jednak nie miałem jak tego zweryfikować jeszcze. Na pewno za to nie ruszyli MMI, wersja pozostała ta sama... Także nie ma co liczyć na ASO w tej kwestii. 

Opublikowano

Cześć,

Panowie czy w mojej jednostce można aktywować CarPlay? A najlepiej bezprzewodowy? 
B9 lift, 2019, jedno usb stare pod klimatronikiem i jedno usb C w podłokietniku, nie wiem czy ma to znaczenie

 

MIB3 

Wersja oprogramowania: 3281

Wersja oprogramowania: MHI3_ER_AUG45S_K3281

Sprzęt: H8W2035043

Sterownik mediów: CL32_MIB3H_AU_ER_G45S_A3B_2001801PROD-1

IMG_9494.jpeg

IMG_9493.jpeg

Opublikowano

Tak można aktywować Phone Apps (Carplay i AndroidAuto bezprzewodowo), ale wymaga to podniesienia softu w kilku pośredniczących modułach jak Conbox, Gateway itp

Edytowane przez turzol

Opublikowano
53 minuty temu, turzol napisał(a):

Tak można aktywować Phone Apps (Carplay i AndroidAuto bezprzewodowo), ale wymaga to podniesienia softu w kilku pośredniczących modułach jak Conbox, Gateway itp


Do ogarnięcia zdalnie przez chińskiego VCDS? Czy kogoś polecasz w okolicach Warszawy i jakie to mogą być koszta? 
 

Dzięki

Opublikowano
W dniu 7.11.2025 o 22:47, SobierajA4B9 napisał(a):


Do ogarnięcia zdalnie przez chińskiego VCDS? Czy kogoś polecasz w okolicach Warszawy i jakie to mogą być koszta? 
 

Dzięki

tak moge uruchomic i zaktualizowac całość zdlanie potrzebujesz kabel ENET (allegro) i laptop całość uruhcomie zdalnie po podłaczeniu , szybko sprwnie i z domu

Opublikowano

Czy przy fabrycznym nagłośnieniu Bang&Olufsen można robić aktualizację czy trzeba jakieś kombinacje ?
Obecnie mam 3248 ale chciałbym przejść na 3853 oczywiście po kolei podnosząc wersje.  

 

Samochód to audi A4 B9 Lift 2020

Opublikowano
9 godzin temu, Pjendrus napisał(a):

Czy przy fabrycznym nagłośnieniu Bang&Olufsen można robić aktualizację czy trzeba jakieś kombinacje ?
Obecnie mam 3248 ale chciałbym przejść na 3853 oczywiście po kolei podnosząc wersje.  

 

Samochód to audi A4 B9 Lift 2020

Śmiało, bez kombinacji. 

 

Opublikowano
20 godzin temu, Pjendrus napisał(a):

Czy przy fabrycznym nagłośnieniu Bang&Olufsen można robić aktualizację czy trzeba jakieś kombinacje ?
Obecnie mam 3248 ale chciałbym przejść na 3853 oczywiście po kolei podnosząc wersje.  

 

Samochód to audi A4 B9 Lift 2020

Niema sensu ta aktualizacja nic nie wniesie , najlpiej odrazu 4853 w pakiecie z aktualizacja Conboxa oraz Gatwaya i licznika wtedy masz zestaw najnowszego oprogramowania z koncówki 2025 , wspiera ci bezprzewodowy android auto , wskazania android auto na liczniku , Nowy system Głosowy SDS 

Opublikowano
  • Autor

Update do 4398/4853 wytnie mi odblokowaną nawigację?

Opublikowano
37 minut temu, mcemsi napisał(a):

Update do 4398/4853 wytnie mi odblokowaną nawigację?

To już trzeba pytać u źródła

Opublikowano
W dniu 11.11.2025 o 07:59, Deniro napisał(a):

Niema sensu ta aktualizacja nic nie wniesie , najlpiej odrazu 4853 w pakiecie z aktualizacja Conboxa oraz Gatwaya i licznika wtedy masz zestaw najnowszego oprogramowania z koncówki 2025 , wspiera ci bezprzewodowy android auto , wskazania android auto na liczniku , Nowy system Głosowy SDS 


ogarniesz to zdalnie czy trzeba osobiście ?

Opublikowano
55 minut temu, Pjendrus napisał(a):


ogarniesz to zdalnie czy trzeba osobiście ?

można zdalnie , kup sobie kabelek tylko z allegro "ENET BMW" wpisz i laptop i tyle odezwij sie na priv

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Jaką wersję mogę wgrać samemu żeby zaczął działać android auto? Ikonkę phone apps mam w menu ale nie wykrywa telefonów. Wystarczy mi połączenie kablem, nie musi działać bezprzewodowo. 

IMG20251123194717.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.